5. informační schůzka k projektu ECDL Start

Dne 11. září 2007 proběhla v prostorech Úřadu práce v Kutné Hoře informační schůzka pro zájemce o náš projekt.

Na schůzku přišel dosud nejvyšší počet zájemců vůbec. Schůzku zahájila pracovnice Úřadu práce v Kutné Hoře paní Iva Vencovská. Následovala prezentace, kterou přednesl pracovník NICOMu pan Lukáš Alt, který účastníky schůzky seznámil s údaji o projektu, zejména s obsahem přípravného školení, které bude zakončeno testy ECDL Start. Účastníci byli informováni o termínu a místě konání školení.

Školení proběhne v hotelu "U vlašského dvora" v termínu 17.9.-11.10.2007, ve všedních dnech v době od 8:00 do 13:00 hod. 12.10.2007 čekají účastníky testy ECDL.

Po prezentaci projektu následovala část věnovaná dotazům k průběhu školení a organizačním věcem souvisejícím se vstupem a účastí v projektu. Po této části jsme se dotázali účastníků, kdo má i nadále vážný zájem o účast v projektu - zájemců zůstalo téměř 40. Z tohoto počtu jsme ve spolupráci s pracovnicemi ÚP vybrali 12 účastníků, se kterými jsme v závěru schůzky podepsali dohody o účasti v projektu.

Doufáme, že se jim bude školení líbit a umožní jim naučit se pracovat s počítačem. Tato znalost je dnes vyžadována prakticky na každém pracovišti. Účastníci projektu tak získají podstatnou výhodu při hledání uplatnění na trhu práce. Přejeme jim, ať se naučí počítače ovládat co nejlépe a hlavně se jim podaří nalézt pracovní uplatnění.

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky