Firemní školení v Beskydech

Celý NICOM se opět po roce setkal na firemním školení v Beskydech. Tentokrát jsme naše setkání naplánovali na prodloužený víkend v listopadu.

Během tří společných dnů jsme absolvovali především zajímavé přednášky, které si pro nás připravili naši lektoři. Shlédli jsme zajímavé prezentace nových produktů od Microsoftu i Autodesku, vyslechli si informace k ISO 9001 a vyzkoušeli jsme si nejrůznější psychologické testy. Kromě odborných školení jsme si vyšlápli na Radhošť a také jsme navštívili město Štramberk. Na večery jsme měli připravené společenské (zahrála nám kapela Little Band) a sportovní soutěže. Během celého firemního školení jsme se poznali zase o trochu blíž, dozvěděli se spoustu nových věcí a poznali zajímavá místa v Beskydech. Těšíme se na zimní setkání na Šumavě!

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky