Mgr. Eva Pohořalová

Mgr. Eva Pohořalová

Lektorka rekvalifikačních kurzů

Hodnocení školitele: 93 %

 

  • Je zkušeným pedagogem, s více jak 25. - letou praxí. Ráda objevuje nové a nepoznané. S velikým zájmem se pustila, vedle svého povolání učitelky, do světa počítačů. Absolvovala několik odborných kurzů pořádaných MŠMT a od roku 2000 začala vyučovat informatiku na 2. stupni Základní školy v Bohnicích. V roce 2005 úspěšně, v rámci Státní informační politiky ve vzdělávání, získala certifikát Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy – ICT znalosti a dovednosti.
  • Své zkušenosti odevzdává, od roku 2006, jako externí lektorka společnosti NICOM, dospělým posluchačům. Pomáhá jim vstupovat do světa počítačové techniky a překonávat počáteční ostych. Za největší úspěch považuje, když ve svých posluchačích - studentech, vzbudí zájem o práci s počítačem, a oni pak najdou své plnohodnotné uplatnění v životě.
  • Její lektorskou praxí prošly desítky posluchačů v rekvalifikačních kurzech, v kurzech zaměřených na testování ECDL, i v individuálních kurzech. Při výuce vychází z bohatých zkušeností ve své pedagogické praxi, volí individuální přístup k lidem, uplatňuje metody výuky formou hry a pomocí připravených ukázek a cvičení rozvíjí u svých posluchačů kreativní přístup k novým poznatkům, posiluje zájem o výuku dané problematiky. 
  • Její práce je její největší zálibou.
  • Je lektorkou kurzů pro Prahu a střední Čechy.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky