DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Kurzy tvorby webů

Kurzy tvorby webů

Chcete tvořit internetové prezentace, komplexní portály či moderní elektronické obchody? Načerpejte potřebné dovednosti od specialistů na tvorbu webů.

Vyberte pobočku

Individuální výuka

Individuální kurz od 5 400,00 Kč

IK01
Pokud vám obsahově nevyhovuje žádný z nabízených kurzů, potřebujete řešit konkrétní problém nebo prostě jen preferujete být na kurzu sám, pak je pro vás individuální výuka správnou volbou. Čas i obsah kurzu přizpůsobíme vašim požadavkům a možnostem. Lektor se s vámi zaměří na konkrétní zadání, kterým se zabýváte například v práci a potřebujete s ním pomoci nebo najít lepší způsob řešení. Za kratší čas se tak naučíte mnohem víc a veškeré rady a tipy budou uzpůsobeny vaší situaci. Přečtěte si o dalších výhodách individuální výuky. Cena Od 5 400 Kč (bez DPH) / 3 hodiny kurzu. Každá další hodina od 1 800 Kč (bez DPH). Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Webařské základy

Moderní HTML 5 – jazyk webových stránek od 5 990,00 Kč

I02
Jazyk HTML (XHTML) je základním stavebním prvkem všech webových stránek. Chcete-li vytvářet vlastní jednoduché stránky nebo složité webové aplikace, spravovat firemní web nebo soukromé stránky, je tento kurz určen právě vám. Naučíte se, jak správně sestavovat HTML, aby byl web nejen funkční, ale také úspěšný u vyhledávačů. Používáte-li redakční systém (např. Joomla, WodrPress...), naučíte se s ním pracovat profesionálněji. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Poznejte tajemství kaskádových stylů (CSS 3) od 5 990,00 Kč

I03
Ve světě webových technologií se důrazně odděluje vzhled od obsahu. Ať už z důvodu přístupnosti nebo kvůli vyhledávačům. Právě pro tvorbu vzhledu slouží CSS – Cascading Style Sheets neboli kaskádové styly. Lze s nimi vytvořit celý layout stránky. Pomocí různých zápisů CSS vytvoříte jeden styl pro PC obrazovku, druhý styl pro mobilní zařízení a další styl pro tisk. Po kurzu pomocí CSS zvládnete nastylovat vzhledné a plně funkční www stránky. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Interaktivní web s pomocí JavaScriptu od 5 990,00 Kč

I04
Chcete začít programovat nebo vytvářet dynamické webové stránky? Moderní web se dnes už bez JavaScriptu neobejde. Všechny ty rozbalovačky, posouvací prvky, skládačky nebo záložky, které se otevřou, rozbalí nebo plynule přejedou na jinou část stránky při najetí myší, zobrazení obrázků ve fotogaleriích a mnoho dalšího, to je práce JavaScript. Programovací jazyk je jednoduchý a navíc zábavný. Na kurzu poznáte, jak JavaScript vloží produkt do košíku, a nakonec vám pomůže s kontrolou formulářů před dokončením objednávky. Naučte se tvořit moderní a konverzní weby. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Webařem v praxi

Základy stavby responsivního webu od 3 790,00 Kč

I10
Doba, kdy zákazník navštěvoval web hlavně z počítače je už dávno pryč. Ve většině oborů roste návštěvnost hlavně z mobilních zařízení a v mnohých odvětvích tvoří více jak 50 %. Proto je důležité dbát na to, aby byl váš web čitelný nejen na počítači nebo notebooku, ale i na mobilním telefonu či tabletu. Responzivita má také zásadní vliv na SEO. Naučte se několik základních postupů, pomocí kterých vytvoříte přizpůsobivý web pro různé rozlišení obrazovky. Vám i vašim klientům se to vrátí v podobě vyšší návštěvnosti a růstu konverzí.
detail kurzu

Zjednodušte si programování pomocí jQuery od 4 090,00 Kč

I13
jQuery je JavaScriptový framework, který vám umožní jednoduševyhledávat elementy DOMu, modifikovat je, i vytvářet nové. K vyhledávání vám postačí znalostiCSS. Stejně jednoduché jevytváření nových HTML elementů, stačí zadat HTML kód a jQuery sám vytvoří patřičnou strukturu DOMu. Framework jQuery má i další možnosti – umí pracovat s událostmi, nabízí pokročilé funkce pro práci s poli a nechybí mu ani podpora AJAXu a animací. Díky své jednoduchosti a přehlednosti je silný a elegantní nástroj pro práci s DOMem a je plně dostačující pro malé a středně velké projekty. Přijďte na kurz a poznejte jednoduchost programování s jQuery.
detail kurzu

Naprogramujte si svůj web s pomocí PHP od 7 190,00 Kč

I06
Moderní webová aplikace je dnes tvořena propojením HTML, CSS, JavaScriptu a nějakého programu na straně serveru. Jedním z nejrozšířenějších jazyků pro serverové programy je jazyk PHP. Zjistěte v kurzu, že napsat jednoduchý program není nic složitého! Hlavní výhoda programovacího jazyka PHP je, že si jej můžete zcela zdarma stáhnout a používat. Velice rychle se naučíte programovat. Fungující webovou aplikaci vytvoříte i s několika málo příkazy. Obrovskou výhodou PHP je snadná implementace do HTML kódu. Možnosti nasazení PHP jsou nesmírné, v tomto skriptovacím jazyku je vytvořeno velké množství projektů (například Facebook, Seznam.cz, Wikipedie, WordPress, Joomla!, různá diskuzní fóra, stránky, na které se právě díváte), tomu odpovídá i značná podpora na webhostingových službách.
detail kurzu

Nette framework pro PHP – kurz psaní rozšiřitelných aplikací od 10 390,00 Kč

I23
Nette je komplexní Framework pro psaní webových aplikací. Díky několikaleté tradici a českému původu se stal jednou z nejrozšířenějších technologií, pro psaní webů v ČR. Důvodem jeho obliby v korporátním sektoru je kromě přehledné MVC architektury také velmi krátký čas, za který se s frameworkem naučíte. Ať už pracujete na jednoduchém webu s administrací, interním informačním systému, nebo rozsáhlé bankovní aplikaci, Nette vaši práci značně urychlí a nabídne strukturu. Díky kurzu rychle pochopíte způsob práce s framework a zvládnete samostatně vytvářet vlastní aplikace a předcházet problémům se zapracováním nových členů teamu do vašeho projektu.
detail kurzu

Python a Django – kurz tvorby a nasazení aplikací od 10 390,00 Kč

I25
Python je velice rozšířený programovací jazyk v akademickém i komerčním světě. Je návrhově čistý, rychlý a zejména na zahraničním pracovním trhu velice žádaný. Django je pak nejrozšířenější framework, který umožňuje pohodlný vývoj rozsáhlých webových aplikací. V kurzu si probereme základy Pythonu, jeho syntaxi a specifika a následně přejdeme k vývoji Django aplikací.
detail kurzu

Node.js – s JavaScriptem na server od 7 190,00 Kč

I21
Node.js je technologií umožňující spuštění JavaScriptu na straně serveru. Najde využití u aplikací s velkým množstvím požadavků např. v podobě chatu nebo streamování (Netflix). Je užitečný chcete-li mít stále aktivní server (PayPal, eBay, Uber) nebo potřebujete zkrátit zpracování uživatelských požadavků. Node.js je velmi rychlé, událostmi řízené, neblokující a asynchronní. Je skvělým nástrojem pro vývoj vysoce škálovatelných webových aplikací a jejich serverových částí. Stojí na základech objektově orientovaného programování. V kurzu se naučíte pracovat s Node.js včetně frameworku Express.
detail kurzu

GIT – pro začínající uživatele od 2 190,00 Kč

GT1
GIT je verzovací systém pro správu projektů, díky kterému lze spravovat a sledovat vývoj kódu (nebo jakékoliv práce) v čase. Má všeobecné uplatnění napříč různými programy, ve kterých je možné pracovat s různými verzemi v rámci projektu. Avšak nejčastěji je využíván vývojáři. Monitoruje průběh práce a zaznamenává provedené změny na společném projektu prostřednictvím stromového modelu dle teorie grafů. Všechny provedené změny si krásně zpřehledníte. Můžete se v kódu vracet a označovat nové verze.Dalším důvodem, proč GIT používat, je možnost snadného sdílení projektu s ostatními a systematická spolupráce týmu vývojářů na stejném projektu. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Moderní webové aplikace

Ovládněte JavaScript na vyšší úrovni od 7 290,00 Kč

I11
Stavíte webové stránky a pro zvýšení interaktivity používáte JavaScript? A určitě jste už někdy použili cizí kus kódu, který byl sice v JavaScriptu napsán, ale poněkud méně srozumitelným jazykem. Pojďte tedy proniknout do tajů JavaScriptu, které vám umožní široce rozvinout schopnosti vašeho webu. Třídy, singleton, anonymní funkce, DOM, Closures, události, probublávání, geolokace, API – je toho dost, co se v tomto kurzu naučíte. Ale hned, jakmile pochopíte podstatu těchto slov a vyzkoušíte si praktické příklady, nebudete chtít už programovat jinak. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

React a React Native – webové a mobilní aplikace v JavaScriptu od 10 390,00 Kč

I20
React je open-source javascriptový framework vyvinutý společností Facebook, který okamžitě po uvedení na trh získal obrovskou popularitu, zejména díky své návrhové čistotě, rychlosti, modularitě a přehlednosti. React Native navíc přidal další rozměr vývoje, díky tomu, jak umožňuje vytvářet aplikace pro mobilní telefony. Vývojáři Reactu patří k nejlépe ohodnoceným profesím na trhu IT odborníků. V kurzu si ukážeme základní patterny Reactu, některé vhodné nástroje pro vývoj a v druhé části si vytvoříme jednoduchou aplikaci pro iPhone či Android.
detail kurzu

Angular – robustní framework pro JavaScriptové aplikace od 7 190,00 Kč

I22
Angular 2.0 je druhá verze populárního javascriptového frameworku od společnosti Google. Na této technologiií je založeno velké procento webových aplikací v bankovnictví a je tak na pracovním trhu velice žádaný. Na kurzu si ukážeme hlavní návrhové vzory a postupy při práci v Angularu a také užitečné nástroje usnadňující práci v něm.
detail kurzu

Vue.js – tvorba frontendových aplikací od 7 190,00 Kč

VJ1
Vue.js je open-source javascriptový framework vytvořený roku 2014, který si velice rychle získal popularitu mezi vývojáři, díky své přívětivosti pro tvůrce webových aplikací. Vue.js kombinuje výhody dvou nejpoužívanějších javascriptových frameworků - Reactu a Angularu. Nabízí jak integraci do existující HTML stránky, tak tvorbu celého webu ve formě komponent v duchu moderního vývoje webových aplikací. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Docker – kurz kontejnerizace aplikací od 7 190,00 Kč

I26
Docker je technologie umožňující tzv. kontejnerizaci serverových aplikací. Umožňuje rozdělit fyzický server na více logických komponent. Ty následně dle potřeby znovu komponovat a distribuovat jako jeden kompaktní celek. Díky tomu se jedná o ideální nástroj pro testování, mikroslužby atd. Docker je hojně využíván společnostmi jako Google nebo Facebook, neboť usnadňuje koncept IaC (Infrastructure as Code). Tato technologie zažívá velký rozmach i na českém trhu.
detail kurzu

Redakční systémy

WordPress kurz – troufněte si na vlastní web od 2 990,00 Kč

I14
Víte, že k vytvoření kompletní webové prezentace vám stačí jeden den? A přitom nemusíte znát ani kousek z webových technologií. V kurzu WordPress – troufněte si na vlastní web vás provedeme krok za krokem redakčním systémem (CMS) od instalace na vašem počítači až po přesunutí na server na internetu. Uvidíte, že za jeden den může být vaše nová prezentace na internetu! Pro účely školení je účastníkům absolvujícím kurz prezenční formou nebo online formou na území EU zajištěn hosting. Online účastníky připojené z oblasti mimo EU žádáme o využití vlastního hostingu. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Sociální sítě

Kurz bezpečného používání sociálních sítí od 3 590,00 Kč

I000
Sociální sítě jsou v současné době velice často diskutovaným tématem a jsou označovány za celosvětový fenomén. Kromě přínosů však jejich užívání přináší svá rizika. Hlavně v tom, že uživatelé sociálních sítí podceňují následky sdílení privátních informací. V našem kurzu vás nejen na tato rizika upozorníme, ale také vysvětlíme, jakými kroky se jich můžete vyvarovat. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Kurz budování osobní značky na sociálních sítích od 12 990,00 Kč

I001
Postavte si základy své osobní značky, která je autentická, pojetím originální, působí organicky a vyjadřuje exkluzivitu. Na kurzu si založíte, nebo vylepšíte svoje sociální sítě tak, aby byly efektivní a smysluplné a pracovaly za vás i když spíte. Prakticky začnete šířit svoji značku již v den školení a překonáte svoji obavu ze sociálního prostoru na sociálních sítích.
detail kurzu

Staňte se chytrým správcem sociálních sítí od 4 190,00 Kč

I00
Kdo není na Facebooku, jako by nebyl. Když už na něm jste, musíte být vidět. Facebook se snaží na firmách hlavně vydělat a tlačí je do velkých investic za reklamu. Stále však existují možnosti, jak zde za málo peněz získat hodně muziky. Toto školení je zaměřeno převážně na praktické tipy a triky, které vám pomůžou prosadit se v dnešním extrémně konkurenčním prostředí a zároveň výrazně nezasahovat do svého rozpočtu. Dobrý administrátor sociálních sítí má dnes pro firmu cenu zlata, protože může zásadně ovlivnit její reputaci. Cílem tohoto kurzu je udělat z vás správce sociální sítě, o kterého vaše společnost nebude chtít nikdy přijít. Jediný, kdo bude litovat, že jste se kurzu zúčastnili, je vaše konkurence! Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů