Kurzy CAD a 3D

Kurzy CAD a 3D

Převeďte svět kolem sebe do digitální 2D nebo 3D podoby. Přihlaste se na kurz s certifikovanými lektory Autodesk v autorizovaném školicím středisku NICOM.

Vyberte pobočku:

Čtení a kreslení technické dokumentace

Čtení a kreslení technické dokumentace - se zaměřením na AutoCAD - rekvalifikační kurz od 8 470,00 Kč

RK05
Rekvalifikační školení s využitím aplikace AutoCAD. Číslo pověření MSMT-824/2014-1/44. Navrhujte a utvářejte svět kolem sebe pomocí výkonných a flexibilních funkcí softwaru AutoCAD®. V našem profesionálním Autodesk Training Center pod vedením certifikovaných profesionálních lektorů budete dynamicky vtáhnuti do světa konstruování a navrhování. Jelikož v našem ATC pracujeme vždy s nejnovější verzí AutoCADu, neztratíte kontakt s reálným světem. A proč AutoCAD? AutoCAD je stále nejrozšířenějším CAD software v ČR a na Slovensku. Je to univerzální CAD systém, který vyhovuje strojařům, elektrikářům, stavařům či architektům. Pokud se naučíte navrhovat a zpracovávat vaše projekty v AutoCADu, nebude pro vás problém pracovat i v jiných CAD systémech, například CorelCAD, ZW CAD nebo Bricscad. Také je to dobrý start pro navrhování ve vertikálních Autodesk aplikacích AutoCAD Mechanical, Electrical či Architectural, nebo ten správný základ pro vyšší systémy Autodesk Inventor, REVIT nebo CIVIL 3D.
detail kurzu

Čtení a kreslení technické dokumentace (se zaměřením na AutoCAD a Inventor) - rekvalifikační kurz od 13 240,00 Kč

RK23
Rekvalifikační školení s využitím aplikací AutoCAD® a Autodesk® Inventor®. Číslo pověření MSMT-28924/2015-1/682. Navrhujte a utvářejte svět kolem sebe pomocí výkonných a flexibilních funkcí softwaru AutoCAD® Pomocí možností tvorby digitálních prototypů s aplikací Autodesk® Inventor® vytvářejte, spravujte a dodávejte vynikající produkty. V našem profesionálním Autodesk Authorized Training Center pod vedením certifikovaných profesionálních lektorů budete dynamicky vtáhnuti do světa konstruování a navrhování. Jelikož v našem ATC pracujeme vždy s nejnovějšími verzemi aplikací, neztratíte kontakt s reálným světem. A proč AutoCAD? AutoCAD je stále nejrozšířenějším CAD software v ČR a na Slovensku. Je to univerzální CAD systém, který je multioborový. Pokud se naučíte navrhovat a zpracovávat vaše projekty v AutoCADu, nebude pro vás problém pracovat i v oborových cad systémech (AutoCAD Mechanical) nebo v jiných CAD systémech, například CorelCAD, ZW CAD nebo Bricscad. Také je to ten správný základ pro vyšší systémy Autodesk INVENTOR, REVIT nebo CIVIL 3D. Jelikož je tato rekvalifikace zaměřena na strojírenství, pak vcelku logicky jako další krok po AutoCADu je zaměření na Autodesk® Inventor®, která nabízí profesionální nástroje k navrhování, dokumentaci a simulaci 3D strojírenských výrobků. Pomocí možností tvorby digitálních prototypů lze vytvářet, dodávat a spravovat vynikající produkty.
detail kurzu

AutoCAD a AutoCAD LT

AutoCAD a AutoCAD LT - základní kurz od 3 984,00 Kč

AA01
Navrhujte a utvářejte svět kolem sebe pomocí výkonných, flexibilních funkcí softwaru AutoCAD®, jednoho ze světově nejpoužívanějších nástrojů pro navrhování ve 2D a 3D. Maximalizujte svou produktivitu s aktualizovanými nástroji pro koncepční návrh, modelování, tvorbu dokumentace a zachycování skutečnosti. Vyučujeme vždy na nejnovějších verzích, případně pro Vás připravíme prostředí verze, se kterou pracujete!
detail kurzu

AutoCAD

AutoCAD - kurz pro středně pokročilé od 3 980,00 Kč

AA02
Navrhujte a utvářejte svět kolem sebe pomocí výkonných, flexibilních funkcí softwaru AutoCAD® 2013, jednoho ze světově nejpoužívanějších nástrojů pro navrhování ve 2D a 3D. Maximalizujte svou produktivitu s aktualizovanými nástroji pro koncepční návrh, modelování, tvorbu dokumentace a zachycování skutečnosti.
detail kurzu

Autodesk SketchBook

Autodesk SketchBook Pro – kompletní kurz od 2 590,00 Kč

AM03
Rastrový kreslící program pro všechny, kteří rádi kreslí. SketchBook, je plně integrovaný softwarový balík pro skicování, ilustrace, malbu a úpravy. Tento hybridní kreslící a ilustrovací software je ideální pro kreslíře, ilustrátory, návrháře či designery. Poskytuje efektivní způsob, jak prezentovat a komunikovat produkty a grafické pojetí zachycením inovativních myšlenek prostřednictvím skic!
detail kurzu

Autodesk Inventor

Autodesk Inventor - základní kurz od 4 971,70 Kč

AS02
Školení Autodesk Inventor – základy Vám zodpoví otázku: Opustit 2D plochu a podívat se do 3D prostoru? Nebo jste se již rozhodli, ale stále nevíte jak na to v novém prostředí? Využijte služeb našeho Autodesk ATC. Moderní technologie nám umožňují vrátit se k podstatě prostorového myšlení, které je při návrhu mnohem přirozenější a samozřejmě efektivnější. Nutno přiznat, že koncepce 2D výkresové dokumentace zůstane v určitých oborech stále základním zdrojem informací, ale i zde jsou již vlaštovky udávající směr k využití prostorových modelů. Verzi Inventoru připravíme dle vašich požadavků!
detail kurzu

Autodesk Inventor – pokročilé sestavy a strojní návrhy od 4 990,00 Kč

AS04
Školení Autodesk Inventor – pokročilé sestavy Vás přesvědčí, že Inventor je aplikace určená pro konstruktéry s perspektivním uplatňováním tzv. adaptivního parametrického modelování, jenž nyní představuje špičku v oboru CAD.  
detail kurzu

Autodesk Inventor – návrh plechových dílů a součástí (Sheet Metal Design) od 4 990,00 Kč

AS05
Primárním cílem školení Autodesk Inventor – návrh plechových dílů a součástí (Sheet Metal Design) je naučit uživatele dovednostem potřebným k vytvoření a zdokumentování plechových částí.
detail kurzu

Autodesk Inventor - návrh trubek a potrubí (Tube and Pipe Design) od 2 990,00 Kč

AS06
Školení Autodesk Inventor – Tube and Pipe Design (návrh trubek a potrubí) Vám rozšíří znalosti a workflow modulu Trubek a potrubí (Routed system). Optimalizujte navrhování složitých trubek, kabelových tras a potrubních systémů.
detail kurzu

Autodesk Inventor - Dynamická simulace a pevnostní analýza od 2 990,00 Kč

AS07
Při vytváření digitálního prototypu nabízí Autodesk Inventor možnost analyzovat dynamické vlastnosti tohoto prototypu a to díky modulu Dynamických simulací. Díky modulu Dynamických simulací dochází ke snížení počtu fyzických prototypů, což je spojeno se snížením nákladů na vývoj mechanizmu.
detail kurzu

Autodesk Inventor Tooling - Vstřikování a návrh plastových forem od 4 990,00 Kč

AS10
Naučíte se základní principy návrhu formy na plastové díly, jak vytvořit dutiny formy a jádra, návrh vstřikovacích systémů pro formy a dalších potřebných komponent pro formy, jak provádět analýzy a vytvářet dokumentaci. Návrhy forem teď můžete vytvářet a ověřovat rychleji – to vše pomocí aplikace Autodesk Inventor.
detail kurzu

Autodesk Inventor - kurz iLogic od 2 690,00 Kč

AS12
Autodesk ® Inventor ® iLogic: Skvělý Autodesk nástroj pro zlepšení funkce aplikace Inventor. Inventor je aplikace určená pro konstruktéry s perspektivním uplatňováním tzv. adaptivního parametrického modelování, jenž nyní představuje špičku v oboru CAD.  Inventor umožňuje jít ve 3D navrhování ke tvorbě digitálních prototypů. Umožňuje navrhovat, vizualizovat a simulovat výrobky na přesném 3D modelu ještě předtím, než dojde na jejich výrobu. Vytváření digitálních prototypů v aplikaci Autodesk Inventor pomáhá uživatelům navrhovat dokonalejší výrobky, snižovat náklady na vývoj a rychleji uvádět výrobky na trh.
detail kurzu

Autodesk Inventor - kurz pokročilé modelování součástí a plochy od 3 690,00 Kč

AS22
Inventor je aplikace určená pro konstruktéry s perspektivním uplatňováním tzv. adaptivního parametrického modelování, jenž nyní představuje špičku v oboru CAD. Inventor umožňuje jít ve 3D navrhování ke tvorbě digitálních prototypů. Umožňuje navrhovat, vizualizovat a simulovat výrobky na přesném 3D modelu ještě předtím, než dojde na jejich výrobu. Vytváření digitálních prototypů v aplikaci Autodesk Inventor pomáhá uživatelům navrhovat dokonalejší výrobky, snižovat náklady na vývoj a rychleji uvádět výrobky na trh.
detail kurzu

Autodesk Vault

Autodesk Vault - kurz Správa dat pro uživatele Autodesk Inventor od 2 900,00 Kč

AS31
Autodesk ® Vault správa dat pro uživatele Autodesk ® Inventor ® seznamuje uživatele aplikace Autodesk Inventor s nástrojem pro správu dat Autodesk Vault. Software Vault® pro správu dat pomáhá organizovat, spravovat a sledovat pořizování dat, simulaci a procesy dokumentace pro návrhové, strojírenské a konstrukční týmy. Získejte větší kontrolu nad návrhovými daty s možností řízení revizí a rychle najděte a opětovně použijte návrhová data, a usnadněte si tak správu svých návrhových a strojírenských informací.
detail kurzu

Trimble SketchUp

SketchUp - Vizualizace od 2 590,00 Kč

GS03
Kurz Vizualizace pro Trimble (dříve Google) SketchUp. Školení vychází z freeware nástroje pro vizualizaci Kerkythea.
detail kurzu

Trimble SketchUp - základní kurz od 2 890,00 Kč

GS01
Aplikace Trimble (dříve Google) SketchUp je 3D pro každého SketchUp je software, který můžete použít pro tvorbu, úpravu a sdílení 3D modelů. Naučíte se ji používat snáze než jiné programy pro 3D modelování – a právě proto ji využívá tolik lidí. Myslíte si, že naučit se modelovat ve 3D je obtížné? Zkoušeli jste již nějaké programy a nebylo to nic lehkého? S freewarovým programem SketchUp to však nemusí být zcela pravda. Tento zajímavý CAD software má tak jednoduché a intuitivní ovládání, že se v něm naučíte základy práce se 3D objekty za pár hodin.
detail kurzu

SketchUp – reálný svět simulace pohybu od 2 490,00 Kč

GS4
Aplikace Trimble SketchUp je 3D pro každého Trimble SketchUp je software, který můžete použít pro tvorbu, úpravu a sdílení 3D modelů. Naučíte se ji používat snáze než jiné programy pro 3D modelování - a právě proto ji využívá tolik lidí. Rozpohybujte své objekty v aplikaci SketchUp a simulujte jejich pohyb v reálném světě. Naučte se pracovat se Sketchy Physics od C. Philipse.
detail kurzu

Trimble SketchUp - kurz pokročilé funkce a vizualizace od 3 800,00 Kč

GS02
Aplikace Trimble (dříve Google) SketchUp je 3D pro každého Trimble SketchUp je software, který můžete použít pro tvorbu, úpravu a sdílení 3D modelů. Naučíte se ji používat snáze než jiné programy pro 3D modelování – a právě proto ji využívá tolik lidí. Základní prvky modelování zvládneme za pár hodin, ale je vhodné podívat se taky na vychytávky. Kde najít kótování úhlů, jak správně nastavit tisk? Co animační scény, spolupráce s formáty dwg a photoshopem, jak připravit profesionálně vypadající fotorealistický výstup. To vše a další vychytávky získáte v tomto kurzu ZA ZAVÁDĚCÍ CENU!
detail kurzu

Autodesk 3DS MAX

Autodesk 3DS MAX - kurz od 5 346,50 Kč

AM01
Na školení Autodesk 3DS MAX pochopíte základní funkce, vlastnosti a principy 3ds Max. Vytváření a manipulace s 3D daty v 3ds Max. Import dat z jiných 3D aplikací. Pracujeme vždy s aktuální verzí, jsme ovšem schopni připravit i verzi dle uživatele.Seznámíte se s pracovním prostředím 3Ds Max 2012 a jeho přizpůsobením podle vašich potřeb tak, aby Vaše práce a orientace v 3Ds Max byla co nejefektivnější.
detail kurzu

Autodesk 3DS MAX – pokročilé techniky a vizualizace od 6 290,00 Kč

AM05
V pokročilém kurzu Autodesk 3ds Max prohloubíte svoje znalosti a naučíte se, jak efektivně využít potenciál jednoho z nejpopulárnější 3d animačních programů.
detail kurzu

Využití 3d skenů ve 3ds Max od 1 990,00 Kč

AM08
Moderní technologie umožňující skenovat nejrůznější 3d objekty nám poskytují ideální referenční materiál pro vytváření modelů pro zábavní či strojírenský průmysl ve vysoké kvalitě a přesnosti. 3ds Max, se svojí širokou škálou profesionálních modelovacích nástrojů je pro tento účel ideálním pomocníkem. Naučíme Vás, jak efektivně pře modelovat naskenované modely do podoby, které bude připravena pro využití například v animaci či vizualizaci. Díky tomu Vaše scény dostanou reálnou podobu a budou tak atraktivnější pro diváka.
detail kurzu

Autodesk Maya

Autodesk Maya – základní kurz od 7 990,00 Kč

AM09
V zábavním průmyslu po celém světě je Maya jedním z nejpoužívanějších 3d programů vůbec. Maya je základním 3d programem pro animační, filmová a herní studia po celém světě. Díky kompletnímu pracovnímu prostředí obsáhne Maya všechny nejdůležitější součásti 3d tvorby od návrhu modelu až po výsledný render.
detail kurzu

Autodesk Mudbox

Autodesk Mudbox – kurz od 2 990,00 Kč

AM10
Digitální sochařský a texturovací program Mudbox je vyvinutý pro vytváření vysoce detailních modelů a textur. Pomocí digitálních sochařských a kreslících nástrojů jako je Mudbox se po celém světe vytváří modely do videoher, filmů, nebo dokonce muzejí.
detail kurzu

3d skenování – workshop

3d skenování – workshop od 2 390,00 Kč

AM07
Digitalizace skutečnosti a virtuální realita se velmi rychle stávají skutečnou součástí každodenního života. Usnadněte si práci a bavte se za pomocí nejmodernějších 3d technologií. S využitím 3d skenování můžete rychle a efektivně doplnit své 3d vizualizace přidáním reálných objektů či postav s minimální námahou na jejich tvorbu. Naskenované 3d modely lze využít jak pro další zpracování v nejrůznějších 3d a CAD programech, tak například rovnou pro 3d tisk. Na workshopu bude mít každý z účastníků možnost naskenovat si vlastní bustu, kterou Vám na přání necháme vytisknout na 3d tiskárně.
detail kurzu

AutoCAD Architecture

AutoCAD Architecture - základní kurz od 6 990,00 Kč

AR01
AutoCAD Architecture – základní kurz poskytuje novým uživatelům komplexní školení na AutoCAD Architecture 2008.
detail kurzu

AutoCAD Architecture - kurz pro pokročilé od 4 980,00 Kč

AR03
Školení je určené pro uživatele AutoCAD Architecture, kteří chtějí upravovat styly architektonických a anotačních prvků a vytvářet své vlastní styly.
detail kurzu

AutoCAD Architecture - vizualizace od 2 980,00 Kč

AR04
Školení AutoCAD Architecture – vizualizace je zaměřené na vytváření fotorealistických vizualizací a animací.  
detail kurzu

Autodesk Revit Architecture

Autodesk Revit Architecture - kurz pro pokročilé od 6 380,00 Kč

AR05
Školení Autodesk Revit Architecture pro pokročilé navazuje na základní školení a nabízí uplatnění velkého okruh pokročilých funkcí aplikace Revit Architecture.  
detail kurzu

AutoCAD Electrical

AutoCAD Raster Design

AutoCAD Raster Design – kurz od 5 900,00 Kč

AM11
Nástroj pro převod rastrových obrázků na vektorové objekty.
detail kurzu

AutoCAD Mechanical

AutoCAD Mechanical - základní kurz od 6 990,00 Kč

AS01
Oproti holému AutoCADu nabízí AutoCAD Mechanical efektivnější nástroje – např. příkaz "Obdélník" (AMRECTANG) v AutoCADu Mechanical nabízí 20 různých metod konstrukce obdélníka. Při kreslení šroubových spojů, hřídelí nebo ocelových profilů nemusíte kreslit každý detail a zajišťovat aby odpovídal normě – AutoCAD Mechanical obsahuje normy (vč. ČSN) pro většinou strojařských prvků: Prvky díry, spojovací součásti, součásti hřídele, prvky hřídele, ocelové profily, generátory – hřídel, pružina, vačka, řetěz a řemen atd.  
detail kurzu

AutoCAD kurz

AutoCAD kurz - vytváření a prezentace 3D modelů od 4 980,00 Kč

AA03
AutoCAD není určen pouze pro zpracování 2D dokumentace, ale je určen i pro vytvoření reálných 3D projektů s možností jejich obrazové nebo audiovizuální prezentace.
detail kurzu

CorelCAD

CorelCAD - základní kurz od 4 890,00 Kč

GC08
Na začátku školení CorelCAD se seznámíte s grafickým prostředím CorelCADu a možnostmi základních nastavení, čímž získáte výhodu práce s vlastním uspořádání pracovní obrazovky. Aplikace CorelCAD™ představuje chytré řešení pro každodenní tvorbu návrhů vyžadujících přesnou a detailní práci. Díky nativní podpoře souborů DWG™, standardním funkcím CAD a upravitelným nástrojům pro tvorbu 2D a 3D návrhů vám přináší produktivnější práci, srozumitelné vyjádření přestav a efektivní spolupráci. Objevte dostupné řešení pro tvorbu špičkových návrhů CAD – CorelCAD a nastartujte zvýšení efektivity v úvodním kurzu CorelCADu v našem autorizovaném školicím středisku. Během základního kurzu se seznámíte a naučíte se správně využívat všechny funkce a příkazy.
detail kurzu

CorelCAD - 3D modelování od 5 500,00 Kč

GC11
Kurz CorelCAD 3D modelování naučí uživatele vytvářet 3D modely ze 2D projektů.
detail kurzu

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 130 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Potřebujete proškolit zaměstnance? Víte o tom, že můžete mít hrazeno firemní školení až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte o možnosti hrazení rekvalifikačního kurzu úřadem práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky