Kurzy grafických programů

Kurzy grafických programů

Přihlaste se na školení a ovládněte nástroje pro tvorbu rastrové i vektorové grafiky. Získejte know-how u opravdových profesionálů.

Vyberte pobočku

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop – certifikovaný základní kurz od 5 590,00 Kč

GA01
Rastrová grafika – to je pojem, který teď slýcháme kolem sebe čím dál tím častěji. Zejména však ve spojení s digitální fotografií. Králem je však jeden jediný program: Adobe Photoshop v nejnovější verzi CC. Pro úpravu fotografií se ve světě počítačů používá řada softwarových digitálních temných komor.  Přihlaste se na základní kurz Adobe Photoshopu v našem certifikovaném školicím středisku firmy Adobe a zjistěte, jak je snadné zpracovávat fotografie na profesionální úrovni a vytvářet poutavé kompozice. V celém kurzu je kladen důraz i na efektivní využívání nástrojů pomocí klávesových zkratek.
detail kurzu

Adobe Photoshop – certifikovaný kurz pro pokročilé od 6 590,00 Kč

GA02
Školení Adobe Photoshop – kurz pro pokročilé je určen pro všechny uživatele, kteří potřebují získat hlubší znalosti programu.
detail kurzu

Adobe Photoshop základy – certifikovaný víkendový kurz od 4 390,00 Kč

GA14
Rastrová grafika – to je pojem, který teď slýcháme kolem sebe čím dál tím častěji. Zejména však ve spojení s digitální fotografií. Králem je však jeden jediný program: Adobe Photoshop v nejnovější verzi CC. Pro úpravu fotografií se ve světě počítačů používá řada softwarových digitálních temných komor. Králem je však jeden jediný program: Adobe Photoshop v nejnovější verzi CC. Přihlaste se na základní kurz Adobe Photoshopu v našem certifikovaném školicím středisku firmy Adobe a zjistěte, jak je snadné zpracovávat fotografie na profesionální úrovni a vytvářet poutavé kompozice.
detail kurzu

Adobe Photoshop pro pokročilé – certifikovaný víkendový kurz od 4 590,00 Kč

GA16
Školení Adobe Photoshop – kurz pro pokročilé je určen pro všechny uživatele, kteří potřebují získat hlubší znalosti programu. Výuku vede lektor Luboš Kičmer.
detail kurzu

Adobe Photoshop Lightroom – certifikovaný základní kurz od 2 090,00 Kč

GA03
Pokud máte fotografie z fotoaparátu venku, je na čase se vrhnout na její vyvolávání. V klasické fotografii jste museli do temné komory (dark room), pro digitální foto stačí jít do Lightroomu (světlá komora). Software Adobe Photoshop Lightroom je sada nepostradatelných nástrojů pro všechny fotografy v podobě jedné snadno ovladatelné aplikace pro správu, úpravu a prezentaci velkých objemů digitálních fotografií, která vám umožní strávit méně času u počítače a více s fotoaparátem v ruce.
detail kurzu

Adobe InDesign

Adobe InDesign – základní certifikovaný kurz od 7 590,00 Kč

GA05
Vytvořit krátké publikace či grafické návrhy se může zdát jako složitý a zdlouhavý proces. Ne však s programem Adobe InDesign. Vysázet text podle typografických pravidel, formátovat jej pomocí stylů, načíst text z jiné aplikace a doplnit ho o grafiku. To vše a mnohem více vás naučíme v základním kurzu Adobe InDesign.
detail kurzu

Adobe InDesign – certifikovaný kurz pro pokročilé od 5 390,00 Kč

GA07
Získáte vědomosti o vyšších funkcích špičkového DTP programu, které vám pomůžou zvýšit efektivnost práce a rozšíří možnosti publikování dokumentů.
detail kurzu

Digitální publikování v Adobe InDesign od 6 690,00 Kč

GA08
Adobe InDesign je mocný nástroj pro publikování. V posledních letech však firma Adobe směřuje své úsilí do digitálního publikování, abyste si mohli přečíst svoji oblíbenou publikaci nejen v tištěné podobě (pro niž je InDesign primárně navržen), ale i v podobě digitální na své čtečce e-knih, na internetu nebo ve svém tabletu.
detail kurzu

Adobe Illustrator

Adobe Illustrator – certifikovaný základní kurz od 6 790,00 Kč

GA04
Na školení Adobe Illustrator – základní kurz získáte základní znalosti a zkušenosti s programem Adobe Illustrator a naučí se samostatně vytvářet grafické dokumenty.
detail kurzu

Adobe Illustrator – certifikovaný kurz pro pokročilé od 5 890,00 Kč

GA22
Využijte pokročilé možnosti Adobe Illustratoru v plné šíři pro navrhování poutavé reklamy, skvělé grafiky i originálního vzhledu webů ... Už asi víte, že je Illustrator skvělý pomocník při práci s vektorovou grafikou. Víte také, že by vaše práce mohla být snadnější a přinášet ještě lepší výsledky? Ukážeme vám pokročilé možnosti, které zefektivní vaši práci! 
detail kurzu

Adobe Animate (Flash)

Adobe Animate (Flash) – základní certifikovaný kurz od 5 190,00 Kč

GA10
Základem práce v Adobe Animate (dříve Flash) je kreslení základních objektů, naučíte se kreslit a vytvářet nejen grafické objekty, pracovat s textem, animovat symboly na scéně, ale v neposlední řadě vám prozradíme i nějaké triky! Naučte se vytvářet animace vv jednom z nejrozšířenějších formátů na internetu – v Adobe Flash a HTML 5 Canvas – získáte tak interaktivní prvky svých webových stránek nebo aplikací. Adobe Animate – nástupce Adobe Flash Professional je software umožňující vytvářet animace a aplikace pro použití na webových stránkách nebo jako samostatné aplikace pro desktopy (Windows a MacOS) a mobilní zařízení (iOS a Android). Kromě toho, pomocí programování v ActionScriptu, v současné době ve verzi AS3, nebo JavaScriptu pro HTML5 Canvas jste schopni vytvářet interaktivní prvky – od jednoduchých tlačítek až po různé akce závislé například na pohybu myši po obrazovce.
detail kurzu

CorelDRAW

CorelDRAW – základní kurz od 5 771,50 Kč

GC01
CorelDRAW je kvalitní nástroj pro práci s vektorovou grafikou. Naučíme Vás jej používat tak, abyste byli připraveni vytvářet základní grafické materiály. Absolvování kurzu Vám umožní vstup do prostředí nejoblíbenějšího grafického programu – CorelDRAW. Naučíte se vytvářet propagační materiály v profesionální kvalitě, zpracovávat text a připravovat podklady pro tisk.
detail kurzu

CorelDRAW – kurz pro pokročilé od 5 690,00 Kč

GC02
Pokročilé techniky v programu CorelDRAW. Je to kvalitní program pro práci s vektorovými obrázky. Nejenže v něm lze grafiku vytvářet, ale také již hotová díla upravovat. Zkuste se stát mistry vektorové grafiky a absolvujte kurz pokročilých technik v práci s programem CorelDRAW.
detail kurzu

Adobe After Effects

Adobe After Effects – certifikovaný základní kurz od 7 590,00 Kč

GA15
Určeno uživatelům, kteří se věnují zpracování videa a kteří se chtějí seznámit s jeho postprodukcí. Na kurzu se účastníci seznámí s rozhraním a možnostmi programu a osvojí si základní i pokročilejší techniky tvorby dynamické grafiky. Adobe After Effects je špičkový program na úpravu vlastních videoprojektů, fotek, vytváření 3D animace, stříhání, zvučení a prakticky všech vizuálních efektů. Podporuje většinu používaných formátu jak hudby, tak videí. Aplikace patří mezi světovou špičku a je hojně používána ve filmovém odvětví.
detail kurzu

Adobe Premiere

Adobe Premiere – certifikovaný základní kurz od 5 190,00 Kč

GA06
Na začátku všichni studenti dostanou video (lze si přinést své) a jednoduché zadání filmového cvičení... Jádrem kurzu je pak práce v samotném programu Adobe Premiere.
detail kurzu

Affinity

Affinity Photo – základní kurz od 6 590,00 Kč

AF01
Affinity Photo patří mezi novou generaci programů na profesionální úpravu fotografií. Je povedenou náhradou Photoshopu za zlomek jeho ceny. Program je vhodný pro úpravu fotografií včetně RAW formátu, vytváření fotomontáží a digitální malbu. Překvapí moderním designem a intuitivním prostředím. Pro vstup na kurz je požadovaná znalost základů práce s operačním systémem Windows.
detail kurzu

Affinity Designer – základní kurz od 6 890,00 Kč

AF02
Affinity Designer je profesionální grafický editor, který je určen k tvorbě a editaci vektorové grafiky. Samozřejmostí je celé řada grafických efektů, práce s objekty, podpora práce s vrstvami a mnoho dalšího. Je adekvátní alternativou za cenově o mnoho náročnější Adobe Illustrator. Pro vstup na kurz je požadovaná znalost základů práce s operačním systémem Windows.
detail kurzu

Affinity Publisher – základní kurz od 7 490,00 Kč

AF03
Pro vytváření časopisů, katalogů, knih, ale také propagačních letáků, je vhodné používat sázecí programy. Affinity Publisher mezi ně patří. Překvapí vás moderním designem, intuitivním prostředím a nízkou cenou. Pro vstup na kurz je požadovaná znalost základů práce s operačním systémem Windows.
detail kurzu

Ostatní kurzy grafických programů

Adobe Acrobat (tvorba PDF dokumentů) – certifikovaný základní kurz od 4 680,00 Kč

GA12
Školení tvorby a úprav PDF dokumentů pomocí profesionálního nástroje Adobe Acrobat je zaměřeno na všechny uživatele, kteří potřebují efektivně předávat a upravovat dokumenty ve formátu PDF. PDF je totiž určeno nejen pro tisk, ale i použití na internetu, aby byly dokumenty předány v konečné podobě a zobrazovaly se stejně nezávisle na platformě. Účastníci se naučí pracovat s komentáři, formuláři, úpravou grafiky a textu. Součástí kurzu jsou i možnosti zabezpečení a elektronické podpisy.
detail kurzu

Základní jednodenní certifikovaný kurz Adobe Acrobat – tvorba PDF dokumentů od 2 590,00 Kč

GA20
Vytváření PDF dokumentů je nezbytné pro mnoho profesí.  Profesionální nástroj Adobe Acrobat umožňuje dokumenty přetvářet na konečné a nezměnitelné. PDF je určeno nejen pro tisk, ale i pro použití na internetu.
detail kurzu

Pokročilý jednodenní certifikovaný kurz Adobe Acrobat – úprava PDF dokumentů od 3 090,00 Kč

GA21
Školení úprav PDF dokumentů pomocí profesionálního nástroje Adobe Acrobat je zaměřeno na efektivní práci s PDF dokumenty a jejich úpravu. PDF je totiž určeno nejen pro tisk, ale i použití na internetu. Účastníci se naučí pracovat s komentáři, formuláři, úpravou grafiky a textu. Součástí kurzu jsou i možnosti zabezpečení a elektronické podpisy.
detail kurzu

Úpravy fotografií

Zoner Photo Studio – základní kurz od 1 590,00 Kč

DF17
Naučte se v komplexním kurzu Zoner Photo Studio efektivně pracovat s fotografiemi. Tento český program je mnohem více než jen editor na úpravu fotek. Snadné třídění, úprava i sdílení fotografií – vše, co potřebujete pro práci s Vašimi snímky, najdete v tomto oblíbeném programu na fotky. Program Zoner Photo Studio je rychlý a intuitivní. Fotografie budete umět retušovat, oříznout, doostřit, upravit expozici, kontrast i barvy a další parametry pro dosažení co nejkrásnějších snímků.
detail kurzu

Zoner Photo Studio – kurz pro pokročilé od 1 990,00 Kč

DF18
Naučte se v našem pokročilém kurzu Zoner Photo Studio pracovat s vašimi fotografiemi od pokročilých vylepšení a úprav až po prezentaci a tisk. Software, tvořený z velké části nadšenými fotografy, kteří chápu, co ostatní fotografové potřebují, nabízí vše, co potřebujete. V tomto pokročilém kurzu plném tipů a triků, které se jinde nedočtete, se dozvíte, jak upravit a doladit správně expozici a barvy fotografie. Jak projasníte stíny a vylepšíte kontrast například pomocí křivek a prolínání vrstev. Efektní úpravy budete nyní umět provést selektivně na vybraných částech snímků pomocí výběrů a masky. Umělecké úpravy pak budete umět vytvořit pomocí vrstvení snímků.
detail kurzu

Workshopy grafiky

Adobe Photoshop workshop – kurz praktického využití aneb procvičování dělá mistra od 2 290,00 Kč

GA23
Teoreticky práci v Adobe Photoshopu zvládáte, ale při praktických pokusech o profesionální práci narážíte na překážky a nemáte jistotu pravého grafického mistra?  Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Jedno takové grafické cvičiště Adobe Photoshopu čeká spolu s lektorem v našem školicím středisku, až Vás bude moci připravit na kariéru grafika ...  
detail kurzu

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky