Ukončení čtvrtého běhu kurzu ECDL Start

Dne 28.06.2007 byl závěrečnými ECDL testy ukončen běh školení v rámci projektu ECDL Start - dobrý start do nové práce! pro zájemce z Rakovníka a okolí.

Docházka všech účastníků byla vzorná a podařilo se jim složit úspěšně všechny průběžné testy, takže mohli všichni převzít osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu.

Nyní čeká naše posluchače druhá - obtížnější část jejich úkolu - najít si zaměstnání a udržet si ho. Věříme, že jim v tomto pomohou také poznatky, které získali v průběhu našeho školení. Pokud se některému z nich podaří najít práci na novém místě, můžeme ho také podpořit mzdovými příspěvky pro jeho zaměstnavatele. Přejeme našim posluchačům hodně štěstí!

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky