1685678943 Hodnocení kurzu NICOM, a. s.
Prosím, povolte JavaScript, jinak formulář nebude pracovat korektně

Prosím, vyberte Váš kurz a zadejte přístupový kód. Poté stiskněte tlačítko Začít s hodnocením!

Ze statistik hodnocení našich kurzů vyplývá, že 98 % našich zákazníků je s našimi kurzy velmi spokojeno a hodnotí je lépe než dobře!
Statistické údaje byly čerpány z 1 688 hodnocení našich kurzů z období od 9. 6. 2022 do 9. 6. 2023, které nám dobrovolně poskytli jejich účastníci.

Ing. arch., Simona Scholzová
kurz: Adobe InDesign – certifikovaný kurz pro pokročilé - Brno, lektor: Svojanovská Renata, datum hodnocení: 7. 6. 2023
Bylo velmi přínosné mít lektora z praxe.
Překvapilo mě, že se programy nevyučují v anglickém prostředí. Může být komplikací při práci v zahraničí.
Ověřená recenze
Kristýna Kremplová
kurz: Adobe Illustrator – certifikovaný základní kurz - Brno, lektor: Bc. Václav Ambrož, datum hodnocení: 7. 6. 2023
Lektor byl moc příjemný a všem se nám snažil pomoct, což bylo moc fajn. Byl to frajer.
Kdybych měla kamarády, a kdybych měla kamarády, které baví grafika, určitě bych jim kurz doporučila.
Ověřená recenze
Hana Dietrichová
kurz: Microsoft Excel - pro mírně pokročilé - Praha 5, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 7. 6. 2023
Výborně a srozumitelně vysvětleno
Ověřená recenze
Kateřina Valešová
kurz: Microsoft Excel - pro mírně pokročilé - Praha 5, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 7. 6. 2023
Vynikající lektor
Ověřená recenze
anonym
kurz: Fotograf pro DTP studio - Praha 8, lektoři: Adéla Nedorostková, Czanderle Michal, MgA. , Čulý Martin, Erben Eduard, Hainall David, Kičmer Luboš, Petřina Daniel, MgA., Rafael Josef, datum hodnocení: 6. 6. 2023
p. Kičmer - byla jsem velmi spokojená, kurz Photoshopu měl systém a návaznost, dobře zaměřeno na praxi p. Petřina - kurz Illustratoru byl z grafické části nejslabší... InDesign byl v pořádku. Přístup lektora byl na můj vkus přehnaně přátelský a často se řešilo něco jiného než výuka, např. rodina, volný čas, koníčky, místo opakování. Také bylo zbytečně moc přestávek během výuky. p. Erben - byla jsem velmi spokojená s výukou, s praxí i zpětnou vazbou. p. Rafael - výuka v atelieru dobrá, lektor ovšem často odbíhal a řešil osobní/jiné pracovní záležitosti. p. Čulý - spokojenost p. Hainall - spokojenost p. Czanderle - s výukou a zpětnou vazbou na samostatné práce jsem byla spokojená pí Nedorostková - spokojenost
Ověřená recenze
Vladimíra Přikrylová
kurz: Fotograf pro DTP studio - duben, lektoři: Adéla Nedorostková, Czanderle Michal, MgA. , Čulý Martin, Erben Eduard, Hainall David, Kičmer Luboš, Petřina Daniel, MgA., Rafael Josef, datum hodnocení: 6. 6. 2023
Poděkování za mě patří všem lektorům a celému týmu NICOMu za krásné chvíle strávené při celém kurzu. Zvláštní dík garantovi kurzu panu M.Czanderlemu. Budu ráda vzpomínat.
Ověřená recenze
anonym
kurz: Microsoft Outlook – základní kurz - Brno, lektor: Pavel Hortvík, datum hodnocení: 6. 6. 2023
Velmi kladně hodnotím přístup lektora k dosavadním znalostem účastníků kurzu. Vše bylo vysvětleno na názorných příkladech a ze školení jsem odcházela s dobrým pocitem, že umím něco nového.
Ověřená recenze
Karel Mazanec
kurz: Fotoreportér - Praha 1, lektoři: Adéla Nedorostková, Czanderle Michal, MgA. , Čulý Martin, Erben Eduard, Hainall David, Rafael Josef, datum hodnocení: 5. 6. 2023
Michal Czanderle - profík na svém místě, zkušený a dobře prezentující lektor. Maximální spokojenost. Z jeho hodin jsem si po teoretické stránce hodně odnesl. Eduard Erben - nejlepší lektor z celého kurzu. Pan Erben je praktik a předal nám reálné zkušenosti z praxe, zároveň upřímně hodnotil naši práci a konstruktivní kritikou odbourával naše chyby při praktickém fotografování. Od pana Erbena si odnáším nejvíce z reportážní fotografie. Čulý Martin - výuka architektury, přínosná, zajímavé informace opět z praxe za mě spokojenost. Hainall David - zkušený fotograf a cestovatel a bylo zajímavé si poslechnout zážitky z cest nicméně jako lektor nepředal příliš informací z praxe. Adéla Nedorostková - za mě nejslabší lektor z této skupiny, informace předává zmatečně, nedostatečné technické znalosti, naopak kvituji že ji fotografie živý a má zkušenosti jen škoda že neumí informace předávat.
Musím vyzdvihnout zázemí a servis, zde jsem maximálně spokojen i co se týče personálu zde maximální pochvala. Velká pochvala paní Daniele Veselé :-)
Více bych zapracoval na harmonogramu a rozvrhu, párkrát byl rozvrh zmatečný a nesouhlasil s časy či prostory kde jsme se měli nacházet. Např. výuka v ateliéru.
Ověřená recenze
Daniel Hůla
kurz: Fotoreportér - Hůla, lektoři: Adéla Nedorostková, Czanderle Michal, MgA. , Čulý Martin, Erben Eduard, Hainall David, Rafael Josef, datum hodnocení: 5. 6. 2023
Bohužel toto hodnocení nelze promítnout kompletně na všechny lektory, měli jsme několik lektoru. Czanderle Michal - Výborný lektor jeho lekce mě bavili jde vidět že s výukou má zkušenosti, rád bych s ním absolvoval celý kurz a věřím že by to dávalo hlavu i patu. Rafael Josef - práce v ateliéru byla zajímavá zkušenost a byla přínosná. Erben Eduard - Nejzajímavější část rekvalifikace vedeno velmi prakticky, za mě nejlepší vhled do práce fotoreportéra zaujme a dokáže si udržet pozornost lidí. Adéla Nedorostková - z osobní zkušenosti jsem lehce zmaten, portrétní focení bylo vedeno spíše tady je modelka foťte si, přístup byl v některých ohledech zarážející, věřím že práce fotografa je zvládání komunikace s lidmi a zde se moc nedařilo ale třeba lektorka měla blbý den. Bohužel to lehce kazí pohled na celý kurz. Čulý Martin - Lekce architektura byla zábavná.
V rámci kurzu jsem byl překvapen že praktické časti bylo méně než jsem čekal možná mě zavádělo slovo fotoreportér a i tak jsme se zaobírali makro fotografii. Dost často jak jsou poskládané lekce z jednotlivých kurzů společnosti Nicomu se opakovaly základy focení kterým se lidé věnují první týden.
V rámci organizace jsem byl spokojen i když někdy bylo zmatené podání informací kde máme být na výuku na devátou přijedu sem a zjistím že mám být na devátou jinde reakce byla překvapující že nám to asi neřekla a že teda zavolá že přijedeme později.
Ověřená recenze
Ing. Dagmar Tišerová
kurz: Kontingenční tabulky v MS Excel - On-line výuka, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 5. 6. 2023
ochota, vtipnost
Jsem spokojená, není to můj první kurz
Ověřená recenze
Veronika Šímová
kurz: Microsoft Excel – základní kurz - Praha, lektor: Kadeřábková Milena, Ing., datum hodnocení: 2. 6. 2023
Konečně se někomu povedlo mi to vysvětlit. Moc Vám děkuji :))
Ověřená recenze
Jaroslava Záhejská
kurz: Microsoft Excel – základní kurz - Praha, lektor: Kadeřábková Milena, Ing., datum hodnocení: 2. 6. 2023
Paní Kadeřábková byla opravdu výborný lektor - zodpověděla všechny dotazy
Ověřená recenze
Alois Neruda
kurz: Adobe Premiere – certifikovaný základní kurz - Praha, lektor: Mašek Josef, DiS., datum hodnocení: 2. 6. 2023
Přínosný a příjemný kurz. Díky!
Ověřená recenze
Olga Zderadičková
kurz: Windows 10 – pro běžného uživatele - Praha, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 31. 5. 2023
Bylo to úžasné :-)
Ověřená recenze
Bc. Hana Poulová
kurz: Jak na aplikaci MS Teams – On-line komunikace a spolupráce - Praha, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 31. 5. 2023
Díky za vřelý přístup.
Ověřená recenze
Bc. Helena Housková
kurz: Jak na aplikaci MS Teams – On-line komunikace a spolupráce - Praha, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 31. 5. 2023
lidský a praktický výklad
Ověřená recenze
Petr Vyskočil
kurz: Adobe Photoshop – certifikovaný základní kurz - Brno, lektor: Pavel Hortvík, datum hodnocení: 31. 5. 2023
Děkujeme i za přidanou hodnotu.
Ověřená recenze
Kristina Kellnerová
kurz: Microsoft Word – základní kurz - Brno, lektor: Hájek Josef, Mgr., datum hodnocení: 30. 5. 2023
Ráda bych tímto ještě jednou poděkovala a zároveň vychválila pana Hájka. Skvělý přístup, školení jsme si s kolegou užili, dozvěděli jsme se spoustu věcí a nabyté znalosti hned zužitkujeme. Ještě jednou díky p. Hájkovi a celému týmu :)
Ráda bych tímto ještě jednou poděkovala a zároveň vychválila pana Hájka. Skvělý přístup, školení jsme si s kolegou užili, dozvěděli jsme se spoustu věcí a nabyté znalosti hned zužitkujeme. Ještě jednou díky celému týmu :)
Ověřená recenze
Kateřina Severinová
kurz: Microsoft Excel – kurz programování ve VBA I. - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 24. 5. 2023
Školení bylo velmi intenzivní a nabité zajímavými informacemi. Ikdyž si řadu věcí nebudu teď pamatovat, tak mi určitě poslouží vaše studijní podklady, které jsou suprově připravené. Myslíš, že po Vašem školení už se zvládnu alespoň základně orientovat v cizích makrech a případně si je upravit. Začnu psát jednodušší makra a postupem času snad i ta složitější :) Děkuji za milý přístup a příjemnou atmosféru, která provázela celé školení.
Ověřená recenze
Ing. Jana Paučková
kurz: Microsoft Excel – kurz programování ve VBA I. - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 24. 5. 2023
Líbil se mi lehce neformální přístup, vždy to preferuji
Před kurzem jsem již nějaké znalosti měla. Kdybych byla ve VBA absolutní začátečník, možná by to pro mě bylo dost podobné.
Ověřená recenze
Ing. Jan Tesař, BEng
kurz: Microsoft Excel – kurz programování ve VBA I. - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 24. 5. 2023
Petr byl velmi mily a dekuji! Nemel by se tolik omlouvat :-)
Prekvapenim pro me bylo, ze VBA pomalu mizi ze zivota a nahradi ho modernejsi PowerBI a pod. Muj dalsi zajem se bude urcite ubirat timto smerem.
Ověřená recenze
Tomáš Sokol
kurz: Microsoft Excel – makra pro uživatele - Praha, lektor: Železová Pavla, Ing., datum hodnocení: 19. 5. 2023
Pro mě naprosto ideální přednes. Vše bylo vysvětleno pomalu a klidně i opakovaně. Občas se stalo, že se nějaká věc vysvětlila rychleji a obtížněji se to stíhalo, ale tím že se to zopakovalo, tak to bylo naprosto ideální.
Super kurz! Jako vstup do problematiky maker je toto školení naprosto ideální.
Organizace kurzu na výborné úrovni! Super občerstvení.
Ověřená recenze
Jaroslava Volfová
kurz: Microsoft Excel – makra pro uživatele - Praha, lektor: Železová Pavla, Ing., datum hodnocení: 19. 5. 2023
odbornice s velice dobrým výkladem
základní podklady by byly vhodné k utřídění znalostí
Ověřená recenze
Nikola Hrachovinová
kurz: Microsoft Outlook - Ostrava - Přívoz, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 19. 5. 2023
Lektor byl super, pohoda všechno probíhalo v klidu. Co jsme chtěli vysvětlit nám vysvětlil. :)
Ověřená recenze
anonym
kurz: Microsoft Excel - pro mírně pokročilé - 17.5., lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 18. 5. 2023
Profesionální vstřícný přístup, kurz rychle utekl, super-moc děkuji :-)
Ověřená recenze
Pavlína Juráčková
kurz: Microsoft Excel - pro mírně pokročilé - Praha, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 17. 5. 2023
kurz velmi rychle utíkal díky dobré organizaci a hlavně neskutečnému přehledu pana lektora. Šlo poznat, že je velmi zkušený a nedokázalo ho nic rozhodit.
Ověřená recenze
Martina Beranová
kurz: Microsoft Excel - pro mírně pokročilé - Praha, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 16. 5. 2023
Lektor byl úžasný.
Ověřená recenze
Elena Ivanova
kurz: Základy stavby responsivního webu - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 15. 5. 2023
Děkuji za lekce :)
Ověřená recenze
Drahomír Vrána
kurz: Tvorba webových stránek – rekvalifikace - Brno, lektor: Pavel Hortvík, datum hodnocení: 8. 5. 2023
Děkuji lektorovi za trpělivost kterou se mnou měl
Ve všech částech kurzu jsem byl úplný začátečník a nikdy jsem se s žádným obdobným SW dříve nesetkal. Proto byl pro mne kurz docela obtížný. Mezi jednotlivými částmi kurzu by mohla být větší prodleva aby byl prostor pro domácí procvičení.
Ověřená recenze
Markéta Sosnarová
kurz: Microsoft Excel – základní kurz - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 5. 5. 2023
Náš lektor byl naprosto skvělý! Sršil znalostmi a zkušenostmi. Naprosto nad moje očekávání.
Kurzu se nedalo absolutně nic vytknout.
Vše proběhlo na výbornou.
Ověřená recenze
Daniela Štroufová
kurz: Kurz úspěšné komunikace - Praha, lektor: Reková Ingrid, datum hodnocení: 5. 5. 2023
Paní Ingrid byla velmi milá a empatická. Nepředávala jen teoretické znalosti ale především vlastní zkušenosti, rady a doporučení. Cítila jsem se velmi příjemně a neměla pocit, že na mě někdo tlačí a nutí mě do něčeho co mi není příjemné. Celý kurz byl v přátelské, otevřené atmosféře a odnáším si z něj spoustu zajímavých informací a podnětů k zamyšlení. Určitě budu získané znalosti aplikovat ve svém životě a věřím, že mi to ve spoustě oblastí pomůže. Nejen v pracovní komunikaci ale i v osobním životě. Celý kurz hodnotím velmi kladně
vše bylo bezproblémové a srozumitelné
Ověřená recenze
Jiří Ivan
kurz: Tvorba webových stránek – rekvalifikace - Brno, lektor: Pavel Hortvík, datum hodnocení: 5. 5. 2023
Pan Hortvík je výborný lektor, doporučil bych ho dalším lidem, to jak se vyjadřoval a působil na okolí, bylo opravdu skvělé.
Ověřená recenze
Lukáš INDRÁK
kurz: Kurz úspěšné komunikace - Praha, lektor: Reková Ingrid, datum hodnocení: 5. 5. 2023
Profesionální, děkuji!
Pro kurzy soft skills vnímám jako rušivou přítomnost počítačů na stolech, více by vyhovovalo např. kruhové uspořádání. Chápu, že počítače v učebnách slouží pro jiné typy kurzů.
Děkuji za ochotu vyřešit situaci a nabídnout jiný podobný kurz místo původně plánovaného.
Ověřená recenze
Simona Dědinová
kurz: Microsoft Excel – základní kurz - Praha, lektor: Železová Pavla, Ing., datum hodnocení: 3. 5. 2023
Hezky vysvětlováno, škoda, že mám pomalejší chápání :D
Ověřená recenze
Marek Čech
kurz: Microsoft Excel – základní kurz - Praha, lektor: Železová Pavla, Ing., datum hodnocení: 3. 5. 2023
Perfektní, paní lektorka byla velmi ochotná, trpělivá, vše perfektně vysvětlila a ukázala. :)
Ověřená recenze
Mgr. Lucie Fajfrová
kurz: Adobe Illustrator – certifikovaný kurz pro pokročilé - On-line výuka, lektor: Petřina Daniel, MgA., datum hodnocení: 28. 4. 2023
Výborný lektor. V případě dalšího školení bych si přála stejného.
Skvělý kurz s výborným lektorem.
Perfektní komunikace.
Ověřená recenze
Karolína Maxerová
kurz: MS Excel II - mírně pokročilí - Nošovice, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 28. 4. 2023
Lektor byl velmi pečlivý a ochotný, vše vysvětloval hezky srozumitelně a pomalu.
Ověřená recenze
Adam Nosálek
kurz: MS Excel II - mírně pokročilí - Nošovice, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 28. 4. 2023
Očekával jsem více pokročilý kurz, skoro vše jsem znal, ale to je spíš moje chyba, měl jsem si vybrat kurz vhodný pro mě.
Ověřená recenze
Lucie Rak
kurz: MS Excel II - mírně pokročilí - Nošovice, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 28. 4. 2023
Pan Maláč mi jako lektor velmi seděl. Oceňuji, že témata vysvětloval na jednoduchých příkladech a poté postupně zvyšoval komplikovanost jak danou problematiku řešit. Tím se dalo velmi dobře téma pochopit. Je to člověk na svém místě.
Ověřená recenze
Bc. Lucie Vlasáková
kurz: Adobe InDesign – základní certifikovaný kurz - Praha, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 27. 4. 2023
V případě jiného školení bych ráda měla opět tohoto lektora :-)
Ověřená recenze
Petra Zemanová
kurz: Adobe Photoshop – certifikovaný základní kurz - Brno, lektor: Pavel Hortvík, datum hodnocení: 27. 4. 2023
Děkuji za příjemně strávené 3 dny a za lidský přístup lektora. Celkově byl pro mě kurz velice přínosný.
Čekala jsem trošku vyšší úroveň občerstvení a kávy, ale jinak v pořádku. :)
Ověřená recenze
anonym
kurz: Adobe Photoshop – certifikovaný základní kurz - Brno, lektor: Pavel Hortvík, datum hodnocení: 26. 4. 2023
Bavilo mĕ to, i když jsem pokročilý, tak jako původně samouk jsem si na kurzu doplnil drobné nedostatky či informace o kterých jsem dříve nevěděl.
Ověřená recenze
Ing. Josef Vaculík
kurz: Microsoft Power BI Desktop – základní kurz - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 25. 4. 2023
Sympatický člověk
Ověřená recenze
Lucie Matasová
kurz: CorelDRAW – základní kurz - On-line výuka, lektor: Pavel Hortvík, datum hodnocení: 24. 4. 2023
Bylo fajn, že jsme slyšeli nejdříve trochu teorie a pak jsme si vyzkoušeli vše v praxi.
Ověřená recenze
anonym
kurz: Pokročilý kurz fotografování - Praha, lektor: Čulý Martin, datum hodnocení: 23. 4. 2023
skvele vedeni a perfektni pristup
Ověřená recenze
Marie Prášilová
kurz: Pokročilý kurz fotografování - Praha, lektor: Čulý Martin, datum hodnocení: 23. 4. 2023
Jedna velká obrí pochvala
Ověřená recenze
Olga Honzíková
kurz: Trimble SketchUp – základní kurz - Brno, lektor: Spielmann Michal, Ing., datum hodnocení: 21. 4. 2023
Pan Spielman je borec.
Kurz mi SketchUp hodne osvetlil, oba dva dny byly prinosne.
Místo těch sladkých koblih mohly být třeba obložené chlebíčky.
Ověřená recenze
Katerina Kratochvilova
kurz: WordPress kurz – troufněte si na vlastní web - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 21. 4. 2023
Příjemný přístup :)
Ověřená recenze
Michaela Zákoutská
kurz: Adobe Illustrator – certifikovaný základní kurz - Praha, lektor: Petřina Daniel, MgA., datum hodnocení: 19. 4. 2023
Děkuji za komplexní školení. Za proložení zajímavostmi.
Ověřená recenze
anonym
kurz: Adobe Illustrator – certifikovaný základní kurz - Praha, lektor: Petřina Daniel, MgA., datum hodnocení: 19. 4. 2023
Pan Petřina má v oboru velký rozhled, je pozitivně naladěný a příjemný. Skvělé jsou i jeho znalosti a zkušenosti z praxe. Skvěle reaguje na dotazy a ochotně vše vysvětlí. Nechybí mu trpělivost a empatie. Na mě ale někdy až příliš odbíhá k jiným tématům, které často ani s kurzem nesouvisí.
Úvodní den kurzu mi přišel nevyužitý a pro mě osobně byl ztrátou času. Další dva dny byly již výrazně lepší. Je to i má chyba, možná jsem měl zvolit úroveň pro pokročilé.
Ověřená recenze
Lucie Strnadelová
kurz: Adobe Illustrator – certifikovaný základní kurz - Praha, lektor: Petřina Daniel, MgA., datum hodnocení: 19. 4. 2023
Díky za trpělivost!
Ověřená recenze
Jana Vychodilová
kurz: Microsoft Excel – pro mírně pokročilé - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 19. 4. 2023
Velice sympatický a milý pán. Jeho klidem se mu podařilo nakazit účastníky :-) Atmosféra kurzu byla fajn.
Chyběla mi osnova kurzu na začátek. Učebnice je super, ale jelikož se přeskakovalo, člověk věděl jen shruba, kde právě je..
Do infoemailu pro účastníky by se mohl k číslům tramvají uvádět směr (např. Tramvaj č.10 směr Ečerova, zastávka Grohova). Je to pak mnohem snazší pro orientaci.Zvláště pro Nebrňáky. Pro větší počet účastníku (12 os.) byla učebna na dva celé dny docela malá, omezený prostor, vydýchaný vzduch a horko. Příště buď větší učebnu nebo méně lidí. Chválím občerstvení, malé a milé. Staveniště v budově nic moc. Papír s přehledem restaurací na poled. pauzu oceňuji.
Ověřená recenze
anonym
kurz: Interaktivní web s pomocí JavaScriptu - Praha, lektor: Štěpánek Martin, Ing., datum hodnocení: 18. 4. 2023
Rozsáhly záběr znalostí, chce toho říct hodně, někdy ale mluví strašně rychle. Určitě je výborný zkušený programátor. Bylo by lepší kdyby zadání úkolů bylo jasně napsané,protože člověk někdy neví co se děla.
Ověřená recenze
Elena Ivanova
kurz: Interaktivní web s pomocí JavaScriptu - Praha, lektor: Štěpánek Martin, Ing., datum hodnocení: 18. 4. 2023
Děkuji, bylo to zajímavé :)
Trochu více informací jsem očekávala o použití js pro graficky vzhled stránky, ale chápu, že je to těžké téma a stejně bych se ztratila, kdybychom to rozebírali takto ze začátku. Jinak princip jsem pochopila.
Ověřená recenze
Renata Jaroščáková
kurz: Adobe Photoshop – certifikovaný základní kurz - Praha, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 16. 4. 2023
Profesionál
Kurz byl skvělý, naučila jsem se víc, než bych čekala, byl dostatek prostoru i pro zapisování poznámek, velmi praktický, na všechny otázky jsme dostali odpovědi, a zázemí s občerstvením byl velmi příjemný bonus. Děkuji!
Ověřená recenze
Daniela Sedláková
kurz: Adobe Lightroom Classic – certifikovaný základní kurz - Praha, lektor: Petřina Daniel, MgA., datum hodnocení: 16. 4. 2023
Pán je podle mě velmi dobrý pedagog, snažil se odkazovat na naše zájmy a profese.
Ověřená recenze
Milan Osten
kurz: Affinity Publisher – základní kurz - Praha, lektor: Petřina Daniel, MgA., datum hodnocení: 14. 4. 2023
Byl prostě skvělej.
Určitě si nějaký kurz ještě dám.
Ověřená recenze
Jan Pavelka
kurz: Affinity Publisher – základní kurz - Praha, lektor: Petřina Daniel, MgA., datum hodnocení: 14. 4. 2023
Vynikající výklad a demonstrace znalostí lektora. Odcházím obohacen o mnoho nových poznatků.
Ověřená recenze
Sabina Lamplová
kurz: Microsoft Excel – pro mírně pokročilé - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 12. 4. 2023
Velká pochvala, lektor velmi příjemný, vtipný, pohotový, ochotný :-).
Ověřená recenze
Markéta Náhlovská
kurz: Microsoft Excel – pro mírně pokročilé - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 12. 4. 2023
Žádné suché teoretické memorování, mělo to spád a smysl a náhled k využitelnosti do praxe.
Ověřená recenze
Irena Novotná
kurz: Microsoft Excel – pro mírně pokročilé - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 12. 4. 2023
Vše detailně vysvětleno, lektor nadmíru splnil mé očekávání, děkuji :-)
Ověřená recenze
Mgr. Martin Juránek
kurz: Docker – kurz kontejnerizace aplikací - Praha, lektor: Řehounek Ondřej, Ing., datum hodnocení: 6. 4. 2023
uzitecne rady z praxe
Ověřená recenze
anonym
kurz: Docker – kurz kontejnerizace aplikací - Praha, lektor: Řehounek Ondřej, Ing., datum hodnocení: 6. 4. 2023
Lektor krom základů tvorby aplikací v technologii Docker představil pádné a zajímavé příklady z praxe a užití best practices.
Ověřená recenze
Elena Ivanova
kurz: Poznejte tajemství kaskádových stylů (CSS 3) - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 6. 4. 2023
Děkuji moc za kurz, pomoc a rady se všemi i občas hloupými dotazy :)
Ověřená recenze
Kateřina Heinová
kurz: Adobe InDesign - základní kurz - , lektor: Svojanovská Renata, datum hodnocení: 6. 4. 2023
Paní Svojanovská je skvělá, moc milá a je poznat že ji celé téma hodně baví a má hodně zkušeností, díky tomu taky hezky vysvětluje reálné příklady. Moc děkujeme za příjemné a užitečné školení :)
Ověřená recenze
Lucie Habešová
kurz: Adobe InDesign - základní kurz - , lektor: Svojanovská Renata, datum hodnocení: 6. 4. 2023
Chtěla bych pochválit jak probíhalo celé školení, které se mi velice líbilo. Paní by za mě mohla nahrávat super podcasty!!! :)
Ověřená recenze
Pavlína Holcmanová
kurz: Adobe InDesign - základní kurz - , lektor: Svojanovská Renata, datum hodnocení: 6. 4. 2023
Paní Renata je velmi komunikativní a milá osoba. Kdykoliv jsme se na něco zeptali, hned nám odpověděla a snažila se nám se vším pomoci. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí, takže já jsem s paní lektorkou velmi spokojená. Celé tři dny byly velmi příjemné :-) - více takových lektorů :-). Potřebovali jsme kurz, který nás seznámí se vším, co budeme potřebovat k naší práci, a jsem velmi ráda, že jsme absolvovali kurz přímo u vaší společnosti.
Náš tým je složen z lidí, kteří pracují jak ve firmě tak na Home-office. Proto jsme volili volbu online kurzu. Bylo skvělé, že jsme dopředu obdržely informace, čím máme být vybaveni na kurz. Perfektní.
Ověřená recenze
Lucie Mašková
kurz: Microsoft PowerPoint – základní kurz - Praha, lektor: Kadeřábková Milena, Ing., datum hodnocení: 5. 4. 2023
Vynikající, děkuji moc.
Ověřená recenze
Mgr. Radoslav Pospíchal
kurz: Adobe Premiere – certifikovaný základní kurz - Praha, lektor: Mašek Josef, DiS., datum hodnocení: 4. 4. 2023
Milý a zkušený lektor.
Ověřená recenze
Olga Honzíková
kurz: Microsoft Excel – kurz programování ve VBA I. - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 31. 3. 2023
Kurz naplnil moje očekávání, co jsem potřebovala jsem si odnesla, moje dotazy byly nadstandardně zodpovězeny. Co bych měnila by byla úvodní část, kterou bych zkrátila nebo proložila příklady. Uvědomuji si však, že téma je obsáhlé a je obtížné jej předat. Skvěle zpracované materiály přímo v makrech - nadstandardně užitečné. Celkově spokojenost.
Tip ke zlepšení. Místo těch hnusných sladkých koblih by mohly být třeba obložené chlebíčky.
Ověřená recenze
Miroslava Rašková
kurz: Microsoft Excel – kurz programování ve VBA I. - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 31. 3. 2023
Lektor mal super pripravené materiály.
Ověřená recenze
Monika Kuřecová
kurz: Adobe After Effects – certifikovaný základní kurz - Praha, lektor: Búřil Martin, datum hodnocení: 29. 3. 2023
Jsem ráda, že mě učil lektor z praxe, který se snažil předat skutečně užitečné informace. Děkuji!
Velmi chválím celý průběh kurzu, který naprosto splňoval má očekávání a ráda jej budu doporučovat dál. Lokace a zázemí kurzu bych si dokázala představit lepší (centrum Prahy, modernější prostory), jsem si ale vědoma, že by se to radikálně odrazilo na výsledné ceně kurzu.
Ověřená recenze
Petra Pučálková
kurz: Microsoft PowerPoint – základní kurz - Brno, lektor: Pavel Hortvík, datum hodnocení: 28. 3. 2023
Pan lektor byl velmi milý, příjemný a znalý tématu. Kurz vedl záživně a na míru tomu, co jsem potřebovala. Děkuji :)
Ověřená recenze
Mgr. Michal Daneš
kurz: Adobe Photoshop pro pokročilé – certifikovaný víkendový kurz - Praha, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 28. 3. 2023
Oceňuji, že nám pan Kičmer předal na sebe kontakt a je ochoten s námi řešit případné budoucí dotazy.
Ověřená recenze
Olga Smirnova
kurz: Adobe Photoshop pro pokročilé – certifikovaný víkendový kurz - Praha, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 27. 3. 2023
Pan Kičmer je výborný lektor, profesionální a vstřícní. Velké poděkovaní.
Obrovské poděkování, že se kurz uskutečnil i přes malé množství účastníků.
Ověřená recenze
Nora Hoffmannová
kurz: Začněte s Microsoft 365 – základní kurz - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 27. 3. 2023
Děkuji, dozvěděla jsem se, co jsem potřebovala, využiji v praxi.Vyučující je velmi příjemný a schopný. Děkuji mu. Pro mě by mohl být kurz kratší , první průvodní informace pro mou pozici bezpředmětné.
Ověřená recenze
Ing. Petr Šuraň
kurz: Microsoft Excel – manažerská analýza tabulek - On-line výuka, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 24. 3. 2023
Velmi praktické je zaslání souborů s daty a jednotlivými ukázkami funkcí předem - chválím!
Ověřená recenze
Ing. Josef Rolník
kurz: MS Access – úvod do světa databází - Brno, lektor: David Dvořák, datum hodnocení: 23. 3. 2023
Příjemný mluvený projev, znalosti i tempo výkladu :-)
Ověřená recenze
Bohumila Šatalíková
kurz: Microsoft PowerPoint – kurz pro pokročilé - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 22. 3. 2023
Celý den udržel mou pozornost, kurz utekl rychle.
Uvítala bych dřívější informaci do emailu před konáním školení.
Ověřená recenze
Ivana Gabriel
kurz: Pracovník grafického studia (Adobe produkty) – rekvalifikační kurz - Praha, lektoři: Kičmer Luboš, Petřina Daniel, MgA., datum hodnocení: 22. 3. 2023
Obaja lektori boli profesionáli, p. Petřina navyše pridal aj iné zaujímavé veci, skúsenosti zo života. Navyše oceňujem jeho pozitivizmus.
Školenie bolo fajn, ale pre mňa ako začiatočníka náročnejšie, niekedy dosť rýchle. Ocenila by som, keby školenia trvali viac dní, aspoň čo sa týka rekvalifikačného kurzu grafika. Chválim výborné občerstvenie.
Organizácia a komunikácia bola výborná.
Ověřená recenze
Petra Vávrová
kurz: Pracovník grafického studia (Adobe produkty) – rekvalifikační kurz - Praha, lektoři: Kičmer Luboš, Petřina Daniel, MgA., datum hodnocení: 22. 3. 2023
Pan Kičmer byl velice profesionální, ale pan Petřina k výuce přidal i spoustu zajímavých postřehů ze života, pozitivní myšlení, takže i tohle bylo velice obohacující.
Spokojená jsem byla moc, ale nejsem čistě začátečník. Myslím, že pro začátečníky a lidi, kteří o programech nic nevědí to musí být hodně těžké. Strašně moc informací najednou, které si člověk nemůže zapamatovat, ale chápu, že k tomu, aby se vše potřebné probralo to patří.
komunikace byla skvělá a rychlá
Ověřená recenze
Lucie Strnadelová
kurz: Adobe InDesign – základní certifikovaný kurz - Praha, lektor: , datum hodnocení: 22. 3. 2023
Díky za trpělivost, pane Petřina :)
Ověřená recenze
Pavel Kratochvíl
kurz: Pracovník grafického studia (Corel+Adobe) – rekvalifikační kurz - Praha, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 22. 3. 2023
Nadšený jsem byl z výuky CorelDraw, který učil pan Kičmer.
Ověřená recenze
Lucie Malíková
kurz: MS Excel - kurz pro experty - Brno, lektor: Pavel Hortvík, datum hodnocení: 21. 3. 2023
Děkuji moc za ochotu a trpělivost.
Skvělé, na informace bych potřebovala ještě jednu hlavu navíc... :-)
Skvělá domluva, děkuji.
Ověřená recenze
Mirek Tichý
kurz: Microsoft Visio – základní kurz - Brno, lektor: Spielmann Michal, Ing., datum hodnocení: 21. 3. 2023
Pan Spielmann je skvely lektor, dokaze zaujmout a udrzet posluchace v pozornosti.
Ověřená recenze
Ondřej Höhn
kurz: Základní kurz fotografování - Brno, lektor: Adéla Nedorostková, datum hodnocení: 20. 3. 2023
Rád bych ještě ocenil trpělivost s jakou se nám Adéla věnovala.
Ověřená recenze
Hana Koritenská
kurz: CorelDRAW – základní kurz - Praha, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 17. 3. 2023
Lektor byl super, měl trpělivost a uměl s vtipem vysvětlit, některé otázky co se cení. Děkuji za skvělý přístup.
Organizace se mi líbila
Ověřená recenze
Michal Jurnikl
kurz: Microsoft Power BI - Nižní Lhoty, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 17. 3. 2023
Informace pro nás byly velmi přínosné, díky!
Ověřená recenze
PhDr. Alena Dlouhá CSc.
kurz: Analýza dat pomocí doplňků Power v MS Excel - Praha, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 10. 3. 2023
Osoba lektora byla jedním z důvodů volby kurzu vzhledem k vynikajícím zkušenostem z jiných kurzů.
Ověřená recenze
Tomáš Fischer
kurz: Trimble SketchUp – základní kurz - On-line výuka, lektor: , datum hodnocení: 10. 3. 2023
adekvátní tempo výuky
Ověřená recenze
Miloš Veselý
kurz: Pracujeme s SharePointem - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 9. 3. 2023
Pan Maláč umí zaujmout, má potřebné znalosti. Problematika Sharepointu je ale tak rozsáhlá a systém se v čase mění, že i lektor musel některé věci hledat, což působilo rušivě, ale neberu to jako chybu lektora, spíše nepřehlednosti Sharepointu. Kurs mě utvrdil v přesvědčení, že tak jak se se Sharepointem snažím pracovat, je to většinou správně, a když někdy něco nefunguje, není to moje chyba, ale spíše vlastnost systému.
Ověřená recenze
František Vostál
kurz: Microsoft Excel – pro mírně pokročilé - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 7. 3. 2023
komunikativní lektor, který trpělivě odpovídá na dotazy
Ověřená recenze
Mgr. Veronika Bozděchová
kurz: Adobe After Effects – certifikovaný základní kurz - Brno, lektor: Pavel Hortvík, datum hodnocení: 6. 3. 2023
Individuální, nadstandardní a profesionální přístup pana Hortvíka.
Perfektní kurz. Jsem maximálně spokojená jak s náplní kurzu, tak panem lektorem.
Ověřená recenze
Hana Fialova
kurz: Microsoft Excel – základní kurz - Praha, lektor: Kadeřábková Milena, Ing., datum hodnocení: 3. 3. 2023
Paní Kadeřábková byla velmi ochotná a milá. Vše co bylo potřeba vysvětlila a popřípadě zopakovala. Do budoucna bych rozšíření kurzu ráda zvolila v její přítomnosti.
Kurz je stručný a obsahlí.
Ověřená recenze
Hana Sukdoláková
kurz: Microsoft Excel – základní kurz - Praha, lektor: Kadeřábková Milena, Ing., datum hodnocení: 3. 3. 2023
Hodnocení vypovídá za vše!
Ověřená recenze
Iveta Stegurová
kurz: Microsoft Excel – základní kurz - Praha, lektor: Kadeřábková Milena, Ing., datum hodnocení: 3. 3. 2023
Paní lektorka mě nadchla, excel jsem nikdy neměla ráda, ale celý kurz mě neskutečně bavil. Pokud bych šla na pokračovací kurz rozhodně bych chtěla k té samé lektorce. Děkuji
Kurz předčil mé očekávání, ačkoliv excel běžně používám, netušila jsem spoustu tipů a triků jak si usnadnit práci.
Ověřená recenze
Ing.Petr Štěpán, CSc.
kurz: MS Access – úvod do světa databází - Praha, lektor: Železová Pavla, Ing., datum hodnocení: 3. 3. 2023
vše ok
Ověřená recenze
Ivan Ďurovič
kurz: Affinity Photo - základní kurz - Praha 8, lektor: Petřina Daniel, MgA., datum hodnocení: 2. 3. 2023
Děkuji panu lektorovi D. Petřinovi za skvělý přístup a trpělivost
Skvělé! Teď už je to jenom na nás. Pokud by byl pokračovací kurz, prosím o informaci.
Ověřená recenze
anonym
kurz: Pracovník grafického studia (Adobe produkty) – rekvalifikační kurz - Brno, lektor: Pavel Hortvík, datum hodnocení: 2. 3. 2023
Z každého programu jsme měli jiného lektora, nemohu tedy zhodnotit jednotlivé lektory odděleně. Všichni tři lektoři vynikali odbornými znalostmi, lišili se pouze v přístupu k nám a ve způsobu předávání informací a v reakcích na dotazy. Z mého pohledu nejlepší byl přístup lektora Václava Ambrože, který zvolil takové tempo, při němž bylo možné veškeré informace správné pochopit, postupně vyzkoušet a zažít. Pan Ambrož měl velkou trpělivost a ochotně vždy poradil a zodpověděl jakýkoli dotaz. Nikdy jsem neměla pocit, že jsem mu svými dotazy na obtíž. S reakcemi některých lektorů jsem nebyla spokojená, protože místo pomoci, kterou jsem potřebovala, přišla pouze odpověď typu "Tak si to zkuste najít, někde to tam máte". Z hodin pana Ambrože jsem si tak odnesla nejvíc. Jsem toho názoru, že množství informací, které má být lektorem předáno, není pouze na tři dny, které byly k dispozici.
Ověřená recenze
Zdeňka Pavelcová Šušlíková
kurz: Microsoft Word – kurz pro pokročilé - Brno, lektor: Pavel Hortvík, datum hodnocení: 28. 2. 2023
Moc děkuji, perfektní ????.
Ověřená recenze
Eva Snížková
kurz: Adobe Photoshop – certifikovaný kurz pro pokročilé - Praha, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 27. 2. 2023
Velmi ochotný, vstřícný, milý a vtipný lektor :) Vysvětloval vše srozumitelně. Kdokoli ztratil nit, znovu nás navedl a vysvětlil každý krok, který jsme v úpravách prováděli.
Zázemí kurzu zpříjemňuje vzdělávání :) Můžete si udělat kávu nebo čaj a bylo vždy připraveno i pár sladkých dobrot.
Ověřená recenze
Šimon Šulek
kurz: Pokročilý kurz fotografování - Brno, lektor: Sotolář Jakub, Bc., datum hodnocení: 26. 2. 2023
super
Ověřená recenze
Kristýna Šabrňáková
kurz: MS Word - pro pokročilé - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 23. 2. 2023
Lektor byl skvělý, precizní, bylo vidět, že tématu rozumí, dokázal se výborně přizpůsobit našim potřebám, vystupoval profesionálně.
Ověřená recenze
Sylva Pozníková
kurz: MS Word - pro pokročilé - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 23. 2. 2023
Jeden z NEJ lektorů, uvažujeme o dalším kurzu pod jeho vlajkou :-)
Kurz se konal on-site u nás ve firmě
Ověřená recenze
Mária Michalčíková
kurz: Fotografování uměleckého aktu - Brno - fotoateliér Studio Fabion, lektor: Vlček Karel, datum hodnocení: 22. 2. 2023
fotograf bol super, ale zaujimaju ma pohlady aj inych fotografov
Ověřená recenze
Jaromír Bartošek
kurz: Microsoft Excel – základní kurz - Brno, lektor: Hájek Josef, Mgr., datum hodnocení: 16. 2. 2023
Byl velmi ochotný a připraven řešit i různé problémy z "excelové" praxe jednotlivých účastníků kurzu.
Ověřená recenze
Miroslav Goroš
kurz: Microsoft Excel – základní kurz - Brno, lektor: Hájek Josef, Mgr., datum hodnocení: 15. 2. 2023
S kurzem jsem spokojený, výklad byl pro mě srozumitelný a pochopitelný. Informací bylo hodně, nemám žádné výhrady. Děkuji za zajímavé dva dny. Rád se na vás v případě potřeby znovu obrátím, ať v navazujícím kurzu nebo v některém jiném.
Ověřená recenze
Aneta Kvasničková
kurz: Adobe InDesign – základní certifikovaný kurz - Praha, lektor: Petřina Daniel, MgA., datum hodnocení: 15. 2. 2023
Občas jsem nestíhala, ale je to tím, že jsem opravdu začátečník a je toho spousta nového
Ověřená recenze
Jan Burda
kurz: Pracovník grafického studia (Adobe produkty) – rekvalifikační kurz - Praha, lektor: Petřina Daniel, MgA., datum hodnocení: 15. 2. 2023
Lektor byl velký sympaťák.
Ověřená recenze
Gabriela Marečková
kurz: Microsoft Excel – základní kurz - Brno, lektor: Hájek Josef, Mgr., datum hodnocení: 15. 2. 2023
Skvělý kurz, jsem moc ráda, že jsem byla právě u Vás. Pan Hájek moc trpělivý člověk. Obdivuji.
Ověřená recenze
Iveta Kociánová
kurz: Microsoft Excel – základní kurz - Brno, lektor: Hájek Josef, Mgr., datum hodnocení: 15. 2. 2023
Pan lektor byl naprosto úžasný !!!!!! ochotný kdykoliv s čímkoliv poradit , má můj velký obdiv za trpělivost!!!!!
Ověřená recenze
Ing. Petr Polák, MBA
kurz: AutoCAD – kurz pro středně pokročilé - Praha, lektor: Spielmann Michal, Ing., datum hodnocení: 14. 2. 2023
Ing. Spielmann je opravdový AutoCAD "guru", oceňuji i jeho způsob přednášení tématu, jasné a srozumitelné
Ověřená recenze
anonym
kurz: Adobe Photoshop – certifikovaný základní kurz - Brno, lektor: Pavel Hortvík, datum hodnocení: 13. 2. 2023
Skvělý školitel, velmi ochotný, vstřícný. Vše vysvětlovat srozumitelně a jasně. A ocenila jsem suchý humor. :)
Ověřená recenze
Ing. Petr Polák, MBA
kurz: Čtení a kreslení technické dokumentace (AutoCAD) – rekvalifikační kurz - Praha, lektor: Spielmann Michal, Ing., datum hodnocení: 13. 2. 2023
Ing. Spielmann je opravdový AutoCAD "guru", oceňuji i jeho způsob přednášení tématu, jasné a srozumitelné.
Ověřená recenze
Bc. Kateřina Holubová
kurz: Adobe Photoshop – certifikovaný základní kurz - Brno, lektor: Pavel Hortvík, datum hodnocení: 13. 2. 2023
Pan Hortvík je profesionál na pravém místě. Celé tři dny se nesly v uvolněném duchu, kdy se nikdo nemusel bát se na cokoliv zeptat nebo si říci o pomoc. Vždy ochotně projednal Váš problém, upozornil na chybu, či řekl o možném lepším řešení. Vše vysvětluje srozumitelně, lidsky, poutavě a s nadhledem, na výuku je připraven množstvím skvělých materiálů, odkazů a příkladů z praxe. Děkuji za zasvěcení do tajů Photoshopu, ráda se vrátím. :) ♥
Ověřená recenze
Vladimír Vaščák
kurz: Adobe Photoshop – certifikovaný základní kurz - Brno, lektor: Pavel Hortvík, datum hodnocení: 10. 2. 2023
Vyčerpávající
Ověřená recenze
Jana Klenkova
kurz: WordPress kurz – troufněte si na vlastní web - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 10. 2. 2023
Spokojenost velká.
Ověřená recenze
Mgr. Sabrina Plisková, MPA
kurz: WordPress kurz – troufněte si na vlastní web - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 10. 2. 2023
Těším se na CSS :)
Ověřená recenze
anonym
kurz: WordPress kurz – troufněte si na vlastní web - Brno, lektor: Pavel Hortvík, datum hodnocení: 8. 2. 2023
Komunikace, celková atmosféra na kurzu a přístup lektora byl skvělý.
Ocenila bych více času na zpracování a použití šablony wordpressu. Kdyby školení bylo rozvržené do dvou dnů, bylo by to naprosto super.
Ověřená recenze
Matěj Dvořáček
kurz: AutoCAD pro začátečníky - Ostrava - Hrabová, lektor: Vyležík Milan, datum hodnocení: 3. 2. 2023
Uděluji lektorovi pochvalu za odborné znalosti předané srozumitelnou a praktickou formou.
Ověřená recenze
Hana Polyaková
kurz: Microsoft Excel – základní kurz - Praha, lektor: Železová Pavla, Ing., datum hodnocení: 2. 2. 2023
Výborné
Ověřená recenze
Silvie Kasikova
kurz: Microsoft Excel – základní kurz - Praha, lektor: Železová Pavla, Ing., datum hodnocení: 2. 2. 2023
Paní lektorka byla moc milá a opravdu neatraktivní Excel dokázala vysvětlit tak, že už mi připadá i atraktivní :-).
Ověřená recenze
Jitka Poulová
kurz: Microsoft Excel – kurz pro experty - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 31. 1. 2023
Jste skvělý učítel. A trpělivý.
Ověřená recenze
Elena Ivanova
kurz: Adobe InDesign – certifikovaný kurz pro pokročilé - Praha, lektor: Petřina Daniel, MgA., datum hodnocení: 31. 1. 2023
Moc děkuji za kurz, dozvěděla jsem víc, než jsem si představovala.
Ověřená recenze
Veronika Gajdzicová
kurz: Začněte s Office 365 – základní kurz - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 27. 1. 2023
Asi bych omezila cas straveny nad vysvetlovanim, jak se pripojit do systemu. Naopak moc dekuji za vysvetleni sherpointu a jeho propojeni s ostatnimi aplikacemi. To jsem presne ocekavala a jen me mrzi, ze na toto tema nebylo vice casu.
Mam to tak 50/50. Ja jsem cekala, ze se budeme venovat vice aplikacim, ktere office 365 nabizi. Nejvic mi prinesla az poobedova cast, kde jsme prave zkouseli ruzne nastroje.
Bylo to takove nekontaktni. Clovek sam musi hledat kam jit, co si vzit, jak udelat kafe. Ja jsem asi radsi, kdyz me nekdo uvita a trochu seznami co si muzu a nemuzu vzit. V prubehu dosla voda a nikdo to neresil.
Ověřená recenze
anonym
kurz: Microsoft Excel – pro pokročilé - Praha, lektor: Železová Pavla, Ing., datum hodnocení: 27. 1. 2023
Paní lektorka byla po celou dobu velmi vstřícná, přizpůsobila tempo i obsah kurzu potřebám účastníků, na všechny dotazy jsem dostala vyčerpávající odpovědi. Původně jsem si říkala, že dvoudenní školení excelu bude strašně dlouhé, ale velmi rychle to uteklo. Určitě budu uvažovat o dalším školení. Děkuji
Ověřená recenze
anonym
kurz: MS Excel pro pokročilé - Lysá nad Labem, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 26. 1. 2023
vše nám bylo řádně vysvětleno, v případě dotazů jsem neměla pocit, že bych byla položila "hloupou" otázku pan lektor dělal i přestávky, takže byl čas probrané témata vstřebat
všechny potřebné informace jsem dostala od svého nadřízeného
Ověřená recenze
Šimon Kluzáček
kurz: MS Excel pro pokročilé - Lysá nad Labem, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 26. 1. 2023
Lektor byl super, jednoduše a vtipně vysvětlil vše co bylo potřeba.
Za mě to bylo super, od procvičení základních věcí až po funkce.. :)
Ověřená recenze
Zuzana Havlová
kurz: MS Excel pro pokročilé - Lysá nad Labem, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 26. 1. 2023
jako účatník kurzu jsem se zaměstnanci nekomunikovala
Ověřená recenze
Pavlína Knollová
kurz: MS Excel pro pokročilé - Lysá nad Labem, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 26. 1. 2023
Pan Ing. Pecháček vystupoval příjemně a řekla bych, že kurz vedl srozumitelně pro všechny zúčastněné. Neměl problém s individuálními dotazy a snažil se občas odlehčit situaci vtipem. Určitě bych ho doporučila dál.
Obsah kurzu byl srozumitelně vysvětlen, lektor byl příjemný a nebránil se individuálním dotazům. Čekala jsem od kurzu pro pokročilé trochu více, ale to bohužel obsahově nelze v jednom dni stihnout.
Ověřená recenze
Jiří Marek
kurz: AutoCAD – kurz pro středně pokročilé, lektor: Spielmann Michal, Ing., datum hodnocení: 25. 1. 2023
Děkuji za profesionální i lidský přístup.
Ověřená recenze
Lenka Vondráčková
kurz: Adobe Animate (Flash) – základní certifikovaný kurz - Praha 8, lektor: Lipold Vilém, Ing., datum hodnocení: 23. 1. 2023
brala bych i další pokročilý kurz
Ověřená recenze
Rozália Koudelková
kurz: Microsoft PowerPoint – kurz pro pokročilé - Praha, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 23. 1. 2023
Vše bylo srozumitelně a lidsky podané, byl prostor zohlednit i individuální dotazy. Neformální projev lektora byl příjemný a odlehčoval intenzivní "nalejvárnu".
Kurz byl komunikovaný jako pro pokročilé, avšak vzhledem k širokému množství tématu se nedařilo zabruslit do detailů, které bych u pokročilého kurzu očekávala. bylo by rozumné jej rozložit na 2 dny, aby byl zároveň i prostor vyzkoušet čerstvě nabité informace.
Ověřená recenze
Andrea Pfortnerová
kurz: Microsoft PowerPoint – kurz pro pokročilé - Praha, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 23. 1. 2023
Bylo to moc přínosné! Děkujeme
Ověřená recenze
Lea Buštíková
kurz: Základní kurz fotografování - Brno, lektor: Adéla Nedorostková, datum hodnocení: 22. 1. 2023
Adélka byla super. Kurz s ní mě moc bavil. Informace nám předávala pohodovým a srozumitelným způsobem a klidně bych k ní šla na další kurz :)
Ověřená recenze
Kristýna Mikulová
kurz: Microsoft Excel – pro mírně pokročilé - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 20. 1. 2023
Pan lektor se velmi dobře poslouchal. Věci vysvětloval srozumitelně. Měl sice svůj smysl pro humor, ale alespoň to místy odlehčilo atmosféru. Ráda se v budoucnu zúčastním i navazujícího kurzu.
Ověřená recenze
Nela PORUBCANOVA
kurz: Microsoft Excel – pro mírně pokročilé - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 20. 1. 2023
Přišlo mi, jako bychom se s lektorem znali roky
Ověřená recenze
Martina Kutálková
kurz: Kontingenční tabulky v MS Excel - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 20. 1. 2023
Lektor byl velice sympatický a sečtělý. Věděl o čem mluví, uměl zaujmout. Vysvětloval věcně, dostatečně pomalu a srozumitelně, abychom si stíhali třeba psát poznámky. Určitě bych si jej na příští kurz vybrala znovu. :-)
Prostory se mi velmi líbily, útulno a čisto. Cítila jsem se komfortně. Také oceňuji nabídku nápojů, kávy i občerstvení.
Ověřená recenze
Radek Červinka
kurz: Microsoft Excel – pro mírně pokročilé - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 20. 1. 2023
Pan školitel naprostý profík, srozumitelný, metodický, vtipný, nenudil jsem se ani chvíli. Zlatý ručičky :)
Skvělé občerstvení, děkuji a chválím.
Ověřená recenze
Jiří Marek
kurz: AutoCAD a AutoCAD LT – základní kurz, lektor: Spielmann Michal, Ing., datum hodnocení: 19. 1. 2023
Byl jsem velice spokojen. Děkuji.
Bez připomínek.
Ověřená recenze
Kamila Jindrová
kurz: Adobe Illustrator – certifikovaný základní kurz - Brno, lektor: Svojanovská Renata, datum hodnocení: 18. 1. 2023
Kurz byl fajn, bavil mě. Paní lektorka milá a ochotná. Jen mi dříve více vyhovoval pan Vyležík (viz corel draw).
Ověřená recenze
Jana Moučková
kurz: Adobe Illustrator – certifikovaný základní kurz - Praha, lektor: Petřina Daniel, MgA., datum hodnocení: 18. 1. 2023
Lektor měl výborné znalosti, ale trochu mi chyběla systematičnost. Občas se přeskakovalo a nebyl moc čas na vyzkoušení.
oragnizaci zajišťovalo naše HR odd.
Ověřená recenze
Daniela Smutná
kurz: Adobe Illustrator – certifikovaný základní kurz - Praha, lektor: Petřina Daniel, MgA., datum hodnocení: 18. 1. 2023
Pan lektor pomohl i s individuálními tématy, ale zároveň bych ocenila, kdyby se probralo více témat a trochu systematičtěji.
Byla bych raději za rámcový program kurzu.
Ověřená recenze
anonym
kurz: Microsoft Excel – základní kurz - On-line výuka, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 17. 1. 2023
Děkuji za jasné vysvětlení zakladních pojmů a nástrojů v excelu. Pan Luboš Maláč uměl informace předat jasně a srozumitelně. Děkuji
Ověřená recenze
Karolina Falhauerová
kurz: Microsoft Excel – základní kurz - On-line výuka, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 17. 1. 2023
Líbilo se mi pomalé vysvětlování, stíhala jsem vše-dívat se i klikat zároven, přemýšlet nad tím.
Ověřená recenze
anonym
kurz: MS Access - úvod do světa databází - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 13. 1. 2023
Pan Ing. Maláč byl velmi ochotný a pečlivý. Velmi oceňuji možnost zpracování vlastního příkladu z praxe.
Ověřená recenze
Monika Kvapilová
kurz: Základní kurz fotografování - Brno, lektor: Adéla Nedorostková, datum hodnocení: 8. 1. 2023
Skvělá!
Skvělá lektorka! Super informace i praxe!
Více času na jídlo, případně malé občerstvení při kurzu.
Ověřená recenze
Petr Bednář
kurz: Základní kurz fotografování - Brno, lektor: Adéla Nedorostková, datum hodnocení: 8. 1. 2023
lektorka byla moc milá, pomáhala nám když nevíme a atmosféra nebyla vůbec napjatá, všichni jsme si tykali
Ověřená recenze
Ing. Marianna Gregorovičová
kurz: Microsoft Excel – kurz pro experty - Praha, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 21. 12. 2022
Skvelý kurz zameraný na praktické príklady, pán lektor je profík, ktorý sa vyzná a rád poradí.
Ověřená recenze
Martin Lobotka
kurz: Pokročilý kurz fotografování - Praha, lektor: Čulý Martin, datum hodnocení: 18. 12. 2022
Chválím za praktické ukázky techniky.
Ověřená recenze
Ing. Emílie Bublincová
kurz: Microsoft Access – kurz pro pokročilé - Praha, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 16. 12. 2022
Děkuji za příjemný a obohacující kurz. Příjemný hlas a zajímavý výklad.
Srozumitelný výklad. Rychlost výkladu tak akorát, dalo se sledovat kroky lektora a zároveň si dané úkoly zkoušet.
Ověřená recenze
anonym
kurz: Adobe Illustrator – certifikovaný základní kurz - Praha, lektor: Petřina Daniel, MgA., datum hodnocení: 16. 12. 2022
Daniel je člověk na správném místě. Stále nedokážu pochopit, jak v takové intenzitě a frekvenci kurzu, byl stále nadšeným a pozitivním člověkem, plný elánu a bez známky únavy. Díky Danielovi kurz předčil mé očekávání. Díky!!!
Excelentně připravený kurz a byla jsem moc spokojená. Nicméně je to extrémní "nalejvárna" za 3 dny - tj. možná to rozložit do více dnů, aby zájemci o kurz měli více prostoru pro vyzkoušení si.
Ověřená recenze
anonym
kurz: AutoCAD – kurz pro středně pokročilé - Praha, lektor: Spielmann Michal, Ing., datum hodnocení: 15. 12. 2022
Kurz byl výborný lektor věděl o čem mluví je vidět že se v programu pohybuje už nějaký ten rok, velmi profesionální přístup.
Ověřená recenze
Hana Cardenas
kurz: Čtení a kreslení technické dokumentace (AutoCAD) – rekvalifikační kurz - Praha, lektor: Spielmann Michal, Ing., datum hodnocení: 15. 12. 2022
Výborné znalosti, jen vice trpělivosti při otázkách:)
Ověřená recenze
Lenka Šoltysová
kurz: Začněte s Office 365 – základní kurz - Praha 8, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 15. 12. 2022
vtipný, vše potřebné vysvětlil
zázemí kurzu nehodnotím - jednalo se o online kurz
Ověřená recenze
Mykyta Pekny
kurz: Čtení a kreslení technické dokumentace (AutoCAD) – rekvalifikační kurz - Praha, lektor: Spielmann Michal, Ing., datum hodnocení: 15. 12. 2022
Kurz byl výborný lektor věděl o čem mluví je vidět že se v programu pohybuje už nějaký ten rok, velmi profesionální přístup.
Ověřená recenze
Jan Procházka
kurz: MS Word pro pokročilé - Vyškov, lektor: Pavel Hortvík, datum hodnocení: 15. 12. 2022
Oceňuji umění zaujmout posluchače v průběhu celého školení a přizpůsobení tempa všem zúčastněným.
Ocenil bych, kdyby se využilo i dokumentů a šablon VTÚPV, jako podklad pro cvičení a pro jejich případné zdokonalení.
Ověřená recenze
Kateřina Dadoková
kurz: MS Word pro pokročilé - Vyškov, lektor: Pavel Hortvík, datum hodnocení: 15. 12. 2022
Pan Hortvík byl velmi vstřícný, ochotně pomáhal s dotazy a vysvětloval nejasnosti. Moc děkuji!
Ověřená recenze
JUDr. Mgr. Kristina Bartlová, Ph.D.
kurz: Microsoft Outlook – pokročilý kurz - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 14. 12. 2022
Oceňuji maximální snahu zodpovědět veškeré i specifické dotazy, celkově velmi milý a vstřícný přístup.
Školení považuji za přínosné, nevěnoval se zbytečně čas základním znalostem, vše vysvětleno pochopitelně, přehledně.
Ověřená recenze
Ing. Lucie Králíčková
kurz: Microsoft Excel – pro pokročilé - Praha, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 14. 12. 2022
Velká spokojenost, lidské předávání znalostí a zkušeností, a přitom vše velmi užitečné.
Ověřená recenze
Marek Vácha
kurz: Microsoft Excel - pro pokročilé - Bechyně, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 9. 12. 2022
Za mě bez připomínek. Vše bylo v pořádku a s lektorem jsem byl spokojený. :-)
Bez připomínek.
Informace od lektora byly srozumitelně a jasně předneseny a vysvětleny. Nemám negativní komentář!
Ověřená recenze
Lucie Sekesan
kurz: Microsoft Excel – pro mírně pokročilé - On-line výuka, lektor: Železová Pavla, Ing., datum hodnocení: 9. 12. 2022
Chviličkami jsem nestíhala, ale paní lektorka se zastaví a vrací i pro ty pomalejší, děkuji
Ověřená recenze
Kateřina Humlová
kurz: Microsoft Excel – pro mírně pokročilé - Praha, lektor: Železová Pavla, Ing., datum hodnocení: 9. 12. 2022
Moc milá paní, příjemná, vše hezky vysvětlí s trpělivostí.
Ověřená recenze
Aneta Říhová
kurz: Microsoft Excel – pro mírně pokročilé - Praha, lektor: Železová Pavla, Ing., datum hodnocení: 9. 12. 2022
velice sympatická,hodná a trpělivé lektorka
Ověřená recenze
Ing. Sára Studeníková
kurz: Microsoft Excel – pro mírně pokročilé - Praha, lektor: Železová Pavla, Ing., datum hodnocení: 9. 12. 2022
Skvělé vysvětlovací a vyjadřovací schopnosti, velice přínosné.
Ověřená recenze
Kateřina Buka
kurz: Microsoft Excel – pro mírně pokročilé - Praha, lektor: Železová Pavla, Ing., datum hodnocení: 9. 12. 2022
Lektorka velmi ochotně reagovala na všechny požadavky.
Vše v pořádku, lektorka byla velmi milá.
Ověřená recenze
Bc. Kateřina Holubová
kurz: Základy stavby responsivního webu - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 8. 12. 2022
Děkuji za trpělivost i s úplným začátečníkem. :)
Skvělý průběh, pan lektor ochotný. ♥
Ověřená recenze
Ing. Dušan Bokša
kurz: MS Word pro pokročilé - Praha 8, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 8. 12. 2022
Chválím, odborné znalosti, citlivý přístup k uchazečům kursu.
Ověřená recenze
Jindřiška Vrábová
kurz: MS Word pro pokročilé - Praha 8, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 8. 12. 2022
Úžasný individuální přístup
Výraznější - tučnějsí písmo na promítací ploše
Ověřená recenze
Mgr. Martina Patlejchová
kurz: MS Word pro pokročilé - Praha 8, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 8. 12. 2022
Lektor je pro svůj obor zapálený a dokáže se velmi dobře srvonat s tím, že posluchači jsou v některých ohledech začátečníci - měl s námi velkou trpělivost. Kurs nás bavil.
Ověřená recenze
Lenka Jedličková
kurz: MS Excel pro pokročilé - Brno, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 8. 12. 2022
Přátelský, umí vysvětlovat jednoduše.
Jako náhradník nemůžu hodnotit.
Ověřená recenze
Ing. Blanka Žampachová
kurz: MS Word pro pokročilé - Praha 8, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 8. 12. 2022
Všechno bylo v pořádku, tempo, výklad, zájem lektora :o)
Možná by pro mne bývalo bylo užitečné, kdybych věděla alespoň sylabus kurzu, protože mě zajímalo něco trochu jiného. Ale najdu si další kurz, který na požadované téma bude zaměřený.
Ověřená recenze
Ing. Václav Nevšímal
kurz: Microsoft Excel - pro pokročilé - Brandýs nad Labem, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 6. 12. 2022
Výpadek topení, absence občerstvení. Nicméně šlo o naše prostory :-), budu řešit s kolegy.
Těžko posoudit, zadání se formovalo s naším HR. Já pouze diskutoval s HR začít přehledem základních funkcí a pak navázat pokročilejšími funkcemi. A to pan lektor i bez vzájemné předchozí domluvy (on a já) zvládl bezvadně!
Ověřená recenze
PhDr. Jana Gombárová, Ph.D.
kurz: Microsoft Word – kurz pro pokročilé - Praha, lektor: Kadeřábková Milena, Ing., datum hodnocení: 6. 12. 2022
Jak už jsem psala - výborná lektorka - hodná, trpělivá, ochotná
Moc se mi kurz líbil a myslím, že mi nabyté znalosti dost usnadní práci
Výborná lektorka - trpělivá, ochotná
Ověřená recenze
Alžběta Blažková
kurz: Microsoft Excel - pro pokročilé - Brandýs nad Labem, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 6. 12. 2022
Pan lektor je profík .. děkuji za kurz.. kurz byl v jeho podání zajímavý a naučný.
Ověřená recenze
Ing. Roman Brzobohatý
kurz: Microsoft Excel - pro pokročilé - Brandýs nad Labem, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 6. 12. 2022
u takto "nezáživného tématu" dokázal po celé 2 dny udržet naši pozornost
srozumitelný přednes, trpělivý
Ověřená recenze
Tereza Šubrtová
kurz: Microsoft Excel - pro pokročilé - Brandýs nad Labem, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 6. 12. 2022
Přednášející byl velmi komunikativní, přizpůsobil výuku našim potřebám. Velmi příjemná spolupráce
Ověřená recenze
Linda Janáčová
kurz: Microsoft Word – kurz pro pokročilé - Praha, lektor: Kadeřábková Milena, Ing., datum hodnocení: 6. 12. 2022
Paní Milada byla skvělá lektorka, která byla vždy ochotna pomoci.
Očekávala jsem větší obtížnost kurzu.
Ověřená recenze
Ing. Jaromír Žumár, PhD.
kurz: Microsoft Excel - pro pokročilé - Brandýs nad Labem, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 6. 12. 2022
Absolutní spokojenost.
Ověřená recenze
Ing. Jana Holišová, MBA
kurz: MS Excel - pro experty - Frenštát pod Radhoštěm, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 5. 12. 2022
lektor netrpí všeobecně se rozmáhajícím nešvarem lektorů, a to přeskakováním z tématu jinam - za mne výborné školení i způsob podání informací
Ověřená recenze
Roman Mišák
kurz: Kurz projektového řízení – realizujte své plány bez zbytečných problémů - Praha, lektor: , datum hodnocení: 2. 12. 2022
Lektor byl super, území fajn ocenil bych možná nápoje i mimo kávu a možná trochu lepší catering
Ověřená recenze
Jan Štolcbart
kurz: MS Access – návrh a tvorba vlastní databáze - Praha, lektor: Železová Pavla, Ing., datum hodnocení: 2. 12. 2022
Naprosto skvělý přístup paní Fickové
Ověřená recenze
Johana Kubelková
kurz: Microsoft Excel - pro mírně pokročilé - Kladno, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 2. 12. 2022
Těším se na další pokračující kurz.
Ověřená recenze
Veronika Růžková
kurz: Microsoft Word - pro pokročilé - Husinec, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 1. 12. 2022
Nejen znalosti lektora ovlivní průběh kurzu, ale i to, jak na člověka působí jako osoba. Pan Kičmer je velmi znalý, a navíc pohodář. Kurz s ním jsem si užila. Nebyl nudný, a měl trpělivost :). Těším se na příště.
Ověřená recenze
Blanka Honegrová
kurz: Microsoft PowerPoint – základní kurz - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 30. 11. 2022
Spousta úžasných triků, které pomůžou.
Ověřená recenze
Jindřiška Vrábová
kurz: MS Excel pro mírně pokročilé - Praha 8, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 29. 11. 2022
Výborný individuální přístup
Ověřená recenze
Ing. Dušan Bokša
kurz: MS Excel pro mírně pokročilé - Praha 8, lektor: Kičmer Luboš, datum hodnocení: 29. 11. 2022
Celková spokojenost.
Vhodnější by byla větší časová dotace na prezentaci.
Ověřená recenze
anonym
kurz: Microsoft Excel – pro pokročilé - Brno 24. - 25. 11. 2022, lektor: Hájek Josef, Mgr., datum hodnocení: 28. 11. 2022
Velmi děkuji za přínosný kurz, podaný srozumitelnou a jednoduchou formou, s praktickými ukázkami a detailním vysvětlením.
Ověřená recenze
Ing. Gabriela Janošová
kurz: Microsoft PowerPoint – základní kurz - On-line výuka, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 28. 11. 2022
Děkuji za perfektně připravený kurz.
Ověřená recenze
Martin Ondrůj
kurz: Microsoft PowerPoint – základní kurz - On-line výuka, lektor: Maláč Luboš, Ing., datum hodnocení: 28. 11. 2022
Pan Maláč je bezkonkurenční, vše měl hezky přichystané, odpovídal na otázky, které jsme měli, ukazoval věci z praxe, prostě nic jiného než chvála a doporučení :).
Možná bych jenom tento kurz vytvářel na dva dny, s tím, že bychom se dozvěděli, ještě více informací.
Pan Maláč vše hezky vysvětloval a dozvěděl jsem se mnoho nového a jak si usnadnit práci v budoucnu. Na to, že to byl začátečnický kurz, tak jsem se dozvěděl více informací, než jsem si myslel. Mohu jen doporučit a pana Maláče vyzvednout :).
Ověřená recenze
Martin Kudělka
kurz: MS Word - pro pokročilé - Ostrava, lektor: Ing. Vítězslav Novák Ph.D., datum hodnocení: 25. 11. 2022
Školitel byl vstřícný, chytrý, znalý problematiky a zaměřoval se na námi navrhované podněty.
Školitel byl vstřícný, chytrý, znalý problematiky a zaměřoval se na námi navrhované podněty.
Kurz jsem nezajišťoval k tomuto nemám dostatečné informace.
Ověřená recenze
Ingrid Kirchmaierová
kurz: Tvorba webových stránek – rekvalifikace - Brno, lektor: Bc. Václav Ambrož, datum hodnocení: 25. 11. 2022
Počas rekvalifikácie som mala dvoch lektorov. Na PS pána V.Ambroža a na HTML, CSS, JS, PSP pána P.Hortvíka. Obaja lektori vedia moc dobre čo robia. Vedia zaujať, učivo podať tak, aby to poslucháča chytilo. Plno osobných skúseností a rád . Obaja moc milí a pripravení vždy poradiť. Aj napriek tomu, že som prišla do kurzu ako totálna LAMA, odchádzam plná nových vedomostí a naštartovaná pokračovať ďalej vo vzdelávaní. Ono za 13dní bohužiaľ toho človek toľko nepoberie, aj keď vyučujúci do toho dávajú celé svoje srdce . Ďakujem za skvelo strávený čas!
Škoda je, že je na celý kurz tak málo času.
Ověřená recenze
David Zubček
kurz: Microsoft Excel – kurz programování ve VBA I. - On-line výuka, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 25. 11. 2022
Výuka probíhala velice živě a napřímo. Odpovědi byly přesné a okamžité.
Ověřená recenze
Tomáš Jelínek
kurz: Microsoft Excel – kurz programování ve VBA I. - On-line výuka, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 25. 11. 2022
Lektor měl velmi dobré znalosti, odpovídal skvěle na dotazy a vše dokázal jednoduše vysvětlit. Všem budu tento kurz doporučovat.
Ověřená recenze
Kateřina Menšíková
kurz: MS Excel pro mírně pokročilé - Ostrava, lektor: Ing. Vítězslav Novák Ph.D., datum hodnocení: 24. 11. 2022
Velmi vstřícný a trpělivý, s každým problémem dokázal pomoci
Ověřená recenze
Lenka Pařízková
kurz: Microsoft Excel – pro pokročilé - On-line výuka, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 22. 11. 2022
Vaše komentáře vůbec nebyly trapné :-)
Lektor se nemusí bát, že opakuje něco, co už známe, nebo že je nudný. Účastníky jsou zejména ti, kteří se chtějí něco naučit, což je velké plus!!! A opakování je matka moudrosti - a řekla bych, že u Excelu to platí dvojnásob.
vítám kurzy ve formě "nalévárny", potřebuji navést kam a co, je pro mě plusem teorie i praktické demonstrakce /klikněte na.../
Ověřená recenze
Martin Ondrůš
kurz: Microsoft Excel – pro pokročilé - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 22. 11. 2022
Cením lektorův smysl pro humor
Mohli byste mít parkoviště, jinak super
Ověřená recenze
Šárka Košvancová
kurz: Microsoft Excel – pro pokročilé - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 22. 11. 2022
Lektor byl vtipný, reagoval na dotazy, držel se tématu. Za mě naprostá spokojenost.
Ověřená recenze
Barbora Servítová
kurz: Microsoft Excel – pro pokročilé - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 22. 11. 2022
trpělivý i na ,,hloupé dotazy". A hlavně, nebyla to nuda! :-)
Ověřená recenze
Jan Adamec
kurz: Microsoft Excel – pro pokročilé - Praha, lektor: Petr Pecháček, Ing., datum hodnocení: 22. 11. 2022
Super !!!! :D
Ověřená recenze

JAK NÁS HODNOTÍTE

Maximálně 200 nejnovějších vybraných hodnocení

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3,
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28,
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
Praha Brno Ostrava