DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Kurzy Soft Skills

Kurzy Soft Skills

Chcete se stále zdokonalovat, rozvíjet svůj potenciál nebo vašich zaměstnanců? Ano? Právě pro Vás jsme připravili nabídku kurzů měkkých dovedností NICOM.

Vyberte pobočku

Individuální výuka

Individuální kurz od 5 400,00 Kč

IK01
Pokud vám obsahově nevyhovuje žádný z nabízených kurzů, potřebujete řešit konkrétní problém nebo prostě jen preferujete být na kurzu sám, pak je pro vás individuální výuka správnou volbou. Čas i obsah kurzu přizpůsobíme vašim požadavkům a možnostem. Lektor se s vámi zaměří na konkrétní zadání, kterým se zabýváte například v práci a potřebujete s ním pomoci nebo najít lepší způsob řešení. Za kratší čas se tak naučíte mnohem víc a veškeré rady a tipy budou uzpůsobeny vaší situaci. Přečtěte si o dalších výhodách individuální výuky. Cena Od 5 400 Kč (bez DPH) / 3 hodiny kurzu. Každá další hodina od 1 800 Kč (bez DPH). Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Obchodní a komunikační dovednosti

Základy komunikace nejen pro ajťáky od 5 990,00 Kč

ZK02
Opusťte na okamžik svět nul a jedniček a vstupte do světa milionů a bilionů. Ano, do světa byznysu. Komunikace mezi IT oddělením a obchodním oddělením je velkou výzvou. Lidé z IT bývají spíše introvertní a preferují elektronickou komunikaci. Lidé z byznysu jsou naopak extrovertní a mají rádi osobní setkání face-to-face. Naučte se komunikovat se CEO, CFO a dalšími business animals.
detail kurzu

Kurz asertivity pro sebevědomé žití od 5 990,00 Kč

SN102
Kdo si ke mně může co dovolit? A co si mohu dovolit já? Náš současný svět se potýká buď s nedostatkem sebevědomí a nebo s jeho přemírou. Žijeme v hierarchických systémech a bojíme se projevit, abychom nedostali přes prsty. Pojďte si uvědomit kým jste a proč tu jste. Začněte pracovat na svém asertivním sebeprosazování se. Máte k tomu mnoho nástrojů. Jedním z nich je zcela jistě právě asertivita… Žijte!
detail kurzu

Kurz úspěšné komunikace od 5 990,00 Kč

SN103
Hlavním tématem kurzu je zvládání obtížných situací v komunikaci. Vše probíhá formou gamifikovaného prožitkového workshopu, kde kombinujeme aktuální vědecké poznatky, modelové situace, simulační hry a koučovací facilitační techniky pro přenos do konkrétního prostředí. Vezmeme vás rovnou do akce a vše co se dozvíte, si také vyzkoušíte! Můžete tak v bezpečném prostoru zlepšit své komunikační dovednosti a dostat ze sebe nečekané. Vše vás bude navíc bavit. Máte odvahu do toho jít?
detail kurzu

Obchodní jednání od 9 990,00 Kč

SN101
Na kurzu se naučíte zapracovat na způsobu své komunikace a řeči těla. Naučíte se správné argumentaci a vyjednávání.
detail kurzu

Argumentace a vyjednávání od 5 990,00 Kč

AV01
Komunikace mezi stranami s odlišnými či přímo protichůdnými zájmy bývá velkou výzvou. Obecně lidé bývají spíše naučení používat neefektivní metody nátlaku a strachu pro dosažení krátkodobých cílů. Naučte se překročit tento limit, komunikovat profesionálně a dosahovat win-win řešení s dlouhodobou perspektivou úspěchu. Neexistuje nevyvratitelné tvrzení, každá věc se dá argumentačně podpořit i argumentačně popřít. My vám ukážeme, jak na to.
detail kurzu

Kurz prezentace pro pokročilé – vyprávějte své příběhy poutavě od 5 900,00 Kč

SN99
Za devatero horami a devatero řekami bylo jedno malé království, jehož král chtěl lépe mluvit se svým lidem. Jenže to nebylo království, ale firma a nebyl to král, ale vedoucí, který dostal za úkol představit svým kolegům nový projekt.    Formou příběhů, zábavy a pocitů si v našem semináři projdeme celým procesem prezentování od zadání, přípravy prezentace, veřejného vystoupení až po úspěšné ukončení prezentace. Zažijete spoustu nových situací a naučíte se, jak lépe prezentovat, ať už používáte PowerPoint, flip chart, nebo jen sami sebe.  
detail kurzu

Kurz prezentace s využitím PowerPointu – tipy jak posluchače neuspat, ale zaujmout! od 9 990,00 Kč

SN96
Každá úspěšná prezentace se skládá ze tří částí: příprava, návrh a projev. Připravit si snímky je tedy jen jedna z částí celého procesu. Proto se na tomto kurzu se zaměříme na všechny tři složky a sladíme je do funkčního a úspěšného celku. Budeme tedy trénovat vystupování, práci s hlasem a emocemi i jak zaujmout publikum. Dozvíte se také užitečné tipy a triky pro účinné využívání PowerPointových prezentací.
detail kurzu

On-line komunikace

Jak na aplikaci MS Teams – On-line komunikace a spolupráce od 1 990,00 Kč

TM01
Teams je moderní komunikační nástroj, který umožňuje efektivní spolupráci v týmu, plánování a organizaci videokonferencí, meetingů a jiných on-line komunikačních aktivit. Jedná se o produkt společnosti Microsoft, která garantuje maximální bezpečnost jeho používání. Kurz je zaměřen na ovládání aplikace MS Teams z uživatelského pohledu a obsahuje řadu tipů pro její pohodlné a efektivní využívání. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Úspěšná komunikace on-line od 5 990,00 Kč

UK01
V dnešním on-line světě se mění a vyvíjí podmínky pro úspěšnou komunikaci v osobní i pracovní rovině. Staňte se nejsilnějším komunikačním hráčem každého jednání. Zvládnout komunikaci tak, aby byla efektivní, konstruktivní a díky tomu úspěšná, je základem spokojených vztahů se zákazníky, klienty, kolegy i přáteli. Kurz je propojením on-line a off-line cvičení díky kombinaci on-line nástrojů pro komunikaci, jako je Zoom a MIRO a tréninkem modelových situací, her a koučovacích facilitačních technik pro přenos do konkrétního prostředí. Místo sezení u stolu a sledování Powerpointu se přenesete přímo do akce a vše co se dozvíte, si také vyzkoušíte! Můžete tak v bezpečném prostoru, třeba u vás doma na gauči, zlepšit své komunikační dovednosti, a ještě vás to bude bavit. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Workshopy

Workshop – Myšlenkové mapy v praxi od 5 990,00 Kč

MH02
Myšlenkové mapy vám ukáží cestu, jak skloubit logiku s kreativitou. Díky nim objevíte nové způsoby, jak si uspořádat myšlenky a rozšířit potenciál vaší mysli. Myšlenkové mapy lze využít při naplánování schůzky, podnikání, brainstormingu, plánování dovolené, stěhování, rozdělení povinností v domácnosti nebo třeba pomohou vám či vašim dětem s utříděním probírané látky.
detail kurzu

👍 Manažerské dovednosti

Motivace zaměstnanců od 5 990,00 Kč

SN08
Peníze jsou jen jedním z mnoha nástrojů, které používáme k motivaci. Co ale uznání, status, svoboda, zvědavost a mnoho dalších, které nepoužíváme? Dozvíte se, čím si lidé opravdu přejí být motivováni. Peníze na prvním místě určitě nenajdete. Na kurzu si rozšíříte paletu možných motivačních prostředků a vyzkoušíte si, jak je efektivně zkombinovat, aby fungovaly pro různé role a osobnosti ve vašem prostředí. Vše si osvojíte formou cvičení a prožitků na případech z vaší praxe. Naučíte se namíchat správný motivační koktejl, který bude chutnat každému zaměstnanci. Kurz probíhá formou prožitkového a diskuzního cvičení. Bude zde prostor pro zamyšlení nad aplikací do vlastní praxe.
detail kurzu

Kompetentní manažer od 5 990,00 Kč

KM01
V kurzu zjistíte, co jako manažer či vedoucí můžete udělat pro to, abyste měli výkonné a angažované kolegy ve stabilním týmu. Dosáhnete toho, když budete schopni systematicky zlepšovat prostředí ve firmě, motivovat své kolegy, maximálně využívat jejich silných stránek, připravovat sebe i kolegy na zvládání zátěžových situací, budete v nich přirozenou autoritou, mít důvěru, vliv a odpovědnost. Inspirujete se k rozvoji lidského potenciálu.
detail kurzu

Leadership od 9 990,00 Kč

SN81
Naučte se správně, a hlavně efektivně vést lidi. Prostřednictvím funkčních postupů zvýšíte jejich zájem spolupracovat a předejdete množství konfliktů a nedorozumění. Zbavíte se svazujícího micromanagementu a podpoříte angažovanost ve svém týmu. Vše budete mít možnost aplikovat přímo do vašeho prostředí formou prožitkových cvičení.
detail kurzu

Kmenové vůdcovství od 5 990,00 Kč

SN82
Poznejte, jakou sílu má leadership a dokážete obrátit nefunkční tým ve vysoce výkonný. V zážitkovém workshopu poznáte principy Kmenového vůdcovství, které vychází z toho, jak je pro člověka přirozené být součástí určitého kmene, ať už je to fotbalový klub, vysoká škola, nebo třeba firma. A jak s takovým kmenem pracovat, aby se stal silnějším. Jakou sílu má vize a budování kruhu důvěry v organizaci. Po kurzu zvládnete vybudovat vysoce loajální tým.
detail kurzu

Týmová spolupráce od 9 990,00 Kč

SN83
Rozvíjejte svůj tým, aby fungoval lépe, efektivněji a všechny to bavilo. Zbavte se konfliktů a neustálých nedorozumění, zastavte fluktuaci a zvládněte si udržet schopné lidi. Díky praktickému workshopu to dokážete. S obecnými principy a postupy u nás nenajdete. Budete sami zkoušet, jak různé techniky zkombinovat, tak aby správně fungovaly právě ve vašem prostředí.
detail kurzu

Kurz Inovace pro manažery od stolu v kanceláři od 9 990,00 Kč

SN84
Užijte si vyváženě kreativní, maximálně interaktivní a cíleně praktický kurz. Zábavnou formou aplikujete nejefektivnější kreativní techniky ze současné praxe přímo na svůj problém. Nečekají vás žádné kotrmelce a extrémní věci, abychom otevřeli hlavu nápadům, ale praktikovat to, co můžete dělat v kanceláří přímo od stolu a usnadní to vaši práci.
detail kurzu

Kurz základy brain koučingu od 9 990,00 Kč

SN85
Naučte se ovlivňovat životy lidí kolem vás bez manipulace a současně používat nejnovější poznatky z oblasti neurověd. Začněte koučovat podle přirozených principů fungování mozku. Tento dvoudenní kurz je praktickým návodem k tomu, jak koučovat své lidi přes jejich opravdovou vnitřní motivaci.
detail kurzu

Kurz inspirativní lídr od 5 990,00 Kč

SN86
Jak se stát lídrem? Co k tomu potřebuji? Co mám dělat pro to, aby za mnou lidé šli s radostí? Jak se lídr projevuje a jak má hovořit? Poznejte zásadní role lídra a naučte se sdělit ostatním, proč by za vámi měli jít. Zažijete krátký, ale bezpečný vstup do nekomfortu, díky kterému poznáte to, čemu se říká osobní autorita. Udělejte krok k osobní seberealizaci jako lídr.
detail kurzu

Síla zpětné vazby od 5 990,00 Kč

SN87
Co můžeme zaměstnancům nabídnout, aby od nás neodcházeli, když už je budget na ovoce a permanentky do fitka vyčerpán? Co si mileniál nevygooglí a robot za nás nikdy nebude schopen udělat? Odpovědí je osobní rozvoj. Každý se v životě chce rozvíjet a posouvat, každá firma je studnicí znalostí a dovedností. Otázkou je, umíme je vhodně předat? Během kurzu zjistíte, jak je pro motivaci důležitá zpětná vazba (pozitivní i negativní) a jakou formou ji předávat, aby byla vítaná a efektivní. Osvojíte si základy různých technik při práci s lidmi a budete schopni efektivně komunikovat a předávat své znalosti, ať už svým podřízeným nebo kolegům.
detail kurzu

Efektivní asistentka manažera od 9 990,00 Kč

EA01
Asistentka je aspirant na jedno z nejpodceňovanějších povolání století. Nikdo si nevšimne, co všechno skvělá asistentka dělá, ale jen do doby, než to přestane dělat. Protože pak začíná pracovní apokalypsa. Správná asistentka je multiuniverzální expert na všechno, co musí umět její šéf a ještě víc – projektový management, HR agendy, budgetování, microsoft office master, kreativita, krizové řízení, dotahování, vyjednávání, dokonalá práce s kalendářem a kolizemi termínů. Smyslem práce asistentky je usnadňovat šéfovi život. To zvládne pouze tehdy, když za něj dokáže dělat všechny věci, které pak nemusí řešit on sám. Když ho dokáže téměř stoprocentně zastoupit. Na tomto kurzu si ukážeme, jak na to.
detail kurzu

Projektové a procesní řízení

Kurz projektového řízení – realizujte své plány bez zbytečných problémů od 9 990,00 Kč

SN98
Kurz je zaměřený na téma klasického projektového řízení s ohledem na potřeby a specifika současných firem a prostředí.  Provádí účastníky celým procesem přípravy, realizace a ukončení projektu. Kombinuje výklad teoretických principů s praktickým procvičováním dovedností a sdílením zkušeností a příkladů z praxe. 
detail kurzu

Agilní svět a jeho nástrahy v praxi od 5 990,00 Kč

AG01
Agilní metody řízení jsou dnes hojně implementovány do firem různých odvětví a velikostí. Často je za tím snaha o vyšší efektivitu práce, rychlejší reakci na změny prostředí a nižší provozní náklady. Jak opravdu tento způsob řízení vypadá v praxi  jaké možnosti nabízí vám ukážeme na kurzu a procvičíme na příkladech z praxe. Případ společně vybereme tak, aby pro vás měl největší užitek. Řekneme si také, jak ho aplikovat a na co si dát pozor.
detail kurzu

Základy IT a komunikace s IT světem od 5 990,00 Kč

ZK01
Představuje pro vás svět IT něco nepochopitelného a vzdáleného? Stává se vám, že na poradách nerozumíte kolegům z IT oddělení, a tak se všemu kolem IT raději vyhýbáte? Svět nul a jedniček vůbec není tak komplikovaný, jak vypadá. Přijďte se  tom přesvědčit. V kurzu se seznámíte se základními pojmy a principy. Získáte vhled do informačních technologií a možná se pak i občas zasmějete vtipům vašich kolegů z IT oddělení.
detail kurzu

Projekt, dodávka, řízení změny. Přistupovat klasicky nebo agilně? od 5 990,00 Kč

KA01
Projekty jsou všude kolem nás. Svět se bez nich neobejde. Ať už ten tvrdý businessový, neziskový nebo jakýkoliv jiný, kde je potřeba něco dodat, řídit změnu a reagovat na okolní prostředí. Klasické přístupy k řízení projektů jsou osvědčené a odzkoušené lety používání. V poslední době je trendem agilní přístup jako více flexibilní alternativa. Co znamená vodopád, čím se vyznačuje, jak se používá? A jak je to s agilním přístupem? Jaký je mezi přístupy rozdíl a kdy který zvolit? To je předmětem tohoto kurzu.
detail kurzu

Osobnostní rozvoj

Zdravá firma od 5 990,00 Kč

NZF
Co si pod pojmem zdravá firma představit? Dá se poznat taková firma na první pohled? Hodnota zdraví je univerzální. Spojuje. Je to hodnota, které rozumí všichni – akcionáři, manažeři, řadoví zaměstnanci, jejich rodiny. Zdraví firmy ovlivňuje nejen ekonomický vývoj a byznys firmy. S osmihodinovou pracovní dobou stráví člověk 2 000 hodin ročně v zaměstnání. Za přibližně 40 let produktivního věku to je okolo 80 000 hodin. V jakém prostředí trávíte tento životní čas vy? A v jakém byste jej rádi trávili?
detail kurzu

Osobnostní typologie aneb jak lépe poznat sebe a pochopit své okolí od 5 990,00 Kč

OZ0
Stává se vám, že vaše jednání vyvolá v druhých reakce, které jste nechtěli? Že vás vaši přátelé a kolegové nechápou, i když váš pohled na věc je přeci úplně jasný a logický? Každý se na svět dívá z jiného úhlu a používá různé strategie při rozhodování a jednání. Díky kurzu poznáte ty své a zároveň pochopíte přístup druhých. Budete schopni lépe chápat jednání ostatních, efektivně s nimi komunikovat a předcházet konfliktům.
detail kurzu

Kurz Mindfulness – Jak čelit stresu od 3 990,00 Kč

MDFLS1
Mindfulness – schopnost jasněji vnímat přítomnost a vše, co se v ní odehrává a zdokonalování této schopnosti. Rozvoj uvědomění vám pomůže být všímavější vůči tomu, co zažíváte a zároveň mít od těchto událostí „psychický odstup“ – tedy být jimi méně často a méně intenzivně ovlivňován/a. Principem mindfulness není měnit okamžitý prožitek, nýbrž pouze pozorovat a vnímat v jakých okolnostech se právě nacházíme a jak tyto okolnosti působí na naši psychiku. Uvědomění nám zpravidla nabízí širší spektrum možností v každé situaci a zvyšuje šanci ke správnému jednání.
detail kurzu

Kurz rozvoje emoční inteligence – nechte spolupracovat IQ s Vaším EQ od 9 990,00 Kč

SN97
  Aktuální vědecké poznatky ukazují, že na pracovní výkon má z více než 2/3 vliv naše emoční naladění a schopnost zvládat a využívat své emoce, a to dokonce i v technických odvětvích. S pomocí emoční inteligence můžete zlepšit spokojenost svou i svých zaměstnanců, týmovou spolupráci, kreativní a inovativní myšlení a celkově tak napomoci vytvořit lepší organizaci.
detail kurzu

Offline and happy – hledání spokojenosti v online době od 5 990,00 Kč

OH01
Kde se bere ta posedlost být online 24/7? Víte, že hodně z nás žije své paralelní online životy? Že 80 % z nás chodí spát a vstává s telefonem? A že je to návykové? Jak se této závislosti zbavit nebo jí předejít? Odpovědi najdeme společně. Kurz není o tom, jak si vypnout oznámení a že se máme telefonů zbavit úplně. Cílem je umět mobil používat tak, že my ovládáme jeho, nikoliv on nás. Jde o přesah, díky kterému se na okamžik zastavíte a zamyslíte se nad svým vlastním příběhem. A také vás třeba inspiruje ke změnám, které povedou ke zlepšení vašeho života.
detail kurzu

Mindset – jak rozvíjet otevřené myšlení od 5 990,00 Kč

OM01
V mnoha situacích, organizacích a vztazích s druhými narážíme na to, že prý něco nejde. Když se v práci, projektu, nebo týmu něco nepodaří, často zažíváme obrovské diskuze o tom, co je špatně, kdo za to může a lži o tom, jak se to mohlo stát. Situace však z pozice pozorovatele nejsou ani dobré, ani špatné, záleží jen na nás, jak vnímáme, co se děje. Potřebujeme zůstat zaměření na společný cíl a hodnoty, na kterých vzájemně stavíme, respektovat chyby, jako nedílnou součást růstu. Otázka spokojenosti je volba, nikoliv dar. To, co může být pro jednoho důkaz selhání, je pro druhého motivující výzva. Rozdíl je v našem myšlení.
detail kurzu

Offline and happy – Produktivita a time management v online době od 5 990,00 Kč

OH02
Máte toho hodně, nestíháte a úkoly se valí zleva i zprava? Jak poznat, co je a co není důležité? Jak prioritizovat? Jak si plánovat práci podle energie? Jak se z toho všeho nezbláznit? A jak to řeší ostatní? Na to všechno se zaměříme v rámci tohoto školení. V práci nás něco vyruší v průměru každých 11 minut. Plná koncentrace se vrací po cca 20 minutách. Pracovní email zůstává nepřečtený v průměru pouze 6 sekund. Představte si dopad na naši pozornost a produktivitu.
detail kurzu

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů