DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Rekvalifikační kurzy

Rekvalifikační kurzy

Přihlaste se na rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT. Na odborných školeních, která mohou být hrazena pracovním úřadem, zvýšíte svoji cenu na trhu práce.
💡 FAQ - rekvalifikace

Vyberte pobočku

Pracovník grafického studia

Pracovník grafického studia (Corel+Adobe) – rekvalifikační kurz od 22 190,00 Kč

RK12
V kurzu se seznámíte s grafickými programy Adobe Photoshop, Adobe InDesign a CorelDraw nebo si prohloubíte jejich znalost a připravíte se na práci profesionálního grafika. Praxe v programu na úpravu fotografií (Adobe Photoshop), programu pro předtiskovou přípravu (Adobe InDesign) a programu pro práci s vektorovou grafikou a křivkami (CorelDraw) je v grafickém oboru základem, a proto vás s nimi v kurzu naučíme zázraky. Po absolvování budete schopni uplatnit nabyté vědomosti v reklamních agenturách, grafických studiích, tiskařských podnicích nebo i jako samostatně výdělečná osoba.
detail kurzu

Pracovník grafického studia (Adobe produkty) – rekvalifikační kurz od 22 190,00 Kč

RK21
V kurzu se seznámíte s grafickými programy společnosti Adobe nebo si jejich znalost prohloubíte a připravíte se na práci profesionálního grafika. Praxe v programu na úpravu fotografií (Adobe Photoshop), programu pro předtiskovou přípravu (Adobe InDesign) a programu pro práci s vektorovou grafikou a křivkami (Adobe Illustrator) je v grafickém oboru základem, a proto vás s nimi v kurzu naučíme zázraky. Jako autorizované školicí středisko společnosti Adobe garantujeme kvalitu kurzu. Po absolvování budete schopni uplatnit nabyté vědomosti v reklamních agenturách, grafických studiích, tiskařských podnicích nebo i jako samostatně výdělečná osoba. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Rekvalifikace fotografování

Fotograf/fotografka pro DTP studio od 31 990,00 Kč

RK25
Rozhodujete se, zda být fotografem nebo grafikem? Máme výbornou zprávu! Můžete být obojím! Rekvalifikační kurz Fotograf pro DTP studio je ideálním propojením práce profese fotografa a grafika. Znalosti využijete při přípravách propagačních materiálů, pořizování fotografických podkladů pro brožury, katalogy a jiné reklamní materiály nejen pro tisk, ale i pro online publikování. Důraz je kladen na ovládnutí fotografické techniky, obrazovou kvalitu fotografií, úpravy fotografií, přípravu jednoduché vektorové grafiky. Vše si vyzkoušíte v praxi.
detail kurzu

Reportážní a dokumentární fotograf/fotografka od 18 990,00 Kč

RK24
Myslíte to s fotografováním vážně? Chcete se stát profesionálním fotografem? Díky rekvalifikačnímu kurzu se konečně můžete živit tím, co vás skutečně baví. Absolvujte komplexní kurz fotografování, díky kterému se seznámíte se všemi fotografickými disciplínami. Důraz je kladen na rutinní ovládnutí fotografické techniky, ale i na kreativu a obrazovou kvalitu fotografií. Vše si vyzkoušíte v  praxi.
detail kurzu

Čtení a kreslení technické dokumentace

Čtení a kreslení technické dokumentace (AutoCAD) – rekvalifikační kurz od 15 990,00 Kč

RK05
V dnešní době si asi těžko dokážeme představit, že by ještě někdo rýsoval výkresy tuší a na „prkně“. I tato činnost se převedla do světa počítačů. A právě AutoCAD je jeden z nejpoužívanějších programů pro vytváření technických výkresů, který vyhovuje strojařům, elektrikářům, stavařům i architektům. V rekvalifikačním kurzu zjistíte, jak správně a efektivně tento program využívat pro vytváření technických rovinných výkresů.
detail kurzu

Čtení a kreslení technické dokumentace (Inventor) – rekvalifikační kurz od 16 990,00 Kč

RK15
Inventor je ideální nástroj určený pro konstruktéry k digitálnímu modelování. Umožňuje jít ve 3D navrhování ke tvorbě digitálních prototypů. V jeho prostředí navrhujete, vizualizujete a simulujete výrobky na přesném 3D modelu ještě předtím, než dojde na jejich výrobu. Vytváření digitálních prototypů v aplikaci Autodesk Inventor pomáhá uživatelům navrhovat dokonalejší výrobky, snižovat náklady na vývoj a rychleji uvádět výrobky na trh. Díky Inventoru můžete své návrhy optimalizovat a ověřovat v digitální podobě, tedy dříve, než začnete s výrobou fyzického prototypu.
detail kurzu

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek – rekvalifikace od 21 990,00 Kč

RK03
S nadsázkou lze dnes říct, že vše, co hledáte, najdete na internetu. Stačí jen ve vyhledávačích zadat hledanou informaci a počkat, co vám ukáže. Základem všeho jsou ovšem kvalitně připravené webové stránky. V našem rekvalifikačním kurzu Vás přesvědčíme, že si své vlastní www stránky dokážete snadno vytvořit i sami.
detail kurzu

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů