Ukončení 7. běhu školení v rámci projektu Nová šance - víc než jen pracovník služeb

Dne 6. června 2008 proběhly v Kutné Hoře závěrečné pohovory s účastníky našeho projektu Nová šance pro Vás - více než jenom pracovník obchodu a služeb.

Tímto dnem byl zároveň ukončen sedmý běh školení pro zájemce z Kutné Hory a okolí. Účastníci se scházeli v budově České pojišťovny na Palackého náměstí v Kutné Hoře. Jejich docházka byla vzorná a dařilo se jim plnit průběžné testy na závěr každého modulu, takže poslední den mohlo převzít osvědčení o rekvalifikaci 13 přítomných účastníků.

Ze závěrečné rozmluvy s účastníky projektu vyplynulo, že většina účastníků v blízké budoucnosti nastoupí do práce, což je hlavním smyslem projektu. Přejeme jim hodně štěstí v dalším osobním i pracovním životě.

Fotografie z posledního dne školení naleznete ve fotogalerii.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky