Workshopy fotografování

Workshopy fotografování

Co takhle skloubit příjemné s ještě příjemnějším při fotografování v krásných lokalitách po celé ČR!

Vyberte pobočku:

Workshopy

Fotografický výlet údolím Doubravy od 1 570,00 Kč

DF32
Vydejte se s námi na fotografickou vycházku unikátním údolím řeky Doubravy, kde lze najít klidné říční meandry a malebná zákoutí, ale také hluboký kaňon sevřený skalami s prudce tekoucí vodou, peřejemi a vodopády. Poznejte nádhernou krajinu Železných hor a naučte se na fotografiích zachytit její krásu a malebnost. Počet míst je omezený! Maximální kapacita 12 účastníků! Cena nezahrnuje stravu a dopravu.
detail kurzu

Fotografický výlet Velké Žernoseky - nevinně o víně od 1 980,00 Kč

DF06
Pojďte sestavit fotografický příběh z vinice a ochutnat víno z míst, kde budete fotit. Ve víně je pravda a fotografie nelže. Přesvědčte se o obojím s výborným fotografem a našim oblíbeným lektorem Topim Pigulou. Společně vystoupáte na vrchol Radobýlu, místo posledního oddechu K. H. Máchy.
detail kurzu

Fotografujeme noční město – workshop od 1 980,00 Kč

DF08
Noční fotografie jsou kouzelné. Pořízení pěkných fotografií nočního města však není úplně snadné. Pro noční snímky je nutné znát několik triků a nastavení. Náš praktický workshop je zaměřený na speciální techniku nočního fotografování města a naučí vás vše potřebné, abyste uměli krásu večera a noci správně zachytit. Užijte si s námi a naším profesionálním lektorem nezapomenutelný workshop obklopeni nádhernými osvětlenými pražskými či brněnskými panoramaty i romantickým zákoutím.
detail kurzu

Fotografujeme zvířata v ZOO – workshop od 1 980,00 Kč

DF07
Máme rádi zvířata! Příjemný den v ZOO plný zajímavých a hlavně užitečných poznatků o focení zvířat, které využijete i při focení svých zvířecích miláčků. Čeká Vás úvodní teorie, ale hlavně praktické focení při kterém se dostanete tam, kam běžný návštěvník sám nemůže. Osvojíte si techniku při focení zvířat ve výběhu i v pavilonu, v prostředí mříží i skla. Celou dobu se Vám bude intenzivně věnovat zkušený pan lektor, který Vám prakticky předá své ověřené postupy a triky. Na závěr se Vám také dostane hodnocení Vámi pořízených fotografií a doporučení do budoucna.
detail kurzu

Foto víkend na Pálavě: na vinice Reisten s foťákem od 2 967,00 Kč

DF31
Malebná krajina, skvělé víno a charizmatický fotograf Topi Pigula. Co víc si přát? Víkendový kurz zaměřený na krajinářskou fotografii, makrofotografii a kompozici fotografického obrazu kombinuje intenzivní výuku fotografování, aktivní odpočinek v krásné přírodě i možnost podívat se na jedinečná místa viničních tratí, kam se hned tak někdo nedostane. V ceně kurzu je navíc degustace kvalitního vína v soukromých prostorách Reisten.
detail kurzu

Foto víkend v Novohradských horách: na houby s foťákem od 2 967,00 Kč

DF05
Krajinářská fotografie a makrofotografie nejdou zdánlivě dohromady. Pro tyto fotografické disciplíny však existuje přímo ideální lokalita a my jsme ji pro vás objevili. Novohradské hory jsou půvabným, ale zároveň nepříliš objeveným kusem jižních Čech. Pojeďte je s námi prozkoumat a zachytit jejich krásu přes hledáček fotoaparátu. Lepší způsob jak proniknout do tajů fotografování nenaleznete. Profesionální lektor vás během jednoho víkendu naučí vše potřebné a prozradí i triky pro ještě lepší dojem z vašich snímků. Během víkendového pobytu navštívíte nezapomenutelné dominanty Kraví horu i Dobrou vodu.
detail kurzu

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky