Stáhněte si katalog našich aktuálně vypsaných termínů kurzů

Nemáte každý den přístup na internet, abyste zjišťovali aktuálně vypsané termíny našich kurzů?

Připravili jsme pro Vás kompletní přehled konání všech kurzů od února do června. Katalog termínů si můžete stáhnout ve formátu pdf a vytisknout.

Katalog obsahuje termíny školení kancelářských programů, certifikovaných kurzů firem Microsoft, Autodesk, Corel, kurzy internetové reklamy i seminář týkající se změn v daňových a účetnických zákonech a také terníny školení firemního vzdělávání.

Pokud nenaleznete termín, který by Vám vyhovoval, napište nám na kurzy@nicom.cz, nebo volejte na naše pobočky. Rádi Vám uspořádáme kurz či školení přímo na míru.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky