Zahájen desáty běh školení projektu ECDL Start v Kutné Hoře.

V pondělí 12. května 2008 opět ožil salonek hotelu U Vlašského dvora, v Ulici 28.října 511 v Kutné Hoře. Sešli se zde totiž účastníci našeho projektu ECDL Start - dobrý start do nové práce!.

Tímto dnem byl zahájen desátý běh tohoto školení pro zájemce z Kutné Hory a jejího okolí.

Školení, které bude prohíhat ve dnech 12.5. - 5.6.2008, povede zkušený lektor NICOM, a.s. - pan Roman Blažek. S přípravou posluchačů na zkoušky ECDL má bohaté zkušenosti a to jak se začátečníky, tak s mírně pokročilými účastníky, kteří sice s počítačem určité zkušenosti mají, ale potřebují si své dovednosti zdokonalit a utřídit.

Na poslední den tohoto běhu školení, tj. na pátý červen 2008, je připraveno testování ECDL Start!. Přejeme našim účastníkům hodně štěstí při skládání těchto testů. Ale bez ohledu na výsledek testů jim hlavně přejeme, aby se podařilo naplnit hlavní účel našeho projektu a díky svým novým znalostem si našli zaměstnání, které by se jim líbilo a kde by využili získané znalosti.

Fotografie ze záhájení naleznete v naší fotogalerii.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky