DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Kurzy grafických programů

Kurzy grafických programů

Přihlaste se na školení a ovládněte nástroje pro tvorbu rastrové i vektorové grafiky. Získejte know-how u opravdových profesionálů.

Vyberte pobočku

Individuální výuka

Individuální kurz od 5 400,00 Kč

IK01
Pokud vám obsahově nevyhovuje žádný z nabízených kurzů, potřebujete řešit konkrétní problém nebo prostě jen preferujete být na kurzu sám, pak je pro vás individuální výuka správnou volbou. Čas i obsah kurzu přizpůsobíme vašim požadavkům a možnostem. Lektor se s vámi zaměří na konkrétní zadání, kterým se zabýváte například v práci a potřebujete s ním pomoci nebo najít lepší způsob řešení. Za kratší čas se tak naučíte mnohem víc a veškeré rady a tipy budou uzpůsobeny vaší situaci. Přečtěte si o dalších výhodách individuální výuky. Cena Od 5 400 Kč (bez DPH) / 3 hodiny kurzu. Každá další hodina od 1 800 Kč (bez DPH). Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Cenově zvýhodněné sety kurzů

Základní + Pokročilý kurz Zoner Photo Studio – zvýhodněný set 2 kurzů od 3 744,00 Kč

DF17#DF18
  Kdo pořizuje digitální fotografie již ví, že je třeba snímkům trochu pomoci (někdy i výrazněji). Je bláhové nahrávat například na web zcela neupravené snímky, tak jak "vypadly" z fotoaparátu. Jak na to? Proč k tomuto účelu použít zrovna Zoner Photo Studio? Na tyto a mnoho dalších otázek týkajících se úpravám fotografií v Zoneru odpoví zvýhodněný set 2 kurzů z nichž má každý 20% slevu.
detail kurzu

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop – základní kurz od 6 590,00 Kč

GA01
Rastrová grafika je často slýchaný pojem. Zejména ve spojení s digitální fotografií. Králem rastrové grafiky je jeden jediný program: Adobe Photoshop v nejnovější verzi CC. Pro úpravu fotografií se ve světě počítačů používá řada softwarových digitálních temných komor. Přihlaste se na základní kurz Adobe Photoshop v našem školicím středisku a zjistěte, jak je snadné zpracovávat fotografie na profesionální úrovni a vytvářet poutavé kompozice a grafiky. V celém kurzu je kladen důraz i na efektivní využívání nástrojů pomocí klávesových zkratek. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Adobe Photoshop – kurz pro pokročilé od 7 590,00 Kč

GA02
Poznejte plné možnosti programu Adobe Photoshop. Na kurzu si vyzkoušíte především pokročilou úpravu fotografií a seznámíte se s postprodukčními procesy. Poznáte postupy a nástroje, které zrychlí a zefektivní vaši práci v aplikaci Adobe Photoshop. Vaše výstupy získají profesionální úroveň. Možnosti programu Adobe Photoshop jsou téměř neomezené, záleží tedy i na kreativitě uživatele.
detail kurzu

Adobe Photoshop základy – víkendový kurz od 5 290,00 Kč

GA14
Rastrová grafika je často slýchaný pojem. Zejména ve spojení s digitální fotografií. Králem rastrové grafiky je jeden jediný program: Adobe Photoshop v nejnovější verzi CC. Pro úpravu fotografií se ve světě počítačů používá řada softwarových digitálních temných komor. Přihlaste se na základní kurz Adobe Photoshop v našem školicím středisku a zjistěte, jak je snadné zpracovávat fotografie na profesionální úrovni a vytvářet poutavé kompozice. V kurzu je kladen důraz i na efektivní využívání nástrojů pomocí klávesových zkratek. Víkendový základní kurz Photoshop probíhá v rychlejším tempu a vyzkoušíte si méně praktických příkladů a vyzkoušíte si méně praktických příkladů a cvičení. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Adobe Photoshop pro pokročilé – víkendový kurz od 5 490,00 Kč

GA16
Poznejte plné možnosti programu Adobe Photoshop. Na kurzu si vyzkoušíte především pokročilou úpravu fotografií a seznámíte se s postprodukčními procesy. Poznáte postupy a nástroje, které zrychlí a zefektivní vaši práci v aplikaci Adobe Photoshop. Vaše výstupy získají profesionální úroveň. Možnosti programu Adobe Photoshop jsou téměř neomezené, záleží tedy i na kreativitě uživatele. Víkendový pokročilý Photoshop probíhá v rychlejším tempu a vyzkoušíte si méně praktických příkladů a cvičení.
detail kurzu

Adobe InDesign

Adobe InDesign – základní kurz od 6 392,00 Kč

GA05
Adobe InDesign je všestranná aplikace pro počítačovou sazbu vašich grafických návrhů a tiskovin. Krok za krokem se v kurzu naučíte vše, od tvorby layoutu dokumentu a natékání textu, až po tisk. Bude pro vás pak otázkou chvilky, si veškerý textový i grafický materiál zpracovat pro publikování na sociálních sítích, webovkách nebo pro tisk plakátu či časopisu. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Adobe InDesign – kurz pro pokročilé od 6 990,00 Kč

GA07
Základy práce v programu Adobe InDesign už zvládáte. Je čas se zaměřit na možnosti profesionálních a vyšších funkcí, které vám pomohou zvýšit efektivitu vaší práce a rozšíří možnosti publikování. Zvládněte vytvářet rozsáhlé publikace, časopisy, noviny, interaktivní dokumenty, rejstříky nebo třeba elektronické knihy. V kurzu je vyhrazen velký prostor pro praktické příklady a dotazy účastníků.
detail kurzu

Digitální publikování v Adobe InDesign od 9 990,00 Kč

GA08
Program Adobe InDesign je skvělým nástrojem pro publikování. Tištěné publikace jsou nahrazovány digitálními –⁠ i na ty InDesign myslí. Zjistěte, jak si převést svoji oblíbenou publikaci z tištěné podoby (pro kterou je InDesign primárně navržen) do podoby digitální. Pak už bude vše připraveno, abyste si ji přečetli ve své čtečce e-knih, na internetu nebo třeba ve svém tabletu. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator – základní kurz od 7 990,00 Kč

GA04
Rádi byste vytvářeli grafické návrhy, jako jsou letáky, vizitky, loga, inzeráty, plakáty? Potřebujete vytvořit originální ilustrace do knihy, na sociální sítě nebo do firemních dokumentů? V kurzu se na praktických příkladech naučíte používat nástroje aplikace Adobe Illustrator, se kterými to hravě zvládnete. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Adobe Illustrator – kurz pro pokročilé od 6 990,00 Kč

GA22
Využijte pokročilé možnosti programu Adobe Illustrator v plné šíři pro navrhování poutavé reklamy, profesionálních tiskovin, skvělé grafiky i originálního vzhledu webů. Po kurzu budete realizovat své nápady plně bez omezení. Na praktických cvičeních poznáte kouzlo pokročilých nástrojů pro vektorovou grafiku, které zefektivní vaši práci. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Adobe Animate (Flash)

Adobe Animate (Flash) – základní kurz od 5 990,00 Kč

GA10
Vytvářejte animace v jednom z nejrozšířenějších formátů na internetu – v Adobe Flash a 5 Canvas a získejte tak interaktivní prvky na své webové stránky. Ukážeme vám, jak vytvořit vlastní jednoduchou hru, reklamní banner nebo jen animovaný gif. Žádná suchá fakta, vše se naučíte na příkladech. Přijďte si pohrát s animací. Adobe Animate – nástupce Adobe Flash Professional je software umožňující vytvářet animace a aplikace pro použití na webových stránkách nebo jako samostatné aplikace pro desktopy (Windows a MacOS) a mobilní zařízení (iOS a Android). Kromě toho, pomocí programování v ActionScriptu, v současné době ve verzi AS3, nebo JavaScriptu pro HTML5 Canvas, jste schopni vytvářet interaktivní prvky – od jednoduchých tlačítek až po různé akce závislé například na pohybu myši po obrazovce.
detail kurzu

CorelDRAW

CorelDRAW – základní kurz od 7 290,00 Kč

GC01
Seznamte se s prací  programu CorelDRAW a budete připraveni vytvářet základní grafické podklady v profesionální kvalitě. Zorientujete se v prostředí a nástrojích nejoblíbenějšího programu pro vektorovou grafiku, která je velmi progresivní v kontextu zpracování reklamních materiálů nebo přípravy menších publikací, které lze následně zpřístupnit ve formě souboru PDF na internetu nebo odeslat do tiskárny. Jednoduše a rychle si zvládnete připravit vlastní propagační materiály, jako jsou letáky, plakáty, vizitky, loga atd. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

CorelDRAW – kurz pro pokročilé od 5 690,00 Kč

GC02
Zvládněte pokročilé funkce, techniky, nástroje a postupy pro vytváření vektorové grafiky na profesionální úrovni. Tvorba složitých dokumentů, reklamních a propagačních materiálů, ale také úprava již hotových vektorových děl se stane technicky rutinní záležitostí a otevře se vám větší prostor pro kreativitu. Po absolvování kurzu získá účastník originální certifikát vydaný společností Corel.
detail kurzu

Affinity

Affinity Photo – základní kurz od 7 290,00 Kč

AF01
Affinity Photo patří mezi novou generaci programů na profesionální úpravu fotografií. Je povedenou náhradou Photoshopu za zlomek jeho ceny. Program je vhodný pro úpravu fotografií včetně RAW formátu, vytváření fotomontáží a digitální malbu. Překvapí moderním designem a intuitivním prostředím. Pro vstup na kurz je požadovaná znalost základů práce s operačním systémem Windows. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Affinity Designer – základní kurz od 7 290,00 Kč

AF02
Affinity Designer je profesionální grafický editor, který je určen k tvorbě a editaci vektorové grafiky. Samozřejmostí je celé řada grafických efektů, práce s objekty, podpora práce s vrstvami a mnoho dalšího. Je adekvátní alternativou za cenově o mnoho náročnější Adobe Illustrator. Pro vstup na kurz je požadovaná znalost základů práce s operačním systémem Windows.
detail kurzu

Affinity Publisher – základní kurz od 7 290,00 Kč

AF03
Pro vytváření časopisů, katalogů, knih, ale také propagačních letáků, je vhodné používat sázecí programy. Affinity Publisher mezi ně patří. Překvapí vás moderním designem, intuitivním prostředím a nízkou cenou.
detail kurzu

Úpravy fotografií a editace videa

Zoner Photo Studio – základní kurz od 2 090,00 Kč

DF17
Naučte se v komplexním kurzu Zoner Photo Studio efektivně pracovat s fotografiemi. Tento český program je mnohem více než jen editor na úpravu fotek. Snadné třídění, úprava i sdílení fotografií – vše, co potřebujete pro práci s Vašimi snímky, najdete v tomto oblíbeném programu na fotky. Program Zoner Photo Studio je rychlý a intuitivní. Fotografie budete umět retušovat, oříznout, doostřit, upravit expozici, kontrast i barvy a další parametry pro dosažení co nejkrásnějších snímků. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Zoner Photo Studio – kurz pro pokročilé od 2 590,00 Kč

DF18
Naučte se pracovat s fotografiemi od pokročilých úprav po prezentaci a tisk. Software, tvořený z velké části nadšenými fotografy, kteří chápu, co ostatní kolegové potřebují, nabízí škálu možností práce se snímky. Poznáte spoustu tipů a triků, jak upravit a doladit správně expozici a barvy fotografie. Hravě zvládnete projasnit stíny a vylepšíte kontrast například pomocí křivek a prolínání vrstev. Působivé úpravy budete umět provést na vybraných částech fotografií i pomocí vrstvení jednotlivých snímků. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

DaVinci Resolve – kurz editace videa od 5 900,00 Kč

DV01
DaVinci Resolve je profesionální program pro tvorbu a editaci videa, zvuku a motion grafiky dostupný zdarma na platformách Windows, MacOS a Linux (ke stažení zde).  Nezáleží na tom, jestli videa točíte na mobil, foťák nebo profesionální kameru. Ukážeme vám, jak ovlivňovat náladu a pocity editací barev a zvuků, jak vytvořit grafiku a titulky i jak správně exportovat. I vy můžete tvořit vlastní příběhy, reklamní videa, hudební videoklipy, návody a dokumentární filmy a dosáhnout profesionálních výsledků. Účastníci školení dostanou video materiály, se kterými budou v rámci kurzu pracovat. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Adobe Lightroom Classic – základní kurz od 2 090,00 Kč

GA03
S aplikací Lightroom Classic dostáváte do ruky všechny nástroje pro úpravy v počítači, které potřebujete, abyste ze svých snímků ukázali to nejlepší. Zvýrazníte barvy, oživíte vybledlé záběry, odstraníte rušivé objekty a vyrovnáte zkosené záběry. Uspořádáte si snadno všechny fotografie v počítači, zjednodušíte si jejich filtrování a dokážete je sdílet mnoha způsoby.Práce s formátem RAW (digitální negativ) je dnes samozřejmostí a v Lightroomu nepoznáte rozdíl mezi úpravou souboru RAW a souboru JPEG (samozřejmě kromě výstupní kvality). Po kurzu strávíte méně času u počítače a více s fotoaparátem v ruce. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Adobe Premiere – základní kurz od 5 690,00 Kč

GA06
Adobe Premiere je profesionální software pro dokonalý střih a bezchybný zvuk. Je uživatelsky přívětivý pro začátečníky, ale používají jej i profesionálové k úpravě celovečerních filmů nebo televizní vysílání BBC. Získejte znalosti a inspiraci v kurzu pro váš projekt, domácí video nebo příběh na sociálních sítích. Na začátku všichni studenti dostanou video (lze si přinést své) a jednoduché zadání filmového cvičení. V aplikaci Adobe Premiere Pro videa upravíme. Intuitivní funkce a nástroje programu vám pomohou snadno začít. Premiere Pro zvládne různé formáty záznamů i videa v rozlišení 4K až po nahrávky z mobilu. Osobitost vašim projektům dodají kreativní nástroje z rodiny Adobe (např. aplikace Adobe Photoshop, Adobe After Effects či služby Adobe Stock). Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Adobe After Effects – základní kurz od 7 011,00 Kč

GA15
Kurz je určen uživatelům, kteří se věnují grafice nebo zpracování videa, a kteří se chtějí seznámit s video postprodukcí a základy animace. Na kurzu se účastníci seznámí s rozhraním a možnostmi programu. Osvojí si základní i pokročilejší techniky tvorby dynamické grafiky. Adobe After Effects je špičkový program na úpravu vlastních videoprojektů, fotek, vytváření 2D animací a celé řady vizuálních efektů. Podporuje většinu používaných formátů – jak obrázků, tak videí. Aplikace patří mezi světovou špičku a je hojně používána ve filmovém a reklamním odvětví. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Ostatní kurzy grafických programů

Kurz Adobe Acrobat – tvorba a úprava PDF dokumentů od 2 990,00 Kč

AC20
Školení tvorby a úprav PDF dokumentů pomocí nástroje Adobe Acrobat je zaměřeno na efektivní práci s PDF dokumenty. PDF je určeno nejen pro tisk, ale i použití na internetu. Po kurzu zvládnete vytvářet a formátovat přehledné a vzhledově atraktivní PDF dokumenty okořeněné o vložené objekty, jako jsou obrázky, grafy, animace či jinou grafiku. Poznáte, že program Adobe Acrobat zvládne ulehčit práci v mnohých oblastech kancelářského života a přemění vaše výstupy v profesionální a plně zabezpečené. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Workshopy grafiky

Adobe Photoshop workshop – kurz praktického využití aneb procvičování dělá mistra od 3 490,00 Kč

GA23
Teoreticky práci v Adobe Photoshopu zvládáte, ale při praktických pokusech o profesionální práci narážíte na překážky a nemáte jistotu v postupu? Mnoho posluchačů po základním či pokročilém kurzu Photoshopu těžkopádně aplikuje množství nových informací do praxe. Tento workshop pomůže zafixovat postupy a propojit stávající znalosti do jednoho celku. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů