Zahájení pátého běhu školení projektu Nová šance pro Vás v Berouně

Dne 11. února 2008 byl v Berouně zahájen pátý běh školení v rámci projektu Nová šance pro Vás - více než jenom pracovník obchodu a služeb. Účastníci tohoto běhu se budou scházet od 11.2. do 28.3.2008 v salonku Safír hotelu Na Ostrově v Berouně.

V rámci tohoto běhu školení proběhnou dvě rekvalifikace:

První rekvalifikace - Obsluha osobního počítače - proběhne ve dnech 11.2. - 29.2.2008. Je věnována práci s textovým editorem MS Word a tabulkovým kalkulátorem MS Excel, následuje Internet a elektronická pošta. V následujících dnech, od 3.3. do 28.3.2008, absolvují účastníci projektu druhou část školení - rekvalifikaci Administrativní pracovník se zaměřením na obchod a služby. V rámci této rekvalifikace proběhnou také tzv. workshopy, během kterých účastníci navštíví potenciální zaměstnavatele a pokusí se získat zaměstnání. Zkušenosti z workshopů následně společně vyhodnotí pod vedením lektora tak, aby se poučili z případných chyb a byli na příští pohovory lépe připraveni.

Potencionální zaměstnavatelé, kteří by měli zájem, aby je účastníci projektu v rámci worshopu navštívili, získají více informací o projektu a podmínkách účasti v projektu na WWW stránkách projektu. Zde získají také kontakt na členy realizačního týmu, kteří mohou návštěvu v rámci workshopu zprostředkovat.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky