Milan Perlík

Milan Perlík

Lektor fotografických kurzů

Hodnocení školitele: 92 %

Profil lektora

Fotografuje od svých jedenácti let. Z té doby pochází i jeho obliba černobílé fotografie. V devadesátých letech minulého století prodělal fotografickou školu života. Fotografoval a zpracovával dokumentační fotografie svých vlastních restaurátorských prací na mobiliářích historických a památkových objektů a restaurování historických interiérů významných kulturních památek. S přechodem na digitální techniku také začal cestovat a pořizovat snímky zajímavých lokalit v Čechách, ve střední Evropě a Středomoří. Rád pracuje v přírodě a snaží se věnovat širokému okruhu témat. Poslední dobou také fotografuje svatby, děti, portréty, akty, profilové fotografie, fotografie produktové včetně společenských akcí a událostí. Velice rád fotografuje noční snímky měst a pracuje se stále oblíbenější HDR fotografií a postprodukcí. Spolupracuje s různými médii a agenturami v Čechách a zahraničí například s Deep Purple (Don Airey) a Nazareth (Carl Sentance) a Davidem Krausem Své více jak čtyřicetileté zkušenosti již několik let předává prostřednictvím fotografických kurzů. V poslední době propadl i ateliérové fotografii a práci se začínajícími modelkami.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky