Ukončení 10. běhu školení v rámci projektu ECDL Start v Kutné Hoře

Dne 5. června 2008 se naposledy sešli účastníci desátého běhu školení v rámci projektu ECDL Start - dobrý start do nové práce!, určeného pro účastníky z Kutné Hory a okolí.

V salónku Hotelu u Vlašského dvora se totiž konaly testy ECDL Start, které skládalo deset účastníků. Protože jejich docházka byla v průběhu školení bez problémů a dařilo se jim úspěšně skládat průběžné testy na konci jednotlivých vyučovacích modulů, obdrželi všichni přítomní osvědčení o absolvování rekvalifikace.

Při závěrečných rozhovorech s účastníky nás čekala další dobrá zpráva - devět z deseti přítomných téměř jistě nastoupí v nejbližší době do zaměstnání, což je hlavním posláním našeho projektu. Pokud se některému z nich podaří najít práci na novém místě, můžeme ho také podpořit mzdovými příspěvky pro jeho zaměstnavatele.

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky