Zahájili jsme 2. běh projektu pro nezaměstnané v Praze

V pondělí 19. února 2007 jsme v pražské pobočce společnosti NICOM, a.s. zahájili 2. běh projektu financovaného s názvem "Zvyšování motivace a kvalifikace nezaměstnaných", který je financován Evropským sociálním fondem a rozpočtem České Republiky.

Na základě informačních schůzek konaných 25. ledna 2007 jsme do projektu zařadili celkem 36 účastníků, kteří splňovali stanovené podmínky pro zařazení do projektu.

Druhý běh projektu je také zahájen poradenskou částí (Bilanční diagnostika a Motivační kurz) vedenou odborným lektorem, psychologem Mgr. Filipem Svobodou. Druhá část - profesní školení - obsahuje rekvalifikační kurzy zaměřené na počítačové znalosti různých úrovní počáteční znalosti (Obsluha osobního počítače, Obsluha PC s testy ECDL) a rekvalifikační kurz "Pracovník obchodu a služeb". Na závěr účasti v projektu mají účastníci opět možnost navštěvovat doplňkový rekvalifikační kurz "Samostatné podnikání", kterým bude ukončen celý 2. běh projektu.

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky