Autodesk Industry Academy 2009

Ve dnech 11. 5. – 15. 5. 2009 proběhlo v Mnichově tradiční setkání partnerů Autodesku pro oblast EMEA.

Za autorizované školicí středisko firmy Autodesk – NICOM, a. s., se setkání účastnil Ing. Michal Spielmann, přední Autodesk Approved Instructor v ČR a SR.

Celé setkání v Mnichově provázel slogan Vítězíme designem. Autodesk představil novinky produktové řady 2010, a to pro oblasti související se strojírenstvím, stavebnictvím a architekturou. Byly představeny nové zajímavé funkce a technologie začleněné do nových verzí produktové řady 2010 a také tipy a triky, jak jednotlivé produkty efektivně využívat, jak převzít a začlenit do pracovního procesu zcela nové nástroje pro zlepšení práce.

Ing. Spielmann se zúčastnil také neoficiálních workshopů, na kterých získal informace, které nám pomohou zlepšit služby směrem k Vám, našim zákazníkům, což je naším prioritním cílem za předpokladu, že neupustíme od kvality, na kterou jste zvyklí, ba naopak. Chceme být Vaší zárukou kvality. Věříme, že se nám tento směr daří udržovat.

Připravujeme pro Vás celou řadu změn a novinek, abychom Vám pomohli udržet trend v současné oblasti navrhování a konstruování – např. CAD manager, nepředstavitelné možnosti v aplikaci Vault a další.

Již teď se můžete přihlásit do nově zařazených kurzů Autodesk Inventor 2010:

Domníváte se, že znáte opravdu všechny zásadní výhody produktů Autodesk? Možná budete překvapeni, kolik užitečných informací jsme pro Vás připravili. Nepokryjeme pouze nová témata a 3D modelování v příslušném oboru, ale i využití data managementu.

Pokusíme se Vám zprostředkovat co nejvíce informací pro správné a efektivnější zpracování Vašich projektů. Nejedná se o náhradu počátečního zaškolení, ale o doplnění potřebných informací přímo od zdroje.

Využijte jedinečné příležitosti, kdy se budete moci osobně setkat se členy z vítězného týmu v počtu absolventů komerčních kurzů, s partnery Autodesku!

Zúčastněte se jakéhokoliv školení Autodesku přímo u nás v našich školicích střediscích. Rádi přijedeme i přímo za Vámi s našimi moderními mobilními učebnami.

Těšíme se na Vás!

Fotografie ze setkání Autodesku naleznete ve fotogalerii

Tisková zpráva - NICOM – Vítězíme školením Autodesku.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky