Ukončení třetího běhu kurzu v rámci projektu Nová šance pro Vás

Dne 01.08.2007 proběhly v Benešově závěrečné zkoušky v rámci rekvalifikace Pracovník obchodu a služeb v rámci výše uvedeného projektu.

Do projektu nastoupilo dvanáct účastníků. Jednomu z nich se ale podařilo najít práci ještě před skončením školení, takže se závěrečných zkoušek zúčastnilo 11 posluchačů. Jejich znalosti byly na požadované úrovni. A protože také jejich docházka byla vzorná, na závěr obdrželi všichni osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností.

V průběhu závěrečných zkoušek posluchači hodnotili přínosy projektu velmi kladně. Pro nás je nejdůležitější fakt, že z jedenácti přítomných už dva měli jistý příslib zaměstnání a jeden zahájí soukromé podnikání.

Přejeme všem účastníkům hodně štěstí v dalším životě!

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky