Ukončení šestého běhu školení v rámci projektu Nová šance v Kutné Hoře

Dne 2. května 2008 proběhly v Kutné Hoře závěrečné zkoušky v rámci rekvalifikace Pracovník obchodu a služeb. Tímto dnem byl ukončen šestý běh školení v rámci našeho projektu Nová šance pro Vás - více než jenom pracovník obchodu a služeb.

Zkoušek se zúčastnilo 11 posluchačů. Protože prokázali, že jejich znalosti odpovídají požadované úrovni a také jejich docházka byla bez větších absencí, všichni přítomní splinili všechny požadavky a mohli převzít osvědčení o absolvování rekvalifikace.

V průběhu pohovorů účastníci také hodnotili průběh a přínosy školení. Považujeme za velmi dobré znamení, že tato hodnocení byla vesměs kladná.

Doufáme, že se těmto účastníkům našeho projektu podaří uplatnit získané znalosti jak v osobním, tak v pracovním životě. Přejeme jim v tomto hodně štěstí!

Fotografie ze závěrečného dne školení naleznete v naší fotogalerii.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky