Zahájení projektu ve Dvoře Králové nad Labem

Na základě informačních schůzek, které se na konaly dne 19. února 2007, se do projektu Nebojte se začít znovu! přihlásilo 12 účastníků.

Samotný projekt se rozběhl 15. března v Hankově domě, jak by řekli místní v tzv. hangáru. Všechny vzdělávací aktivity probíhají v krásném salonku. Vstupní aktivitou projektu ve Dvoře Králové je Bilanční diagnostika, při níž náš lektor Mgr. Filip Svoboda se všemi provedl testy, poté následovala skupinová práce a na závěr se všemi vedl individuální konzultace. Na tuto diagnostickou část naváže Motivační seminář, který je úvodní částí rekvalifikační části s názvem Pracovník obchodu a služeb. Na to naváže lektor s třítýdenním kurzem Obsluha osobního počítače. Všichni účastníci se naučí používat počítač jako nezbytnou součást dnešní doby. Seznámí se s operačním systémem Windows, dále se během pěti dnů naučí využívat textový program Word, dalších pět dní je věnováno tabulkám v Excelu, na závěr náš lektor předvede všechny možnosti Internetu a zaměří se převážně na ukázku toho, jak nejefektivněji využít internet při hledání zaměstnání. Poslední tři týdny projektu budou patřit dokončení rekvalifikační části Pracovník obchodu a služeb.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky