Zahájen pátý běh školení projektu ECDL Start

Dne 17.9.2007 byl v Kutné Hoře zahájen pátý běh školení v rámci projektu ECDL Start - dobrý start do nové práce!

Místem školení pro účastníky z Kutné Hory a jejího okolí je salónek hotelu U Vlašského dvora v Kutné Hoře. Školení vede paní Eva Pohořalová, externí lektorka NICOMu. která má dlouhodobé zkušenosti s výukou obsluhy počítačů. Díky vhodně zvolenému počtu posluchačů může věnovat dostatečnou pozornost jak začátečníkům při jejich prvních krocích s počítači, tak účastníkům, kteří už s počítačem určité zkušenosti mají a potřebují si své znalosti utřídit a rozšířit.

Přejeme našim dvanácti účastníkům projektu hodně nových a užitečných znalostí, hodně štěstí při skládání testů ECDL Start a hlavně úspěch při hledání práce!

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky