Ukončení druhé části kurzu Samostatného podnikání

V pražské pobočce společnosti NICOM, a.s. proběhlo dne 9. listopadu 2006 ukončení 2. části kurzu Samostatného podnikání s názvem Obsluha PC.

Tím byl zároveň ukončen celý rekvalifikační kurz Samostatného podnikání, který byl součástí projektu realizovaného v rámci programu JPD3 pro nezaměstnané v Praze.

Kurz byl nabízen jako doplňkový a zúčastnit se jej mohli ti zájemci, kteří úspěšně absolvovali jeden z rekvalifikačních kurzů v základní části projektu. Nabízenou šanci využilo celkem 6 účastníků projektu. Čtyři zájemci absolvovali v základní části kurz Obsluhy osobního počítače s testy ECDL a dva zájemci kurz Obsluhy osobního počítače. Všichni účastníci po složení závěrečných testů obdrželi osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu s celostátní platností a rozšířili si tak své možnosti uplatnění se na trhu práce. Na základě tohoto osvědčení mohou využít mnoha příležitostí k získání finančních půjček či dotací a začít tak samostatně podnikat.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky