DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Kurzy Microsoft Office

Kurzy Microsoft Office

Hledáte kurz programů Microsoft pro jednotlivce nebo pracovní tým? Vyberte si školení od přední vzdělávací společnosti v České republice.

Vyberte pobočku

Individuální výuka

Individuální kurz od 5 400,00 Kč

IK01
Pokud vám obsahově nevyhovuje žádný z nabízených kurzů, potřebujete řešit konkrétní problém nebo prostě jen preferujete být na kurzu sám, pak je pro vás individuální výuka správnou volbou. Čas i obsah kurzu přizpůsobíme vašim požadavkům a možnostem. Lektor se s vámi zaměří na konkrétní zadání, kterým se zabýváte například v práci a potřebujete s ním pomoci nebo najít lepší způsob řešení. Za kratší čas se tak naučíte mnohem víc a veškeré rady a tipy budou uzpůsobeny vaší situaci. Přečtěte si o dalších výhodách individuální výuky. Cena Od 5 400 Kč (bez DPH) / 3 hodiny kurzu. Každá další hodina od 1 800 Kč (bez DPH). Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

On-line komunikace

Jak na aplikaci MS Teams – On-line komunikace a spolupráce od 1 990,00 Kč

TM01
Teams je moderní komunikační nástroj, který umožňuje efektivní spolupráci v týmu, plánování a organizaci videokonferencí, meetingů a jiných on-line komunikačních aktivit. Jedná se o produkt společnosti Microsoft, která garantuje maximální bezpečnost jeho používání. Kurz je zaměřen na ovládání aplikace MS Teams z uživatelského pohledu a obsahuje řadu tipů pro její pohodlné a efektivní využívání. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Excel

Nevíte jakou úroveň vybrat? OTESTUJTE SI SVÉ ZNALOSTI

Microsoft Excel – základní kurz od 2 632,00 Kč

A003
Seznamte se s širokou škálou možností práce s čísly, tvorbou tabulek i grafů v programu MS Excel. Uživatelská znalost editoru vám pomůže v osobním a hlavně profesním životě. Zvládnete výpočty bez použití kalkulačky, zpracovávat tabulky k rodinným financím, firemním seznamům nebo kalkulaci obchodních nabídek a následně z nich vytvářet vizuálně atraktivní a přehledné grafy. Prezentace vašich výsledků se posune na profesionální úroveň. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Excel – pro mírně pokročilé od 3 231,00 Kč

A030
Poznejte možnosti, jak si urychlit, zjednodušit a zautomatizovat práci s větším množstvím dat i obsáhlými databázemi. Znalost výpočtů, vnořených funkcí, možností vzájemného propojování více tabulek a přidělování jejich uživatelům různých práv ušetří váš čas strávený v programu až o desítky minut denně. Profesionální grafy zase pomohou přehledné prezentaci vašich výsledků. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Excel – pro pokročilé od 3 411,00 Kč

A031
Protože se v programu MS Excel pohybujete už téměř jako ryba ve vodě, zaměříte se v kurzu převážně na tipy a vychytávky v podobě praktických nástrojů pro jednoduchou a efektivní práci. Poznáte pravidla pro seznamy k řazení a třídění dat a způsoby rychlého vyhledávání dat v obsáhlých datech díky správnému filtrování. Neposlední řadě zjistíte, jak jednoduše lze pracovat s unikátním nástrojem kontingenční tabulkou a jak ji maximálně využít pro své potřeby. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Excel – kurz pro experty od 4 221,00 Kč

A032
Běžná uživatelská znalost programu i jeho pokročilé funkce jsou vám dobře známé? Pak je čas začít Excel využívat na profesionální úrovni, třeba pro vytvoření a nastavení firemních procesů. Poznáte sofistikované a logické možnostmi pro stavbu pokročilých šablon, práci s externími databázemi a automatizaci procesů. Kurz neobsahuje programování a editaci kódu VBA.
detail kurzu

Microsoft Excel – specializované kurzy

Microsoft Excel – makra pro uživatele od 3 490,00 Kč

A042
Pokud v Excelu provádíte pravidelně dokola stále stejné operace, je pro vás tento kurz ideální. Zjistíte, jak velkou část práce zautomatizovat a nechat program ať vše provede za vás. Díky tomu ušetříte drahocenné minuty svého času. Školení je zaměřeno na osvojení praktických postupů a principů při zaznamenávání maker. Na školení se nemusíte obávat složitého programování a kurz tedy zvládne každý pokročilejší uživatel programu. Pro složitější programování využijte kurz Microsoft Excel – programování ve VBA I.
detail kurzu

Microsoft Excel – kurz programování ve VBA I. od 10 161,00 Kč

A035
Využijte Excel k vytvoření vlastního programu, který zautomatizuje všechny vaše rutinní úkoly. Programování se může začátečníkovi zdát jako velmi komplikované. Možná si kladete otázku: "Kde a jak začít?". Teorie je sice důležitá, my ale preferujeme praxi, a tak si v kurzu vše vyzkoušíte na řadě jednoduchých a praktických úkolů. Po těchto základů už budete jen sedět a sledovat, jak za vás Excel udělá tabulku třeba i s grafem úplně sám. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Excel – kurz programování ve VBA II. od 7 990,00 Kč

A036
Už jste poznali, jak mohou být makra kouzelná? Vytváříte si vlastní makra, ale zdá se vám vaše programování tak trochu chaotické? Naučte se využívat principů objektového programování. S objektovým přístupem zvládnete vytvářet mnohem větší projekty, ve kterých se jen tak neztratíte a budete schopni je neustále rozšiřovat. Zjistíte, jak správně využívat Class a List moduly a jak vytvořit pohodlné uživatelské rozhraní, které k profesionálním makrům patří. Podle vašeho zájmu také nahlédneme do možností programování za hranicemi programu Excel. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Kontingenční tabulky v MS Excel od 1 390,00 Kč

KT1
Všichni o ni mluví, ale málokdo s ní umí pracovat. Řeč je o Kontingenční tabulce. Její znalost ulehčí a urychlí práci téměř na každé pozici. Kontingenční tabulka je interaktivní tabulkou, která rychle kombinuje a porovnává velká množství dat. Lze v ní zobrazit podrobná data oblastí, které vás zajímají. Přesvědčte se, že kontingenční tabulka dokáže pomoct i vám a s pochopením principů je její používání jednoduché. V kurzu se ji naučíte spolehlivě používat díky několika praktickým cvičením. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Excel – manažerská analýza tabulek od 5 990,00 Kč

A033
Pokud pracujete s větším množstvím dat, dostáváte se časem k problémům, jak data spravovat a analyzovat. Zvláště manažeři potřebují rychle získat potřebné informace ve vhodné podobě k rozhodovací činnosti či přehledu. V kurzu si práci s objemnými daty osvojíte na praktických příkladech s použitím vzorových databází různých formátů podporovaných standardními ovladači ODBC pro Excel. Poznáte unikátní nástroj, je-li dat na použití Kontingenčních tabulek v Excelu příliš mnoho.
detail kurzu

MS Excel pro účetní a daňové poradce I od 2 990,00 Kč

A040
Získejte praktické znalosti a dovednosti v MS Excel pro účetní i klasickou kancelářskou praxi. Auditoři, daňoví poradci a další pracovníci ekonomických profesí ve specificky zaměřeném semináři poznají možnosti, jak si urychlit, zjednodušit a zautomatizovat svoji každodenní práci. Při výuce je osnova přizpůsobena individuálním potřebám a úrovni posluchačů.
detail kurzu

MS Excel pro účetní a daňové poradce II od 2 990,00 Kč

A040B
V návaznosti na úspěch specificky zaměřeného semináře pro účetní a daňové poradce, pokračujeme navazujícím kurzem s pokročilejším obsahem. Praxí je ověřeno, že hlubší znalosti MS Excelu, ušetří účetním a pracovníkům ekonomických profesí běžně i hodinu týdně. Kurz je tedy orientovaný na vyspělé funkce automatizující práci. Při výuce je osnova přizpůsobena individuálním potřebám a úrovni posluchačů.
detail kurzu

Microsoft Excel – vzorce, funkce a podmíněné formátování od 2 990,00 Kč

IO04
Jste mírně pokročilým uživatelem Excelu a chcete se dozvědět více o výpočtech v tomto ptogramu? Pak je tento kurz určen přímo vám! V intenzivním kurzu ovládnete všechny nástroje, praktické funkce a vychytávky programu Microsoft Excel, které vám pomohou rychle provádět přehledné výpočty z dat, upravovat je a minimalizovat množství mezikroků. Kurz je vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Business Intelligence

Analýza dat pomocí doplňků Power v MS Excel od 6 590,00 Kč

EP1
Analyzujete a zpracováváte data z více zdrojových tabulek naráz a přemýšlíte, jak z nich udělat jednu přehlednou kontingenční tabulku? Pomocí datového modelu Power Pivot, který nabízí program Microsoft Excel, to zvládnete. Datový model slouží jako tzv. míchačka, do které vložíte všechna data ze zdrojových tabulek, definujete jim vzájemné vazby, míry, hierarchii a další a on vám naservíruje kontingenční tabulku, kde si již snadno vyfiltrujete data do vašich pravidelných reportů. Zpracováváte-li data z různých systémů jistě jste narazili na problém jejich obtížného párování. Pomocí doplňku Power Query, který taktéž nabízí program MS Excel, zvládnete data transformovat do jednotného formátu a připravit je tak na následné použití v datovém modelu. V kurzu získáte přehled o možnostech zpracování dat v Excelu s využitím aplikací Power Pivot, Power Query. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Power BI Desktop – základní kurz od 7 990,00 Kč

PB1
Microsoft Power BI je balíček produktů Microsoft Power BI Desktop, Microsoft Power BI Service a Microsoft Power BI Mobile.  Nabízí prostředí pro přehlednou, graficky atraktivní a dynamickou analýzu dat připravenou k následnému sdílení a reportování. Aplikace Microsoft Power BI Desktop je volně dostupná a poskytuje veškerý komfort pro přípravu a zpracování dat. Obsahuje datový model, jehož data přetváří v živé grafy. Pokud tedy potřebujete průběžně sledovat výkon v produkci závodů nebo evidovat vývoj objednávek z e-shopu, či zaznamenávat změny teplot v čase na jednotlivých meteo stanicích, pak funkce aplikace Power BI Desktop oceníte. Celý proces vám navíc umožní zcela zautomatizovat. Microsoft Power BI Service se spouští v cloudu a umožňuje bezpečné a jednoduché sdílení a přehledné reportování dat bez přístupu a nežádoucího ovlivňování zdrojových souborů. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Word

Nevíte jakou úroveň vybrat? OTESTUJTE SI SVÉ ZNALOSTI

Microsoft Word – základní kurz od 3 290,00 Kč

A002
Program Microsoft Word dokáže potrápit. Když ale pochopíte princip jeho fungování, stane se vaším oblíbeným pomocníkem při vytváření profesionálních dokumentů. Po absolvování našeho kurzu zvládnete hravě tvořit dokumenty s reprezentativním vzhledem obsahující atraktivní prvky jako jsou například tabulky, grafy nebo textová pole. To vše bez zdlouhavého nastavování a trapasů s formátováním. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Word – kurz pro pokročilé od 3 790,00 Kč

A020
Přestaňte používat počítač jako drahý psací stroj a začněte využívat možnosti textového editoru Microsoft Word naplno. Pomůže vám v tom náš pokročilý kurz zaměřený na ovládání Wordu. Naučíte se mít vše, co v tomto textovém editoru děláte, pod kontrolou a nepřekvapí vás již žádné nepředvídatelné výsledky. Zautomatizujete svou práci s dokumentem a ušetříte si čas. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Word – kurz pro experty od 3 990,00 Kč

A021
Tvořte a spravujte vzorové dokumenty tak, aby byly v souladu s jednotnou korporátní identitou díky šablonám. Ty pak napojíte na potřebné dokumenty a aktualizujete tak jejich styly. Zvládnete vytvářet vlastní motivy a sady stylů, které aplikujete na nové i stávající dokumenty. Seznámíte se s možnostmi pokročilé práce s oddíly, používáním výkonových polí, formulářů a maker pro zjednodušení a zrychlení práce. Díky kurzu si zdokonalíte svoji práci nad rámec běžných pokročilých postupů. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Access

MS Access – úvod do světa databází od 4 690,00 Kč

A061
Nahlédněte do světa databází a vytvořte si základní představu o databázové aplikaci. MS Access primárně slouží k hromadné manipulaci s daty, jak ve smyslu analýzy dat, tak jejich modifikace. Můžete ho použít ke správě kontaktů, zaznamenávání výdajů, sledování problémů, ale třeba i pro tvorbu menšího podnikového informačního systému. Jeho funkčnost oceníte při nasazení do malých projektů, ale uplatnění má i ve zdravotnictví či velkých firmách. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

MS Access – návrh a tvorba vlastní databáze od 4 890,00 Kč

A062
Rozhodli jste se pro evidenci vašich dat použít databázovou aplikaci? Potřebujete data analyzovat a provést správný návrh struktur tabulek? Pak je tento kurz určen právě Vám! Naučíme vás, jak tabulky správně navrhnout, jak je efektivně relačně propojit a pomocí jakých databázových objektů je obsluhovat. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Access – kurz pro pokročilé od 5 290,00 Kč

A045
Mnoho lidí dnes pracuje s velkým množstvím dat. Umět data uložit ve správné podobě a později je dohledat, nebo si z nich vypočítat souhrny, je nezbytná dovednost pro rychlou a efektivní práci. V pokročilém kurzu MS Access si prohloubíte znalosti potřebné k tvorbě databází se složitějším schématem. Podíváte se na méně známé vlastnosti databázových objektů, ukážete si možnosti řešení složitějších relací. Na formulářích se zaměříte na ovládací prvky a jejich obsluhování. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Outlook

Microsoft Outlook – základní kurz od 2 190,00 Kč

A005
Zvládněte práci s nástroji v programu MS Outlook, díky kterým budete rychle a efektivně komunikovat, spravovat váš pracovní i osobní čas. V kurzu se dozvíte, jak bravurně zvládnout desítky emailů denně, některé s přílohami, jiné s vykřičníkem a co dělat, když přijde žádost o schůzku. Poznáte princip a výhody používání kalendáře tak, aby kolegové a nadřízení měli on-line přehled, kdy máte opravdu volno a kdy jste pracovně zaneprázdněni. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Outlook – pokročilý kurz od 2 590,00 Kč

A050
Přesvědčte se, že MS Outlook není pouze mail a kalendář, ale také aplikace pro Time Management. Poznejte jeho možnosti pro plánování schůzek, správu kontaktů, sledování úkolů a týmovou komunikaci uvnitř firmy. Ukážeme vám ověřené postupy, jak archivovat svá data, delegovat na kolegy vybraná oprávnění a především, jak zrychlit práci s emaily díky automatizaci úkonů. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft PowerPoint

Nevíte jakou úroveň vybrat? OTESTUJTE SI SVÉ ZNALOSTI

Microsoft PowerPoint – základní kurz od 2 190,00 Kč

A006
Využívejte program Microsoft PowerPoint pro vytváření poutavých a profesionálních prezentací, které vás, vaši práci nebo vaši firmu budou reprezentovat a stanou se podporou pro dosažení komunikovaného cíle. Pomocí šablon, které jsou již vestavěny (a další se dají stáhnout či zakoupit na internetu), v kombinaci s motivy a rychlými styly objektů, sami a hravě zvládnete prezentaci sestavit. Na konci kurzu MS PowerPoint pro začátečníky se pro vás stane tento program intuitivním pomocníkem. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft PowerPoint – kurz pro pokročilé od 2 590,00 Kč

A060
Nástroj Microsoft PowerPoint vám poslouží pro vytváření profesionálních a strhujících prezentací, které vtáhnou posluchače do děje a oživí váš výklad. Vaše přednášky, výuka, firemní jednání, prezentace produktů nebo výsledků práce se stane zážitkem pro každého zúčastněného. Interaktivní prvky, vytvoření komplexního vizuálního stylu, možnosti strukturování a snadná editace i těch nejrozsáhlejších prezentací je jen minimum toho, co vás v kurzu ohromí. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Project

Microsoft Project – základní kurz od 6 290,00 Kč

A007
Plánujte efektivně a realizujte jakýkoliv projekt, bez ohledu na předchozí zkušenosti s problematikou projektového plánování. Základní znalost programu Microsoft Project vám umožní rychle sestavit projekt, naplánovat jeho zdroje a náklady. Dozvíte se, jak daný projekt řídit a dokumentovat, tedy využívat program pro plánování a řízení reálných projektů. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft 365

Začněte s Microsoft 365 – základní kurz od 2 590,00 Kč

A365
Zjistěte, jak pohodlně pracovat odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení. Díky možnostem, které nabízí Microsoft 365 (dříve Office 365), budete mít vždy přístup ke svým souborům, sdílet je a spolupracovat na nich s dalšími členy malých i velkých skupin v téže čase. Zjednodušuje vzdálenou komunikaci a přináší spoustu výhod pro komfortní práci z domu, vzdálené řízení, koordinaci týmu a věrnou simulaci reálného pracovního prostředí. Usnadňuje fungování v soukromém i veřejném sektoru v rámci rostoucího trendu práce na dálku. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Začněte s SharePointem od 2 390,00 Kč

A360
SharePoint je webová platforma určená pro provoz intranetu, webového portálu či podnikové sociální sítě. Jejím cílem je usnadnění spolupráce mezi zaměstnanci pomocí aplikací a nástrojů umožňujících spravovat dokumenty, sdílet a vyhledávat informace, navrhovat a řídit pracovní postupy, vytvářet webové stránky, aplikace s automatizovanými procesy nad dokumenty a položkami seznamu a mnoho dalšího. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft OneNote – efektivní využití od 1 390,00 Kč

A017
Používáte běžně produkty MS Office jako Word a Excel, Outlook, ale do OneNote jste ještě nezabrousili? Nevadí, náš kurz vás seznámí se všemi možnostmi této užitečné aplikace, která již neoddělitelně patří ke kancelářskému balíku MS Office. Tvořte si poznámky pro jakoukoliv příležitost, ať už je to plánování práce, dovolené, poznámky k zadaným úkolům, shromažďování nejrůznějších typů informací. Sdílejte poznámky mezi zařízeními i mezi kolegy či členy rodiny. Vkládejte do poznámek kresby, rukopis, tabulky, schémata, videa či zvukové poznámky. Využijte efektivního propojení s programem Outlook. Stránky jsou verzované, je tedy možnost vrátit se k tomu, co jste již dříve smazali nebo změnili.OneNote se dá efektivně využít i pro potřeby školství. Může výrazně rozšířit možnosti MS Teams a usnadnit prezenční i distanční výuku. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Windows

Windows 10 – pro běžného uživatele od 2 590,00 Kč

MW01
Seznamte se s fungováním a prací ve Windows 10. Poznáte všechny možnosti, které tento systém nabízí, základní i pokročilejší funkce. Objevíte spoustu vychytávek a triků pro urychlení a zautomatizování běžných činností, které v počítači provádíte a mohou vám ulehčit a zpříjemnit běžnou práci. Po kurzu si ušetříte i několik desítek kliknutí myší denně. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Microsoft Visio

Microsoft Visio – základní kurz od 5 690,00 Kč

A008
Školení Microsoft Visio představuje program pro snadné vytvoření vývojových diagramů, organizační struktury, mapy webů a databází, prostorové a stavební plány, projektové podklady a další technická nebo obchodní schémata a diagramy, které lze snadno předat kolegům, klientům nebo obchodním partnerům. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

MS Excel – otázky pro rozřazovací test

Nevíte, kterou úroveň Excelu si vybrat? Vyplňte prosím následující rozřazovací test.

1) Rozhodněte na základě obrázku o správnosti tvrzení:

2) Na základě zobrazeného výřezu rozhodněte, které tvrzení platí:

3) Jakou číselnou hodnotu má aktivní buňka s adresou H2, viz obrázek?

4) Pokud vzorec zapsaný v buňce B1 zkopírujeme do buňky B2, bude v buňce zobrazena hodnota, viz obrázek:

5) Jaká bude výsledná hodnota buňky, pokud do ní vložíme zobrazený vzorec?

6) Pokud se v buňce namísto její hodnoty zobrazí:

7) Zobrazené příkazové tlačítko umožňuje:

8) Pokud vytvoříme záhlaví a zápatí stránky, bude zobrazeno na:

9) Který z uvedených vzorců pro buňku D2 je správný, pokud jej budeme rozšiřovat do všech podbarvených buněk, viz obrázek

10) Zobrazené příkazové tlačítko umožňuje:

11) K čemu slouží označený příkaz v zobrazeném panelu nástrojů rychlého přístupu?

12) Pokud zvolíme příkaz Tisk bude vytištěn:

13) Pokud chceme na základě naměřených teplot vložit na list graf, který zobrazí vývoj ranních, poledních, večerních a nočních teplot v průběhu týdne, vybereme data z oblasti, viz obrázek:

14) Jaká hodnota se zobrazí v buňce E2, pokud do ní zkopírujeme vzorec z buňky E1, viz obrázek?

15) Z kolika buněk bude vypočten aritmetický průměr, pokud je v buňce zadán tento vzorec, viz obrázek?

16) Výsledná hodnota v aktivní buňce bude po zadání zobrazeného vzorce rovna součtu buněk:

17) Na základě obrázku zvolte správné tvrzení:

18) Jaká hodnota bude výsledkem funkce zadané v buňce, viz obrázek?

19) Po zadání funkce (viz obrázek) bude v buňce C2 zobrazena hodnota:

20) Název Sazba_DPH (viz obrázek) je definován pro:

MS Word - otázky pro rozřazovací test

Váháte, do kterého z nabízených kurzů se zařadit. Rozhodnutí vám usnadní tento krátký test!

1) Rozhodněte na základě obrázku o formátování aktivního odstavce:

2) Zobrazený text je:

3) Určete počet odstavců v zobrazeném textu:

4) Dle zobrazeného stavového řádku platí:

5) Jakým způsobem zajistíme, aby v zobrazeném textu nezůstala osamoceně předložka v na konci řádku:

6) Na základě obrázku zvolte správné tvrzení o formátování aktivního odstavce:

7) Zobrazený znak je:

8) Které z uvedených způsobů zobrazení dokumentu použijete pro úpravu záhlaví a zápatí dokumentu:

9) Pokud potřebujeme odsadit dva odstavce od sebe tak, aby mezi nimi byla 12b. mezera, viz obrázek, použijeme:

10) Zobrazené příkazové tlačítko umožňuje:

11) Pokud chceme zajistit přechod kurzoru na následující stranu dokumentu, použijeme:

12) Pokud potřebujeme umístit vedle textu obrázek tak, jak je zobrazeno:

13) Která z uvedených operací zajistí, aby v dokumentu se stránkami orientovanými na výšku byla jedna strana orientována na šířku:

Pro formátování zobrazeného textu využijeme nástroj:

15) Ve kterém případě se neobejdeme bez použití stylů?

16) K čemu lze využít zobrazenou tabulátorovou zarážku:

17) Zobrazený příkaz nám neumožňuje:

18) Nástroj, pomocí něhož lze kopírovat styly z jednoho dokumentu do druhého, se nazývá:

19) Pokud má být v záhlaví dokumentu zobrazen text příslušného odstavce se stylem např. Nadpis 1 (viz obrázek), pak:

20) Lze v tabulce aplikace MS Word provést výpočet potřebného součtu hodnot?

MS PowerPoint - rozřazovací test

Volbu vhodné pokročilosti kurzu Vám usnadní následující rozřazovací test. Hurá do toho!

Lze snímku vloženému do prezentace změnit jeho rozložení?

Na základě obrázku rozhodněte o správnosti tvrzení:

Na základě obrázku rozhodněte, jaká akce proběhne po stisku klávesy Delete:

Prezentace je zobrazena:

Jakým způsobem lze nastavit v rámci jedné prezentace orientaci některých snímků na šířku a některých na výšku?

Jakým nástrojem lze docílit následujícího zobrazení na snímku prezentace?

Jak můžeme u dvou vložených obrazců, viz obrázek, zajistit zobrazení celého sluníčka, aniž bychom jej posunuli?

Můžeme již hotové prezentaci změnit šablonu, na základě které byla vytvořena?

Pro zdobený text a přidávání textových efektů použijeme příkaz:

Jakým způsobem můžeme zajistit zobrazení nadpisu v režimu předvádění postupně po jednotlivých písmenech:

Jakým způsobem zajistíme, aby se vložený obrázek objevil na každém snímku prezentace?

Vyberte správné tvrzení na základě obrázku:

Hypertextové odkazy vložené na snímky prezentace mohou odkazovat:

Prezentace je nyní zobrazena:

Pokud zvolíme na kartě Přechody některý přechod na snímek, je automaticky tento přechod použit pro všechny snímky prezentace:

Zobrazit dva snímky téže prezentace vedle sebe a upravovat je, můžeme:

Lze sledovat na monitoru současně vedle sebe dvě prezentace v režimu předvádění?

Stejný animační efekt pro nadpisy několika snímků zajistíme:

Lze na snímek prezentace vložit text pořízený v aplikaci Word, aniž bychom porušili formátování?

Můžeme přidat obrázku na snímku prezentace více animačních efektů?

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů