Ukončení pátého běhu školení v rámci projektu ECDL Start v Kutné Hoře

Dne 12.10.2007 skládali účastníci našeho projektu ECDL Start - dobrý start do nové práce! testy ECDL Start.

Tímto dnem skončil pátý běh školení v rámci tohoto projektu, určený pro účastníky z Kutné Hory a okolí. Vzhledem k bezproblémové docházce a úspěšnému skládání průběžným testů během školení mohli všichni účastníci školení převzít osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu.

Po opravě testů, které účastníci v poslední den běhu skládali, na nás čekalo velmi milé překvapení - sedmi z nich se podařilo získat potřebný počet bodů ve čtyřech nebo více modulech, takže splnili podmínky pro vydání osvědčení ECDL Start!

Domníváme se tak, že posluchači mají opravdu velmi dobré znalosti práce s počítačem. Předpokládáme proto, že toto bude jejich velkou předností při hledání zaměstnání a snáze tak získají zaměstnání, což je hlavním posláním našeho projektu. Pokud se některému z nich podaří najít práci na novém místě, můžeme ho také podpořit mzdovými příspěvky pro jeho zaměstnavatele. Přejeme našim posluchačům hodně štěstí!

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky