Příspěvky z projektů ESF pro zaměstnavatele až 50.000 Kč

Projekty ESF realizované naší společností doprovází opatření v podobě příspěvku na mzdové náklady zaměstnavateli při zaměstnání účastníka kurzu.

Zaměstnavatelé mohou získat přímou finanční podporu na plat jednoho zaměstnance ve výši až 50.000 Kč. To však pouze tehdy, jedná-li se o nově zřízené pracovní místo.

Níže uvedené projekty týkající se Středočeského kraje a hlavního města Prahy nabízí výhody pro zaměstnavatele, a to ve formě dočasných příspěvků na plat účastníka projektu.
Přímá finanční podpora z projektu Zvyšování motivace a kvalifikace nezaměstnaných činí 5.000,- Kč a je proplácena po dobu 10 měsíců od nástupu účastníka do zaměstnání.

Přímá finanční podpora z projektu ECDL Start – dobrý start do nové práce! činí 50% hrubé mzdy a je proplácena po dobu prvních 6 měsíců pracovního poměru.

Přímá finanční podpora z projektu Nová šance pro Vás – víc než jenom pracovník obchodu a služeb činí 30% hrubé mzdy a je proplácena po dobu prvních 6 měsíců pracovního poměru.

V případě zájmu Vám lidé z realizačního týmu každého projektu poskytnou bližší informace včetně životopisů konkrétních uchazečů.

Informace k publikování najdete v naší tiskové zprávě č. 8/2007.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky