V pražském projektu byl ukončen rekvalifikační kurz Obsluha osobního počítače

V našem projektu jsme ve čtvrtek 5. dubna ukončili první rekvalifikační kurz s názvem Obsluha osobního počítače.

Do kurzu nastoupilo v polovině března celkem 14 účastníků, z toho 9 žen a 5 mužů. V průběhu však bohužel ze zdravotních důvodu musely skončit dvě paní, takže dnes ve čtvrtek 5. dubna skládalo závěreční zkoušky celkem 12 posluchačů. Tyto zkoušky byly jednou z podmínek pro úspěšné ukončení rekvalifikačního kurzu a nakonec je splnilo všech 12 posluchačů, kteří na závěr kurzu dostali osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu s celostátní platností.

Z těchto prvních 12 úspěšných absolventů našeho projektu se pak dvě účastnice rozhodly využít možnosti navštěvovat ještě doplňkový rekvalifikační kurz Samostatné podnikání, jehož termín v nejbližších dnech upřesníme a zveřejníme.

Všem účastníkům, kteří dnešním dnem ukončili účast v projektu přejeme hodně štěstí v pracovním i osobním životě a věříme, že jim účast v našem projektu přinesla mnoho nových znalostí a zkušeností, které využijí.

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky