Milan Kylar

Milan Kylar

Lektor fotografických kurzů

Hodnocení školitele: 92 %

Profil lektora

S přestávkami fotografuji a nefotografuji více jak 25 let. K fotografii mě přivedl děda, ale opravdu mě zaujala až její digitální podoba. Vracívám se i k focení na film. Nemám rád aranžované fotografie, raději zachycuji věci a dění kolem sebe bez zbytečných příkras. Fotografie zpracovávám téměř výhradně na počítači. Naučil jsem se proto mnoho věcí, které jsem potřeboval znát k dosažení toho nejlepšího výsledku. Povětšinou sám, nebo díky podobným nadšencům do počítačů, grafiky, DTP a focení. Dodnes připravuji fotografie pro ofsetový tisk, digitální produkční i digitální fotografický tisk a také pro web. Jsem zaměstnancem ZONER software, a.s. již 10. rokem, a tak se hlavně věnuji našim programům. Školím významné multilicenční zákazníky a připravuji materiály pro školy, odborné články a mnohé další věci, které souvisí s podporou a částečně i vývojem Zoner Photo Studia. Své znalosti a zkušenosti Vám rád předám na základních i pokročilých kurzech Zoner Photo Studia v NICOMu.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky