5. informační schůzka k projektu Nová šance pro Vás v Berouně

V úterý 5. 2. 2008 se v informační místnosti Úřadu práce v Berouně konala již 5. informační schůzka k projektu Nová šance pro Vás.

O velkém zájmu o náš projekt svědčil poměrně vysoký počet účastníků informační schůzky. Po prezentaci projektu jsme zodpověděli dotazy přítomných zájemců o účast v projektu. Vzhledem k omezené kapacitě jednotlivých školení jsme bohužel nemohli vyhovět všem zájemcům o účast, takže jsme nakonec ve spolupráci s pracovnicí úřadu práce vybrali 14 účastníků pro tento běh projektu. Jeden účastník byl vybrán jako náhradník.

Více informací a podmínkách účasti získáte na stránkách projektu.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky