Školení zaměstnanců NICOMu v Železných horách

Jako každý rok vyjel celý tým NICOMu včetně našich externích lektorů na firemní teambuilding. Tentokrát jsme se setkali v Libici nad Doubravou. Celý Pilnův statek byl rezervován jen pro naši firmu.

Přesmyčkou slov Pilnův statek vznikla slova Panství Keltů, a tak byl také pojmenován celý náš prodloužený víkend.

Naši lektoři si pro nás připravili zajímavé přednášky na aktuální témata - jako např. seznámení s Windows 7, SharePointem, Facebookem, zajímavosti z Wordu i Excelu 2007, které by nám měly usnadnit každodenní práci na počítači, aj.

Lektoři Michal a Vilda - organizátoři školení - pro všechny připravili kompletní program, který obsahoval nejen uvedené přednášky, ale hlavně nelehké soutěže, výlety a recepty, abychom se v rámci náročného programu také dostatečně občerstvili.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky