Vzdělání

  • Soukromá střední škola výpočetní techniky Informatické obory

Profesní vývoj

  • 2014 – 2015 Cetelem ČR, Vývojář PHP Vývoj systémů a webových prezentací založených na frameworcích jako jQuery, Nette Framework, Zend Framework. Dále HTML5, CSS3, PHP, Javascript  IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Webdesigner, Databázový specialista 

  • 2012 – 2013 IS4Technologies, programátor, Webdesigner, Databázový specialista, programátor PHP, Garant Kurzu, Školitel Školení HTML, CSS, Javascript, jQuery, Adobe Photoshop, PHP, SEO. Vývoj webových prezentací pod CMS:MS a Wordpress. Tvorba pluginů pro daná CMS, v jQuery a HTML5 Dále správa a vývoj eCommerce systému Magento Commerce (Zend Framework)

  • 2011 – 2012 PartnerMB, programátor PHP Zprovoznění firemní sítě, uživatelská podpora, programování webové aplikace v Zend Framework (php), správa serverů, IT konzultace, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů. 

 

Profil lektora

  • Honza se zabývá komerční tvorbou webů již od střední školy. Cenné zkušenosti nasbíral při práci na online řešení bankovního systému pro společnost Cetelem a dále na různých e-commerce řešeních (eshopy, online fakturace, účetnictví, crm). Věnuje se také tvorbě webů a microsites – to jak návrhem grafického designu ve photoshopu, tak kódováním šablon.  

Certifikace, kurzy, semináře

  • Objektové programování v PHP
  • jQuery framework

Dovednosti a znalosti

  • Windows Linux (Unix) a Mac OS X.  HTML, CSS, Javascript, jQuery, PHP, Zend Framework, Nette Framework, Mysql, Oracle 

Pedagogická praxe 

  • od roku 2012

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky