3. informační schůzka k projektu hlavního města Prahy

Dne 14.listopadu 2007 proběhla v pražské pobočce společnosti NICOM, a.s. informační schůzka pro účastníky připravovaného 3. běhu rekvalifikačních kurzů v rámci projektu Zvyšování motivace a kvalifikace nezaměstnaných.

Schůzky se zúčastnilo 39 nezaměstnaných, evidovaných na úřadech práce v Praze. Zájem o rekvalifikační kurzy projevilo 37 osob, takže vzhledem k projektem danému počtu účastníků bylo vybráno 30 zájemců, s nimiž byla na místě podepsána smlouva o účasti v projektu a dále 7 náhradníků (pro případ nemoci apod.).

Vlastní kurzy budou zahájeny dne 3.prosince 2007 nejprve Bilanční diagnostikou, kde na společných seminářích budou účastníci podrobně seznámeni se současnou situací na trhu práce a její problematikou a poté jim na základě individuálních pohovorů s odborným lektorem bude pro každého vyhotovena závěrečná zpráva o struktuře osobnosti a předpokladech pro výkon různých profesí. Poté bude následovat ještě před Vánocemi Motivační kurz a po Novém roce od 14. ledna 2008 vlastní rekvalifikační kurzy.

Dosud prošlo rekvalifikačními kurzy v 1. a 2. běhu tohoto projektu 60 nezaměstnaných, z nichž více než polovina následně našla nové pracovní uplatnění.

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky