Ukončení projektu Nová šance pro Vás - víc než jenom pracovník obchodu a služeb

NICOM, a.s., vzdělávací středisko akreditované MŠMT, realizovalo ESF projekt pro Středočeský kraj s názvem Nová šance pro Vás - víc než jenom pracovník obchodu a služeb.

Tento projekt byl po dobu konání (leden 2007 – srpen 2008) spolufinancovaný Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky a pod vedením zkušených lektorů bylo zdarma rekvalifikováno 82 nezaměstnaných.

Projekt Nová šance pro Vás - víc než jenom pracovník obchodu a služeb byl určen nezaměstnaným v městech Benešov, Beroun, Kladno, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav a Rakovník. Účastníci zdarma absolvovali Motivační kurz a rekvalifikační kurzy Obsluha osobního počítače a Pracovník obchodu a služeb.

Celý projekt byl zahájen v lednu 2007, realizace školení probíhala od dubna 2007 do června 2008. Celkově proběhlo sedm běhu školení (2x v Kutné Hoře, 1x v Benešově, Berouně, Mladé Boleslavi, Rakovníku a Kladně). Do projektu se přihlásilo celkem 82 účastníků. Tito účastníci získali celkově 136 rekvalifikačních osvědčení o absolvování kurzu Obsluha osobního počítače a kurzu Pracovník obchodu a služeb.

Ke dni 29.08.2008 byli zaměstnáni 43 účastníci projektu (tj. více než 50%). Pro uchazeče, kteří našli zaměstnání na nově vytvořeném pracovním místě, byla připravena přímá finanční podpora ve formě dočasných mzdových příspěvků (poskytované zaměstnavateli) po dobu prvních 6 měsíců pracovního poměru.

Účast v projektu měla přinést získání nových znalostí a dovedností, které zvýší možnost uplatnění na pracovním trhu, zdokonalení v obchodních a komunikačních dovednostech, získání potřebného sebevědomí při prezentaci sebe sama a zvýšení kvalifikace v oblasti informačních technologií.

Realizace projektu byla ukončena ke dni 31.08.2008.

Kompletní informace o projektu a dosažených vysledcích naleznete zde.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky