Ukončení prvního běhu kurzu ECDL Start - dobrý start do nové práce!

Dne 29.3.2007 proběhly v Kladně testy ECDL Start. Absolvovali je všichni účastníci prvního běhu kurzu v rámci projektu ECDL Start ? dobrý start do nové práce!.

Tímto dnem byl zároveň ukončen první běh rekvalifikačního kurzu, kterého se zúčastnilo 12 posluchačů. Všichni účastníci splnili podmínky pro vydání osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu, protože jejich docházka byla vzorná a také průběžné testy skládali úspěšně. Jaký jsou výsledky testů ECDL Start zatím nevíme, testy v této chvíli opravuje certifikovaný tester.

Bez ohledu na výsledek testu věříme, že si účastníci školení, kteří byli začátečníky v obsluze počítače, odnesli hlavně poznatek, že z počítače není potřeba mít strach a že jeho obsluha není nezvládnutelným problémem. Mimoto získali znalosti, které jim umožňují počítač používat a nabídnout tak potencionálním zaměstnavatelům znalost obsluhy počítače a zvýšit tak svoji šanci na získání zaměstnání. Přejeme jim v tomto hodně štěstí!

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky