1655726313 Hodnocení kurzu NICOM, a. s.
Prosím, povolte JavaScript, jinak formulář nebude pracovat korektně

Prosím, vyberte Váš kurz a zadejte přístupový kód. Poté stiskněte tlačítko Začít s hodnocením!

Ze statistik hodnocení našich kurzů vyplývá, že 98 % našich zákazníků je s našimi kurzy velmi spokojeno a hodnotí je lépe než dobře!
Statistické údaje byly čerpány z 1 702 hodnocení našich kurzů z období od 27. 6. 2021 do 27. 6. 2022, které nám dobrovolně poskytli jejich účastníci.

anonym
kurz: MS Excel pro pokročilé - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 24. 6. 2022
Lektor je dobrý, jen mi tentokrát přišlo, že často ukazoval jak něco udělat a pak řekl, ale dá se to udělat jednodušeji a teprve pak vlastně ukázal tu správnou cestu.. za mne dost ztráta času a ocenila bych více rovnou jít na to správnou cestou. zvolený postup chápu u začátečníku, pro pochopení vazeb a možností, ale u těch pokročilých už mi to přijde zbytečné.
Myslím, že přidaná hodnota oproti prvnímu kurzu excel pro mírně pokročilé, už nebyla tak výrazná, a stačil by asi jeden den na větší práci s kontingenčními tabulkami, průřezy atd..
Kateřina Kramářová
kurz: MS Excel pro pokročilé - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 24. 6. 2022
S kurzem jsem byla velmi spokojená. Chválím import cvičných dat z databáze - na kurzu Excel pro mírně pokročilé jsme si "data" vymýšleli, což bylo zdlouhavé.
Táňa Hlaváčková
kurz: MS Excel pro pokročilé - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 23. 6. 2022
Výkon pana lektora byl opravdu mimořádný, dokáže vše vysvětlit, zodpovědět všechny dotazy a operativně měnit směr výuky dle potřeb účastníků. Navíc je pan lektor vtipný, takže jsem se v průběhu kurzu často pobavila :-)
Silvie Rampouchová
kurz: MS Excel pro pokročilé - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 23. 6. 2022
Lektor má příjemné vystupování a určitě i potenciál vést kurzy výborně. Nicméně chyběla mi větší interaktivita - dotazy, jestli se účastníkům daří aplikovat získané poznatky v Excelu, menší úkoly pro účastníky na prověření porozumění, výklad pomaleji a krok za krokem, pokud má někdo potíže, tak jejich vyřešení. Kurz byl veden převážně přednáškovým stylem, málo zaměřený na hlubší pochopení a dobré zvládnutí ovládání vysvětlované látky. Velmi náročné na pozornost. Méně je někdy více. Tedy méně teorie, více praxe.
Monika Kellnerová
kurz: MS Excel pro pokročilé - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 23. 6. 2022
S panem lektorem jsem se setkala už při dřívějších kurzech a mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Co se excel týče, tak má obrovské znalosti. Umí kurz přizpůsobit účastníkům. A rád poradí a pomůže. Kurz byl "nadupaný" od první do poslední minuty a s vhodně naplánovanými přestávkami. Také moc děkuji za poskytnutí výukového materiálu a "výtvoru" , se kterým jsme na kurzu pracovali. Jsou hodně pomocné, když se někdy ztratím při vytváření vlastních tabulek. Pan lektor umí nastolit příjemnou a pohodovou atmosféru.
S obsahem kurzu jsem byla naprosto spokojená. Děkuji.
Komunikaci se zaměstnanci nemohu posoudit. Přihlášení a administrativní zajištění měla na starosti jedna kolegyně.
Martin Metzner
kurz: MS Excel na míru - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 16. 6. 2022
Jako vždy to bylo výborné a opět jsem se hodně dozvěděl. Teoreticky si dokáži představit, že bychom neřešili starší cesty pro výpočty, ale chápu, že každá cesta si najde svého příznivce a né vždy je k dispozici OFFICE 365. Takže super.
Zakwan Jalout
kurz: MS Word - pro pokročilé - EKOL, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 9. 6. 2022
velice šikovně a chytré
Dobře
Andrea Vybíralová
kurz: MS Word - pro pokročilé - EKOL, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 9. 6. 2022
Ráda bych poděkovala panu Ing. Maláčovi za jeho trpělivost a nadšení.
Miroslav Fiala
kurz: MS Excel - pro pokročilé - EKOL, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 3. 6. 2022
přínosný kurz.
Ing. Klára Valdová
kurz: MS Access – návrh a tvorba vlastní databáze - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 27. 5. 2022
Děkujeme :)
Mgr. Dorota Egerlová
kurz: MS Word - středně pokročilí - , lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 18. 5. 2022
Oceňuji intuitivní vedení kurzu, kdy lektor nechá účastníky dojít do určité fáze nastavení programu, které však není vyhovující pro další práci (nevede k požadovaným výsledkům, což nezkušený uživatel nepozná) a pak mu ukáže elegantnější a účinnější řešení z této slepé uličky, viz. např. úpravy "normálního stylu", které následně působí řadu vedlejších potíží. Tento způsob výuky vnímám jako daleko efektivnější a přínosnější než "nasměrování přímo" na požadované řešení a děkuji za něj.
Petra Císařová
kurz: Jak na aplikaci MS Teams – On-line komunikace a spolupráce - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 13. 5. 2022
Dobře reprezentující školitel. Velká snaha vyhovět. Profesionální vystupování, jen bych maličko vytkla, že se často zacyklil u nepodstatných věcí a pozornost byla výrazně snížena. Spoustu věcí mohl mít připraveno předem - dopisování komunikace, jako názorných příkladů před námi bylo strašně zdlouhavé a nudné. Dále mi chyběly skripta k tématu. V Praze na exelu jsme je dostali. Jinak vše v pohodě.
Krásně organizačně zajištěné. Velká spokojenost.
Vaše kurzy jsou jedny z nejlépe připravených, kterých jsem se účastnila. Ráda se vracím a těším se na další kurz.
Jana Křížková
kurz: Microsoft Excel – pro pokročilé - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 25. 4. 2022
Skvělý přístup, vše vysvětleno na praktických případech.
Filip Krejčík
kurz: Microsoft Excel – pro pokročilé - On-line výuka, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 22. 4. 2022
Pán lektor bol vynikajúci. Absolvoval som už niekoľko excel školení a tento kurz s týmto pánom lektorom bol suverénne najlepší. Okrem klasiky, kde nás učil jednotlivé časti, dokázal veľmi umne vysvetliť a objasniť dôvody prečo to tak robí a aké sú v tom výhody a výborne to poukazovalo na moje nedostatky, na ktorých môžem ďalej pracovať a zlepšovať svoju prácu s excelom. Takže celkový kurz hodnotím veľmi pozitívne a dal mi naozaj veľa.
Lucie Pajurková
kurz: MS Excel na míru, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 13. 4. 2022
LEKTOR SE OSOBNĚ VĚNOVAL KAŽDÉMU JEDNOTLIVCI, PERFEKTNÍ
NAUČILA JSME SE SPOUSTU NOVÝCH FUNKCÍ V PROGRAMU :)
Ing. Dagmar navrátilová
kurz: Microsoft Excel – pro mírně pokročilé - MUNI, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 7. 4. 2022
Pohodové školení, i přes náročnost tématu se mi podařilo udržet pozornost téměř po celou dobu školení. Prezenční forma výuky mi vyhovovala. Navazující školení bude řešit naše kolegyně.
Doporučovala bych zkrátit čas věnovaný samotným předdefinovaným tabulkám a přejít spíše k dalším důležitým tématům (např. oblasti tisku, nadefinování výběrových polí,...), doplnit alespoň jedno samostatné cvičení k procvičení probrané látky.
Ing. Táňa Hlaváčková
kurz: Microsoft Excel – pro mírně pokročilé - MUNI, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 7. 4. 2022
Pan lektor byl podle mého názoru naprosto profesionální. Dokázal reagovat na změny, které v průběhu školení nastaly (hybridní forma výuky místo prezenční), každý dotaz dokázal zodpovědět a bylo vidět, že ho školené téma velmi zajímá, že je to jeho koníček. Je zajímavé, že si pamatuje, ve které verzi excelu daná funkce byla nahrazena jinou, nebo v jakém roce se daná fce objevila - to je skutečně obdivuhodná paměť :-) Jeho přednes a forma školení byla velmi poutavá, dokázal posluchače zaujmout a jeho vystupování bylo velmi příjemné a motivující k tomu, si probírané věci ihned vyzkoušet na pc. Poslední věc, která mě ihned zaujala a která až tolik s výše uvedenými parametry nesouvisí, je to, že byl pan lektor pěkně oblečený. Vzít si na seminář společenský oblek (a vydržet v něm i druhý den), to svědčí o maximální profesionalitě a smyslu pro detail - stejně tak vnímám i MS Excel :)
Očekávání z náplně kurzu je vždy velmi individuální. Mnohdy člověk neví, co si pod některou částí má představit a pak zjistí, že toto vlastně úplně nevyužije, nebo je to třeba z nějakého důvodu funkce "nesympatická" a nakonec ji využívat nechce. Ale to se zjistí až na kurzu.
anonym
kurz: Začněte s Office 365 – základní kurz - On-line výuka, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 5. 4. 2022
Více vyjít z profese účastníků a jejich potřeb
anonym
kurz: MS Excel - pro mírně pokročilé - Vyškov, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 17. 3. 2022
příjemný a šikovný borec. Jen tak dál ;)
anonym
kurz: Microsoft Excel – vyčistěte data s Power Query - On-line výuka, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 17. 3. 2022
Vynikající lektor !!
Všechny podstatné informace byly řečeny.

JAK NÁS HODNOTÍTE

Maximálně 200 nejnovějších vybraných hodnocení

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3,
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28,
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
Praha Brno Ostrava