7. informační schůzka k projektu ECDL Start - dobrý start do nové práce!

Dne 8. listopadu 2007 proběhla v prostorech Úřadu práce v Berouně informační schůzka pro zájemce o náš projekt ECDL Start - dobrý start do nové práce!

Schůzku zahájil svojí prezentací pan Lukáš Alt, odborný asistent projektu. Seznámil přítomné s možnostmi, které jim nabízí náš projekt, zejména s možnostmi získání vzdělání v oblasti obsluhy osobních počítačů a dále s možností přímé podpory pro jejich zaměstnavatele v případě, kdy vytvoří nové pracovní místo. Účastníci se také dozvěděli údaje o připravovaném školení v Berouně, které bude probíhat v prostorech Soukromé střední odborné školy cestovního ruchu v Berouně, kde se budou scházet ve dnech 19.11. - 13.12.2007 v době od 8:00 do 13:00 hod. Dne 14.12.2007 proběhne závěrečná část školení - testování ECDL Start.

Po zodpovězení dotazů drtivá většina přítomných projevila přání vstoupit do našeho projektu. Z důvodu kapacity výuky omezené na 12 lidí jsme ve spolupráci s pracovnicí Úřadu práce v Berouně, paní Kateřinou Jansovou, vybrali 12 účastníků, se kterými jsme v závěru schůzky podepsali dohody o účasti v projektu.

Věříme, že se účastníci školení naučí s počítačem pracovat co nejlépe a získané znalosti jim pomohou při tom nejdůležitějším - při hledání zaměstnání. Těm, kteří najdou zaměstnavatele ochotné vytvořit nové pracovní místo, jsme připraveni pomoci ještě přímou podporou, která může představovat až polovinu mzdových nákladů zaměstnavatele.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky