Ukončení druhého běhu kurzu v rámci projektu Nová šance pro Vás

Dne 28.06.2007 byl v Mladé Boleslavi ukončen druhý běh školení v rámci výše uvedeného projektu. Poslední den byl věnován závěrečným písemkám a pohovorům, při kterých účastníci školení prokázali, že si odnášejí potřebné znalosti.

Jedna z účastnic bohužel rekvalifikaci ze zdravotních důvodů nedokončila, ale zbývají účastníci všechny podmínky splnili a získali tak osvědčení o rekvalifikaci.

Po části pohovorů věnované ověření znalostí se účastníci také vyjadřovali k průběhu a případným přínosům školení. K naší radosti hodnotili aktivity v rámci projektu jako přínosné pro další hledání, popř. udržení zaměstnání.

Přejeme jim v dalším životě a při zapojování se do pracovního procesu hodně štěstí!

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky