NICOM získal další kompetenci v partnerském programu se společností Microsoft

Jako Gold Certified Partner společnosti Microsoft jsme získali další kompetenci - Security Solutions. Díky této kompetenci může NICOM prezentovat zkušenosti v oboru zabezpečení infrastruktury a služeb pro správu identit a zabezpečení přístupu.

NICOM, a.s. je již držitelem kompetence Learning Solutions a Networking Infrastructure Solutions. Tyto kompetence nás opravňují poskytovat autorizovaná školení a prokazovat odbornost při implementování síťových řešení s operačními systémy Microsoft Windows Server.

Při příležitostosti získání další kompetence jsme vydali tiskovou zprávu, která obsahuje kompletní informace k publikování.

  • Jako partneři společnosti Microsoft se zúčastňujeme partnerských konferencí - viz fotogalerie.
  • Přehled Microsoft certifikovaných školení - www.nicom.cz/microsoft

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky