Novinový článek o projektu - Mladá fronta DNES - Rakovnicko

Dne 9.10.2007 vyšel v tisku článek, jehož druhá část je věnována našemu projektu ECDL Start - dobrý start do nové práce!.

Článek, jehož autorkou je redaktorka Zuzana Čechová, vyšel v Mladé frontě DNES, v regionální příloze Rakovnicko. Článek informuje o možnostech, které nabízí náš projekt jak lidem, hledajícím práci (možnost bezplatného získání znalostí v průběhu školení a následného získání certifikátu ECDL Start), tak i jejich potenciálním zaměstnavatelům (přímá podpora v případě vytvoření nového pracovního místa pro účastníky projektu). Více informací o těchto možnostech naleznete zde.

Plné znění článku naleznete v sekci Napsali o nás.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky