Vizualizace prodá Vaši myšlenku rychleji

Vizualizované projekty a návrhy zefektivní vývoj a samotné uvedení do praxe. 3ds Max je jeden z předních programů používaných v oblasti vizuálních efektů, vizualizace průmyslového designu a architektury, ale také v herním a filmovém průmyslu. V autorizovaných kurzech Autodesk firmy NICOM, a. s. Vás naučíme, jak návrhy správně zkonstruovat například v programech řady AutoCAD, Inventor nebo REVIT a po té Vaše řešení prodat díky kvalitním animovaným či statickým vizualizacím z 3ds Max. Kromě efektivního ovládání programu a pochopení jeho funkcí je po ukončení autorizovaného kurzu i předností certifikát s mezinárodní platností, čímž jednoznačně zvýšíte svoji kvalifikaci v oboru. Tři vylosovaní účastníci autorizovaných kurzů 3ds Max, kteří se přihlásí do konce února 2014, dostanou jako bonus po absolvování kurzů možnost složit v našem autorizovaném certifikačním středisku ACC profesionální zkoušky v hodnotě 200 € nebo 175 € ZDARMA.

Na vaši účast v autorizovaných kurzech 3ds Max se těší

Ondřej Hudeček, 3ds Max Professional, lektor ATC NICOM, a. s.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky