Není výzkumu bez vzdělání!

A celoživotní vzdělávání je v dnešní době již nezbytná nutnost. Počítačová technika již zasahuje do všech sfér lidské činnosti, a tak není divu, že i úspěšný chod nadace je částečně podmíněn kvalitní počítačovou gramotností.

Společnost NICOM nabídla manažeru public relations a fundraisingu nadace účast v kurzu základy CorelDRAW. Tento kurz jsme věnovali nadaci Modrá kotva jako sponzorský dar.

Svým sponzorským darem umožňujeme Nadačnímu fondu Modrá kotva lepší prezentaci a zjednodušení tvorby propagačních materiálů. Díky tomu se nadace může lépe věnovat své hlavní náplni, podpoře nové onkologické léčby - protinádorovým vakcínám vyvinutým v Univerzitním centru buněčné imunoterapie Masarykovy univerzity, které pak v rámci klinických studií budou aplikovány pacientům. Tato velmi důležitá fáze výzkumu pomůže přispět k tomu, aby nový způsob léčby byl plně uznán zdravotní pojišťovnou a byl tak dostupný každému z nás.

Protinádorové vakcíny fungují podobně jako očkování s jedinou odlišností, podávají se až ve chvíli, kdy onemocnění propukne. Jejich úkolem je podpořit imunitní systém v boji proti rakovině. Ve srovnání s léčbou ozařováním (radioterapií) či chemickými látkami (chemoterapií) mají řadu předností. V prvé radě se jedná o léčbu vlastními imunitními buňkami, tedy bez rizika, že pacientův imunitní systém tyto buňky odmítne. U protinádorových vakcín ani nedojde k vážným komplikacím, jako je například zvýšená únava, nevolnost a zvracení, ztráta vlasů či poškození vnitřních orgánů, které bohužel může způsobit běžně zavedená terapie. Nevyvolávají tedy závažné vedlejší účinky, které by zatěžovaly nemocného, případně snižovaly kvalitu jeho života a vedly k nutnosti léčbu přerušit či zcela ukončit. Bez nadsázky se o nich dá říci, že je to onkologická léčba budoucnosti.

Více informací o této léčbě a o práci a poslání Nadačního fondu Modrá kotva najdete na stránkách www.modrakotva.cz.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky