Ukončení rekvalifikace Pracovník obchodu a služeb

Dne 3. února byl ukončen další z rekvalifikačních kurzů v rámci projektu „Zvyšování kvalifikace a motivace nezaměstnaných“, financovaný Úřadem práce Hl.Města Praha a grantem z Evropských sociálních fondů.

Kurzu se zúčastnilo 15 rekvalifikantů, všichni kurz zdárně dokončili a obdrželi Osvědčení o absolvování kurzu „Pracovník obchodu a služeb".

Část účastníků se již dříve rozhodla pokračovat ještě v navazujícím rekvalifikačním kurzu „Samostatné podnikání", který je průpravou k zahájení vlastní podnikatelské činnosti.

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky