Bc. Magdaléna Chalupová

Bc. Magdaléna Chalupová

Lektorka fotografických kurzů

Hodnocení školitele: %

Profil lektora

Designu v jeho různých podobách se zabývá již od dětství. Od oděvního návrhářství, výtvarných počinů různými technikami, přes architekturu, fotografii a film až po klasické estetické teorie zabývající se krásnem všech jeho podobách. Nakonec vystudovala grafickou školu v oboru Užitá fotografie a na dlouhá léta propadla počítačové grafice a jejímu propagačnímu využití. Fotografovat ale nepřestala, jejími oblíbenými žánry je výtvarná fotografie, architektura a portrétní fotografie. Předávat druhým svoje zkušenosti a být průvodcem v jejich rozvoji ji baví natolik, že začala lektorovat počítačové a grafické kurzy. Vystudovala pedagogiku na ČVUT a od roku 2015 organizuje a lektoruje fotografické kurzy pro NICOM. Je garantem rekvalifikačních fotografických kurzů.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky