Kurzy grafických programů

Kurzy grafických programů

Přihlaste se na školení a ovládněte nástroje pro tvorbu rastrové i vektorové grafiky. Získejte know-how u opravdových profesionálů.

Vyberte pobočku:

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop - certifikovaný základní kurz od 4 990,00 Kč

GA01
Rastrová grafika – to je pojem, který teď slýcháme kolem sebe čím dál tím častěji. Zejména však ve spojení s digitální fotografií. Králem je však jeden jediný program: Adobe Photoshop v nejnovější verzi CC. Pro úpravu fotografií se ve světě počítačů používá řada softwarových digitálních temných komor. Králem je však jeden jediný program: Adobe Photoshop v nejnovější verzi CC. Přihlaste se na základní kurz Adobe Photoshopu v našem certifikovaném školicím středisku firmy Adobe a zjistěte, jak je snadné zpracovávat fotografie na profesionální úrovni a vytvářet poutavé kompozice. V celém kurzu je kladen důraz i na efektivní využívání nástrojů pomocí klávesových zkratek.
detail kurzu

Adobe Photoshop - certifikovaný kurz pro pokročilé od 5 490,00 Kč

GA02
Školení Adobe Photoshop – kurz pro pokročilé je určen pro všechny uživatele, kteří potřebují získat hlubší znalosti programu. Výuku vede certifikovaný lektor Adobe Ing. Vilém Lipold.
detail kurzu

Adobe Photoshop základy - certifikovaný víkendový kurz od 2 895,20 Kč

GA14
Rastrová grafika – to je pojem, který teď slýcháme kolem sebe čím dál tím častěji. Zejména však ve spojení s digitální fotografií. Králem je však jeden jediný program: Adobe Photoshop v nejnovější verzi CC. Pro úpravu fotografií se ve světě počítačů používá řada softwarových digitálních temných komor. Králem je však jeden jediný program: Adobe Photoshop v nejnovější verzi CC. Přihlaste se na základní kurz Adobe Photoshopu v našem certifikovaném školicím středisku firmy Adobe a zjistěte, jak je snadné zpracovávat fotografie na profesionální úrovni a vytvářet poutavé kompozice.
detail kurzu

Adobe Photoshop pro pokročilé - víkendový kurz od 3 290,00 Kč

GA16
Školení Adobe Photoshop – kurz pro pokročilé je určen pro všechny uživatele, kteří potřebují získat hlubší znalosti programu. Výuku vede lektor Luboš Kičmer.
detail kurzu

Adobe Photoshop Lightroom - základní kurz od 1 990,00 Kč

GA03
Pokud máte fotografie z fotoaparátu venku, je na čase se vrhnout na její vyvolávání. V klasické fotografii jste museli do temné komory (dark room), pro digitální foto stačí jít do Lightroomu (světlá komora). Software Adobe Photoshop Lightroom je sada nepostradatelných nástrojů pro všechny fotografy v podobě jedné snadno ovladatelné aplikace pro správu, úpravu a prezentaci velkých objemů digitálních fotografií, která vám umožní strávit méně času u počítače a více s fotoaparátem v ruce.
detail kurzu

Adobe InDesign

Adobe InDesign - základní certifikovaný kurz od 6 980,00 Kč

GA05
Vytvořit krátké publikace či grafické návrhy se může zdát jako složitý a zdlouhavý proces. Ne však s programem Adobe InDesign. Vysázet text podle typografických pravidel, formátovat jej pomocí stylů, načíst text z jiné aplikace a doplnit ho o grafiku. To vše a mnohem více vás naučíme v základním kurzu Adobe InDesign.
detail kurzu

Adobe InDesign - certifikovaný kurz pro pokročilé od 4 980,00 Kč

GA07
Získáte vědomosti o vyšších funkcích špičkového DTP programu, které vám pomůžou zvýšit efektivnost práce a rozšíří možnosti publikování dokumentů.
detail kurzu

Digitální publikování v Adobe InDesign od 6 290,00 Kč

GA08
Adobe InDesign je mocný nástroj pro publikování. V posledních letech však firma Adobe směřuje své úsilí do digitálního publikování, abyste si mohli přečíst svoji oblíbenou publikaci nejen v tištěné podobě (pro niž je InDesign primárně navržen), ale i v podobě digitální na své čtečce e-knih, na internetu nebo ve svém tabletu.
detail kurzu

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator – základní kurz od 5 960,00 Kč

GA04
Na školení Adobe Illustrator – základní kurz získáte základní znalosti a zkušenosti s programem Adobe Illustrator a naučí se samostatně vytvářet grafické dokumenty.
detail kurzu

Adobe Animate (Flash)

Adobe Animate (Flash) – základní certifikovaný kurz od 4 580,00 Kč

GA10
Základem práce v Adobe Animate (dříve Flash) je kreslení základních objektů, naučíte se kreslit a vytvářet nejen grafické objekty, pracovat s textem, animovat symboly na scéně, ale v neposlední řadě vám prozradíme i nějaké triky! Naučte se vytvářet animace vv jednom z nejrozšířenějších formátů na internetu – v Adobe Flash a HTML 5 Canvas – získáte tak interaktivní prvky svých webových stránek nebo aplikací. Adobe Animate – nástupce Adobe Flash Professional je software umožňující vytvářet animacea aplikace pro použití na webových stránkách nebo jako samostatné aplikace pro desktopy (Windows a MacOS) a mobilní zařízení (iOS a Android). Kromě toho, pomocí programování v ActionScriptu, v současné době ve verzi AS3, nebo JavaScriptu pro HTML5 Canvas jste schopni vytvářet interaktivní prvky – od jednoduchých tlačítek až po různé akce závislé například na pohybu myši po obrazovce.
detail kurzu

Adobe Animate (Flash) - certifikovaný kurz pro pokročilé od 4 990,00 Kč

GA11
Školení Adobe Animate (dříve Flash) – kurz pro pokročilé je určen pro všechny, kterým už nestačí pouze animovat objekty na scéně Flashového filmu, ale chtějí je obohatit o nevídanou interaktivitu nebo z nich vytvořit objekty se svojí vlastní inteligencí.
detail kurzu

Adobe Animate (Flash) – programujeme v ActionScriptu 3 - certifikovaný kurz od 5 200,00 Kč

GA13
Na školení Adobe Animate (dříve Flash) – programujeme v ActionScriptu 3 se naučíte hlavně psát efektivní skripty. Proto se naučíte vytvářet soubory s externím skriptem, balíčky a vlastní třídy. Dozvíte se, jak vytvořit vlastní objekty s vlastnostmi jiných objektů a tříd.  Adobe Animate – nástupce Adobe Flash Professional je software umožňující vytvářet animace v nejznámějším a nejrozšířenějším formátu na internetu. Kromě toho, pomocí programování v ActionScriptu, v současné době ve verzi AS3, jste schopni vytvářet interaktivní prvky – od jednoduchých tlačítek až po různé akce závislé například na pohybu myši po obrazovce. Naprogramovat se dá ale mnohem víc věcí a znalostí programování v AS3 dáte svým webovým aplikacím netušenou inteligenci.
detail kurzu

CorelDRAW

CorelDRAW - základní kurz od 4 990,00 Kč

GC01
CorelDRAW je kvalitní nástroj pro práci s vektorovou grafikou. Naučíme Vás jej používat tak, abyste byli připraveni vytvářet základní grafické materiály. Absolvování kurzu Vám umožní vstup do prostředí nejoblíbenějšího grafického programu – CorelDRAW. Naučíte se vytvářet propagační materiály v profesionální kvalitě, zpracovávat text a připravovat podklady pro tisk.
detail kurzu

CorelDRAW - kurz pro pokročilé od 5 690,00 Kč

GC02
Pokročilé techniky v programu CorelDRAW. Je to kvalitní program pro práci s vektorovými obrázky. Nejenže v něm lze grafiku vytvářet, ale také již hotová díla upravovat. Zkuste se stát mistry vektorové grafiky a absolvujte kurz pokročilých technik v práci s programem CorelDRAW X6.
detail kurzu

CorelDRAW kurz - vícestránkové dokumenty od 2 980,00 Kč

GC03
To, že v jednom z nejoblíbenějších programu pro editaci vektorových grafik CorelDRAW jdou vytvářet dokumenty o více stránkách, ví dozajista každý, kdo se s tímto programem seznámil. Způsob nastavování takovýchto dokumentů a jejich tisk může spoustu uživatelů tohoto programu odradit od další práce. Po absolvování tohoto kurzu pro Vás bude tvorba vícestránkových dokumentů hračkou!
detail kurzu

CorelDRAW kurz - mistrovství v práci s křivkami od 2 980,00 Kč

GC04
CorelDRAW je ve své současné podobě velmi výkonný kreslící program a je pro svoji oblíbenost velmi rozšířen. To však neznamená, že by to byl program, který nic neumí, nebo toho umí jen velice málo. Naopak: je to velice výkonný software, což dokazuje stále rostoucí obliba jak mezi amatéry, tak i profesionálními grafiky. Pojďte a nechte se zasvětit do tajů práce s tímto vektorovým programem! Vektorové programy staví na jednoduché myšlence: všechny objekty (kromě rastrů) jsou křivkami. Ty jsou vykreslovány pomocí matematických vzorců a říká se jim Beziérovy (spíš podle vynálezce Bézierovy) křivky. Ty staví na jednoduché úvaze: v každém bodě křivky je možné vést právě jednu tečnu. Na ní se nalézají dvě opačné úsečky, jejichž jeden krajní bod je právě v průsečíku tečny s křivkou. Každá jedna z úseček určuje směr, ve kterém křivka do tohoto průsečíku vstupuje či vystupuje a jejich délky pak určují křivost přilehlého elementu. Zdá se vám tato definice složitá a přesto byste chtěli křivkám rozumět? Pak je tento kurz určen právě Vám.
detail kurzu

Adobe After Effects

Adobe After Effects – základní kurz od 6 800,00 Kč

GA15
Určeno uživatelům, kteří se věnují zpracování videa a kteří se chtějí seznámit s jeho postprodukcí. Na kurzu se účastníci seznámí s rozhraním a možnostmi programu a osvojí si základní i pokročilejší techniky tvorby dynamické grafiky. Adobe After Effects je špičkový program na úpravu vlastních videoprojektů, fotek, vytváření 3D animace, stříhání, zvučení a prakticky všech vizuálních efektů. Podporuje většinu používaných formátu jak hudby, tak videí. Aplikace patří mezi světovou špičku a je hojně používána ve filmovém odvětví.
detail kurzu

Adobe Premiere

Adobe Premiere – základní kurz od 4 580,00 Kč

GA06
Na začátku všichni studenti dostanou videokameru a jednoduché zadání filmového cvičení... Jádrem kurzu je pak práce v samotném programu Adobe Premiere.
detail kurzu

Corel PHOTO-PAINT

Corel PHOTO-PAINT - základní kurz od 3 980,00 Kč

GC05
Kurz Corel PHOTO-PAINT  rastrová grafika. Základem práce s rastrovou grafikou je pochopení jejího využití a tvorby.Pokud jste si koupili balík grafických programů CorelDRAW Graphic Suite, pak jste zajisté zaregistrovali, že kromě programu pro vektorovou grafiku CorelDRAW se vám nainstaloval i program pro grafiku rastrovou, kterým je Corel PHOTO-PAINT. Tento program je tak konkurencí pro jiné grafické editory, ale protože je úzce svázán s aplikací CorelDRAW, je jedním z adeptů na široké využití při vaší práci. Naučte se jej tedy ovládat!
detail kurzu

Corel PHOTO-PAINT - kurz pro pokročilé od 3 980,00 Kč

GC06
Corel PHOTO-PAINT disponuje zajímavými a netušenými možnostmi úprav obrázků. Pokud již zvládáte základní práci s programem Corel PHOTO-PAINT z rodiny CorelDRAW Graphic Suite, pak si jistě přejete poznat další možnosti této aplikace a rozšířit si své znalosti a dovednosti. Jste zde správně! Víte, že v programu Corel PHOTO-PAINT lze vytvářet i animaci a webové prvky?
detail kurzu

Ostatní kurzy grafických programů

Adobe Acrobat (tvorba PDF dokumentů) - certifikovaný základní kurz od 4 480,00 Kč

GA12
Školení tvorby a úprav PDF dokumentů pomocí profesionálního nástroje Adobe Acrobat je zaměřeno na všechny uživatele, kteří potřebují efektivně předávat a upravovat dokumenty ve formátu PDF. PDF je totiž určeno nejen pro tisk, ale i použití na internetu, aby byly dokumenty předány v konečné podobě a zobrazovaly se stejně nezávisle na platformě. Účastníci se naučí pracovat s komentáři, formuláři, úpravou grafiky a textu. Součástí kurzu jsou i možnosti zabezpečení a elektronické podpisy.
detail kurzu

Corel Paint Shop Pro Photo (úprava fotografií) - základní kurz od 1 980,00 Kč

GC07
Ačkoliv se to nezdá, Corel Paint Shop Pro Photo je vskutku program, který je schopen svojí cenou převálcovat veškerou konkurenci. Proč? Hledáte levný a skvělý editor vašich fotografií, který dokáže víc než pouhé prohlížení? Nebo jste si koupili Corel Paint Shop Pro Photo a stále hledáte cestu k jeho plnému využití? Pak jste našli to, co hledáte: pojďte vydolovat z tohoto programu maximum pro vás a vaše fotky!
detail kurzu

Reklamní grafika od 2 980,00 Kč

GC09
Reklama je stará téměř jako lidstvo samo. Ze své podoby, kdy své zboží trhovci vychvalovali křikem, přešla do podoby psané. Odtud byl už jen malý krůček k podpoření psaného slova tematickým obrázkem. Naučíme vás několik triků z grafické praxe v programech Adobe Photoshop a CorelDRAW. Reklama (neboli propagace výrobku, služby či myšlenky, která má za cíl zejména zvýšit míru prodeje) je základním prostředkem, jak dostat výrobek či službu do podvědomí zákazníků. Reklamu najdete všude: v časopisech, v televizi, v rozhlase, na zastávkách autobusu. Velkou měrou se pak uplatňuje zejména vizuální složka, nebo chcete-li grafická interpretace základní myšlenky prezentace.
detail kurzu

Základní jednodenní certifikovaný kurz Adobe Acrobat – tvorba PDF dokumentů od 1 980,00 Kč

GA20
Školení tvorby PDF dokumentů pomocí profesionálního nástroje Adobe Acrobat je zaměřeno na všechny uživatele, kteří potřebují efektivně předávat dokumenty v konečné a nezměněné podobě nezávisle na platformě. PDF je totiž určeno nejen pro tisk, ale i použití na internetu.
detail kurzu

Pokročilý jednodenní certifikovaný kurz Adobe Acrobat – úprava PDF dokumentů od 2 480,00 Kč

GA21
Školení úprav PDF dokumentů pomocí profesionálního nástroje Adobe Acrobat je zaměřeno na všechny uživatele, kteří potřebují efektivně předávat a upravovat dokumenty. PDF je totiž určeno nejen pro tisk, ale i použití na internetu. Účastníci se naučí pracovat s komentáři, formuláři, úpravou grafiky a textu. Součástí kurzu jsou i možnosti zabezpečení a elektronické podpisy.
detail kurzu

Úpravy fotografií

Zoner Photo Studio - základní kurz od 1 487,00 Kč

DF17
Naučte se v komplexním kurzu Zoner Photo Studio efektivně pracovat s fotografiemi. Tento český program je mnohem více než jen editor na úpravu fotek. Snadné třídění, úprava i sdílení fotografií – vše, co potřebujete pro práci s Vašimi snímky, najdete v tomto oblíbeném programu na fotky. Program Zoner Photo Studio je rychlý a intuitivní. Fotografie budete umět retušovat, oříznout, doostřit, upravit expozici, kontrast i barvy a další parametry pro dosažení co nejkrásnějších snímků. Program Vám také velmi snadno vytvoří promítání či efektní galerie.  
detail kurzu

Zoner Photo Studio - kurz pro pokročilé od 1 817,00 Kč

DF18
Naučte se v našem pokročilém kurzu Zoner Photo Studio pracovat s vašimi fotografiemi od pokročilých vylepšení a úprav až po prezentaci a tisk. Software, tvořený z velké části nadšenými fotografy, kteří chápu, co ostatní fotografové potřebují, nabízí vše, co potřebujete. V tomto pokročilém kurzu plném tipů a triků, které se jinde nedočtete, se dozvíte, jak upravit a doladit správně expozici a barvy fotografie. Jak projasníte stíny a vylepšíte kontrast například pomocí křivek a prolínání vrstev. Prozradíme vám profesionální techniky práce s RAW formátem, HDR, mapováním tonality či využité expozice. Efektní úpravy budete nyní umět provést selektivně na vybraných částech snímků pomocí výběrů a masky. Umělecké úpravy pak budete umět vytvořit pomocí vrstvení snímků.
detail kurzu

Zoner Callisto - základní kurz od 3 200,00 Kč

DF19
Zoner Callisto je vynikající vektorový grafický program pro nejširší grafické potřeby. Využijete jej k tvorbě všech druhů tiskovin a internetové grafiky. Poskytne vám všechny nástroje po ruce a ve chvíli, kdy je opravdu potřebujete. Editor je vhodný pro zhotovení např. firemního letáku, loga či prospektu. Je to program cenově dostupný. Ve verzi FREE je zdarma!
detail kurzu

Autodesk SketchBook

Autodesk SketchBook Pro – kompletní kurz od 2 590,00 Kč

AM03
Rastrový kreslící program pro všechny, kteří rádi kreslí. SketchBook, je plně integrovaný softwarový balík pro skicování, ilustrace, malbu a úpravy. Tento hybridní kreslící a ilustrovací software je ideální pro kreslíře, ilustrátory, návrháře či designery. Poskytuje efektivní způsob, jak prezentovat a komunikovat produkty a grafické pojetí zachycením inovativních myšlenek prostřednictvím skic!
detail kurzu

CorelCAD

CorelCAD - základní kurz od 4 890,00 Kč

GC08
Na začátku školení CorelCAD se seznámíte s grafickým prostředím CorelCADu a možnostmi základních nastavení, čímž získáte výhodu práce s vlastním uspořádání pracovní obrazovky. Aplikace CorelCAD™ představuje chytré řešení pro každodenní tvorbu návrhů vyžadujících přesnou a detailní práci. Díky nativní podpoře souborů DWG™, standardním funkcím CAD a upravitelným nástrojům pro tvorbu 2D a 3D návrhů vám přináší produktivnější práci, srozumitelné vyjádření přestav a efektivní spolupráci. Objevte dostupné řešení pro tvorbu špičkových návrhů CAD – CorelCAD a nastartujte zvýšení efektivity v úvodním kurzu CorelCADu v našem autorizovaném školicím středisku. Během základního kurzu se seznámíte a naučíte se správně využívat všechny funkce a příkazy.
detail kurzu

CorelCAD - 3D modelování od 5 500,00 Kč

GC11
Kurz CorelCAD 3D modelování naučí uživatele vytvářet 3D modely ze 2D projektů.
detail kurzu

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Potřebujete proškolit zaměstnance? Víte o tom, že můžete mít hrazeno firemní školení až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte o možnosti hrazení rekvalifikačního kurzu úřadem práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky