Uzavřeno první kolo projektu ESF

NICOM, a.s., vzdělávací společnost a autorizované školicí středisko firmy Microsoft a Autodesk, úspěšně ukončilo dne 9. 11. 2006 první kolo projektu Zvyšování motivace a kvalifikace nezaměstnaných.

Projekt, v rámci programu JPD3, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR, je připraven pro nezaměstnané evidované na Úřadu práce hlavního města Prahy. Velkou výhodou pro 20% absolventů projektu, kteří si v době trvání projektu najdou zaměstnání, je finanční podpora ve výši 50.000 Kč ve formě dočasných mzdových příspěvků poskytovaných jejich zaměstnavatelům.

Rekvalifikační kurzy prvního kola projektu, který byl zahájen v srpnu 2006, absolvovalo 25 nezaměstnaných, z nichž 6 využilo možnost pokračovat doplňujícím rekvalifikačním kurzem ?Samostatné podnikání?. Zahájení druhého kola je naplánováno na měsíc leden 2007.

Obsahem každého kola projektu jsou poradenské a motivační aktivity vedeny odborným psychologem, kterými projdou na začátku všichni účastníci projektu. Na základě bilanční diagnostiky a motivačního kurzu mají nezaměstnaní možnost výběru ze tří navazujících rekvalifikačních kurzů ?Obsluha osobního počítače?, ?Obsluha PC s testy ECDL? a ?Pracovník obchodu a služeb?. Každý, kdo úspěšně absolvuje jeden z těchto kurzů, má možnost absolvovat ještě doplňkový rekvalifikační kurz ?Samostatné podnikání?.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky