Ukončení projektu v Trutnově

Dne 21. června byl úspěšně ukončen první běh grantového projektu Nebojte se začít znovu! Poslední město, kde projekt spolufinancovaný z ESF probíhal, byl Trutnov.

Všichni účastníci trutnovského projektu absolvovali vzdělávací aktivity, tj. Bilanční diagnostiku, Obsluhu osobního počítače a rekvalifikační kurz Pracovník obchodu a služeb. Projekt byl velmi úspěšný, splnil svůj hlavní účel, neboť většina účastníků si v průběhu konání našla zaměstnání.

Po závěrečných zkouškách rekvalifikačního kurzu, které všichni úspěšně složili, si naše společnost pro účastníky připravila závěrečné překvapení. Absolventi projektu získali nejen osvědčení o absolvování kurzu a osvědčení o rekvalifikaci, ale také speciální odměnu „počítač“, na kterém po celou dobu pracovali.

Za celý realizační tým bychom chtěli všem účastnicím poděkovat za milou spolupráci během celých dvou měsíců, kdy projekt probíhal, a všem lektorům za jedinečný přístup k absolventům, jmenovitě pak panu PhDr. Kociánovi, Ing. Blažkovi, Ing. Lipoldovi a Mgr. Svobodovi.

K ukončení projektu vyšla nová tisková zpráva.  

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky