Zahájení projektu v Náchodě

Na základě informačních schůzek se do projektu Nebojte se začít znovu! přihlásilo 12 účastníků.

Realizace projektu začala o necelý týden později, dne 26. února. Všechny vzdělávací aktivity v městě Náchod probíhají v salonku hotelu Hron. První vzdělávací aktivitou, která otevřela realizaci projektu v Královehradeckém kraji, byla Bilanční diagnostika. Následuje Motivační seminář, který je vstupní částí rekvalifikační části s názvem Pracovník obchodu a služeb. Na to naváže lektor s třítýdenním kurzem Obsluha osobního počítače a poslední tři týdny projektu budou patřit dokončení rekvalifikační části.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky