DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Autodesk Certifikované zkoušky pro verze 2014

Dovolujeme si Vám oznámit dostupnost Certifikovaných zkoušek pro verze 2014, které již nyní máte k dispozici prostřednictvím ACC NICOM a.s..

 Autodesk profesionální certifikace uživatelů zahrnují akademické a průmyslové požadavky dosažitelných certifikací určených nejen pro absolventy Autodesk ATC, školícího střediska NICOM, a.s. Zkoušky jsou koncipovány tak, aby uživatelé plně porozuměli vybrané aplikaci a měli možnost efektivně využívat software Autodesk.

 Autodesk Certifikované zkoušky pro verze 2014 jsou v současné době k dispozici pro: 

  • AutoCAD ® Certified uživatele
  • Autodesk Inventor ® Certified uživatele
  • Autodesk Revit Architecture Certifikovaný uživatel

 Profesionální certifikace zvýší výraz vašich životopisů, které poskytují důkaz o způsobilosti a odbornosti. Buďte odměňováni na úrovni své certifikace!

 Autodesk ATC NICOM, a.s. nabízí dvě úrovně certifikací tak, abyste byli schopni rozšířit své současné možnosti vzdělávání i tím, že můžete v našem školícím středisku absolvovat různé úrovně výcviku.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů