Ukončení první části kurzu Samostatné podnikání

První část kurzu Samostatného podnikání s názvem Základy podnikání jsme ukončili v úterý 24. října 2006.

V tento den absolvovalo všech šest účastníků závěrečné písemné zkoušky z vybraných oblastí podnikání dle probraného učiva. Součastně v tomto dni také před zkušební komisí obhajovali své projekty ? podnikatelské záměry, které si s pomocí lektora připravovali v průběhu kurzu. Při ústní zkoušce měli všichni účastníci kurzu prokázat znalost oboru, ve kterém se rozhodli podnikat, seznámit a přesvědčit členy zkušební komise o svých podnikatelských plánech. Závěrečné testy a ústní zkoušky úspěšně absolvovalo všech 6 účastníků kurzu.

Na základě těchto zkoušek a obhájení projektového záměru pak všichni postoupili do další části kurzu Samostatného podnikání ? Obsluha PC se zaměřením na podnikání, který začíná ihned ve středu 25.10.2006 a přímo tak navazuje na kurz Základů podnikání.

V této části kurzu Samostatného podnikání si všichni účastníci rozšíří své součastné počítačové znalosti, a to jak v základních programech MS Office, tak také ve speciální oblasti potřebné pro každého podnikatele.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky